Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby Ronaldo wypadł ze składu to byłby raczej +, memento finał PK.
5
Najgorzej jak razem z Masche wskażą te samą stronę, jak wtedy żyć?
5
Literówka powtarzana w każdym wystąpieniu słowa nie jest literówką, tylko błędem, a takowe się prostuje ;-)
0
Dlaczego? (Nie widziałem sytuacji)
0
Use the google, Luke...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trofeo_Zamora
0
Kolumna "karne" została wprowadzona tylko po to, żeby viska łepki mogły spiskować "gdyby ceerowi odjonć karne to messi byłby krulem szczelców", ale na szczęście Messi już CR-a przegonił i to szambo zniknęło z forum.
0
Już od dawna, Mathieu Lahoz
0
To będzie na prawdę pasjonujący mecz.
0
Dokładnie tak :-)
4
Czyli nie tylko Realowi w PK strzelił ;-)
0
Masakra jak płaczecie na sędziego, a niezależnie do sędziego formy obydwu zespołów są takie, że w ciemno obstawiałbym Manitę dla Barcy...
0
Nie taka "zwykła" główka, zwykłą główkę Casillas by wyciągnął.
0
Sociedad to w ogóle ma szczęście do takich goli, memento Jordi Alba.
0
1. Łatwe zwycięstwo
2. Trudne zwycięstwo
3. Średnio trudne zwycięstwo.
0
Bramka Messiego była zwyczajna, IMO bramka kolejki należy się Adurizowi.
0
Eoren czekolada w głowie... Po prostu kobieta :P
0
Co każde takie podsumowanie nie mogę wytrzymać ze śmiechu czytając wszystkie te viska dzieciaki płaczące na "cr11" i odejmujące mu gole z karnych. Proponuję Messiemu dodać do klasyfikacji gole z niestrzelonych karnych no bo GDYBY strzelał, to miałby więcej.
Ciekawe który viska łepek odmawia Messiemu hattricka w wiosennym GD z 2014 roku, bo strzelał z karnych :-)
0
To jest niska skuteczność karnych.
1
Wyślij Messiego do Brazylii to będzie walił hattricka co mecz.
2
okej, proponuję mecz Real Madryt - Leo Messi. Wygra 3:1, a 1 z tyłu bo w 70 minucie dostanie czerwoną kartkę, parafrazując znany dowcip.
0
Metro w Barcelonie prz****? Serio? Ja tego tak nie odczułem, nie jest tak rozbudowane i świetnie skomunikowane jak w Madrycie, ale żadnego problemu w poruszaniu się po mieście moim zdaniem nie ma.
0
Na trybunach może być, byle by na boisku siesty nie było.
0
Faktycznie, ja się odniosłem tylko do pierwszego komentarza, drugiego nie przeczytałem, przepraszam.
0
Hm, faktycznie, nie wiem co mi do głowy strzeliło...
0
Dokładnie, nieważne gdzie, byle by wygrać.
0
I podobnie robił Rosell w 2013 roku, więc przed napisaniem takiej głupoty ogarnij termin "hipokryzja"
1
"stolica europejskiego futbolu"? Pierwsze słyszę.
0
Akurat w przypadku wyboru Bernabeu wejściówkami podzieliłyby się Barca i Athletic po połowie, nie byłoby tam kibiców Realu.
0
Przede wszystkim jest niskie, wulgarne, obraźliwe i niezgodne z regulaminem, łapcie raport.
2
W 2013 roku Atleti-Real miało grać na CN, ale się władze Barcy nie zgodziły - sytuacja analogiczna, więc nie wiem o co się sapiesz.