0

Zawsze 0:1 to nie 2:4.

0

Martino był wg mnie ofiarą wypalenia się wielu zawodników Barcy.

1

Ta obrona Puyola twarzą... Jak wielkie serce do gry trzeba mieć.

0

W ogólnym rozrachunku owszem - w tym roku Ronaldo był lepszy od Messiego. W Barcelonie której podsumowanie dotyczy - najlepszy był Messi.

3

Do wyboru był Franco (który co prawda tępił katalońskie, baskijskie dążenia niepodległościowe/separatystyczne), ale ocalił Hiszpanię przed wpadnięciem w odmęty komunizmu, a jednocześnie grał na nosie Hitlerowi, albo "republika", która ze stabilnością miała tyle wspólnego co Tusk z człowiekiem honoru. Gdyby nie bunt Franco, Hiszpania do dzisiaj mogłaby być Koreą Północną Europy - bo do tego czerwone ścierwa dążyły.

2

Czy może być inny wybór niż Messi?

2

...nie ma na kogo głosować prawie że.
Busi odpada - bo słaby rok.
Fabs - słabo i nie ma go już pół roku w Barcy.
Iniesta - słaby rok (+ podanie do Isco na Bernabeu...)
Rafinha, Roberto i Samper - grają mało, więc ciężko to ocenić.
Rakitić - dziękuję, postoję.
Song - od pół toku go nie ma, a jak był to grał mało i nie zachwycał.
Chyba najlepszyw tym roku był Xavi, mimo tego, że sam nie rozgrywał jakiegoś fenomenalnego roku.

0

Najwyraźniej Ciebie prawda boli, bo nie podałeś żadnego kontrargumentu na fakty które podałem ja.

1

Ale on kretyńsko wygląda z pofarbowanym zarostem...

1

Vermaelen perfekcyjne zdjęcie.
Mascherano nie grał przypadkiem więcej na DM? Na pewno na fantastycznym dla niego Mundialu był na DM, a nie obrońcy.
Z realnych kandydatów pozostaje Alba i Pique... Ten drugi ostatnio strzela głową, a pierwszy gra dość solidnie... Chyba oddaję głos na Albę, mimo, że zbytnio za nim nie przepadam.

1

Chyba grzybki na święta ci na główkę zaszkodziły. Ronaldo potrafił z powodzeniem konkurować z Messim w klasyfikacji strzelców nawet w latach dominacji Barcy za Guardioli. Ronaldo od swojego przybycia do Madrytu utrzymuje średnią powyżej 1 gola na mecz, pomimo tego, że Real dopiero od zeszłego sezonu wznosi się na wyżyny, a przez lata był "w cieniu Barcy". Za to niby Messi nie zależy od formy Barcy? Wystarczy porównać jego formę w latach Guardioli, manity na CN i 6 pucharów, oraz dzisiaj - jest widoczny regres i tylko ślepe viska płaczki tego nie przyznają - KAŻDY piłkarz jest mniej lub bardziej zależny od formy zespołu, a najlepszym przykładem jest "kosmiczny" Messi.

1

Niby po co? Czy Mundo albo Sport wspominają przy wychwalaniu Messiego o tym dla przykładu, że Ronaldo jest jedynym piłkarzem który strzelał bramki w każdej minucie od 1 do 90? Każdy chwali swego, tyle.

0

Krychowiak > Pedro

0

To tak jak ze sprawą Jakubowskiej w Polsce ostatnio - wzięła 480 tysięcy łapówki, a dostała 2 lata w zawieszeniu i 120 tysięcy grzywny - czysty zysk.
To pokazuje, że chyba nigdzie nie ma na świecie sprawiedliwości, są równi i równiejsi, a o podziale praw decyduje kasa.

0

Mecz z Realem pokazał że Rakitić potrafi zaliczyć fenomenalne wejście.

10

Aż mi łzy w oczach stanęły jak Valdes upadał i potem człapał po to żeby upaść i już więcej nie zagrać... Cholerne kontuzje, szkoda mi VV...

0

Jaki jest rekord największych lig europejskich w bramkach? Jest napisane że Messi chce pobić rekord wszystkich lig.

7

Ludzie litości, "hurr durr Ronaldo nie jest taki dobry ma dobrą drużynę która gra pod niego i tylko dlatego bije Messiego w liczbach". A jak Leo bił rekord za rekordem, strzelał 50 bramek w sezonie w lidze, zdobywał ZP za ZP, to niby robił to sam? Na lata dominacji Messiego przypada okres dominacji Barcelony, Barcelona osłabła, to Messi również - akurat nie jest to zależność liniowa, ale osłabł i to widać. Barca grała dobrze, więc i Messiemu łatwo było strzelać - w jego rekordowym sezonie 50 bramek zdobył 50 ze 114 wszystkich goli Barcy, więc można z powodzeniem powiedzieć, że Barca grała pod Messiego, a na pewno bardziej niż Real pod Ronaldo (zdobył 46 ze 121 goli Realu). Nie kompromitujcie siebie i innych kibiców Barcy swoim głupim gadaniem.

0

Jak np. Neymar za Messim. Chociaż on (pomijając postawienie Messiego na 1 miejscu) zagłosował dość obiektywnie.

2

A Messi gdzie w zeszłej LM był? Gdzie w ostatnim Gran Derbi był? Aha, no tak - człapał i człapał i nic nie wyczłapał.

0

Kiedy Messi wygrywał ZP to też wszystko zawdzięczał swojej drużynie. Bez Iniesty i Xaviego na gazie ciężko mu grać samemu, co widać w obecnym sezonie.

1

"słabiutką reprę"
Kpisz, czy o drogę pytasz?

6

Zagłosowałem na Claudio Bravo - bo chociaż VV bronił świetnie, to już go z nami nie ma, a Bravo bronił dobrze na Mundialu i broni dobrze w Barcy - zaliczył dłuższy okres w Barcy w 2014 roku niż VV.

0

No przecież że

0

Czyli Dissblaster (założyciel i prowadzący fp "Hala Dzieci" na facebooku) sam jest hala dzieciakiem, bo robi sobie jaja z Suareza gryzaka?
"to byla moja obiektywna wypowiedź " nawet nie wiem jak skomentować coś tak głupiego :-)

20

Pepe ostatnio osobiście rozdał 9 ton żywności potrzebującym rodzinom. Nie słodyczy, ale najpotrzebniejszej żywności.
Zanim coś napiszesz, to pomyśl. Większość piłkarzy z resztą pomaga. Dam głowę że 3/4 graczy Barcy zrobiła ichnie wersje "Szlachetnej Paczki", ale nie pisze się o każdym pojedynczym przypadku.

0

Plagiator:

0

Jeżeli chodziło Ci o filmiki "Hala dzieci" to cytat brzmi "wciąga dupą i wysrywa nosem" ;-)

0

Plagiator.


Masz jeszcze czelność pisać, że jest to "twój filmik"?

5

Neymar zagrał fantastyczny Mundial i świetnie rozpoczął obecny sezon - nie przesadzili moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?