1

Jakby Ronaldo wypadł ze składu to byłby raczej +, memento finał PK.

5

Najgorzej jak razem z Masche wskażą te samą stronę, jak wtedy żyć?

5

Literówka powtarzana w każdym wystąpieniu słowa nie jest literówką, tylko błędem, a takowe się prostuje ;-)

0

Dlaczego? (Nie widziałem sytuacji)

0

0

Kolumna "karne" została wprowadzona tylko po to, żeby viska łepki mogły spiskować "gdyby ceerowi odjonć karne to messi byłby krulem szczelców", ale na szczęście Messi już CR-a przegonił i to szambo zniknęło z forum.

0

Już od dawna, Mathieu Lahoz

0

To będzie na prawdę pasjonujący mecz.

0

Dokładnie tak :-)

4

Czyli nie tylko Realowi w PK strzelił ;-)

0

Masakra jak płaczecie na sędziego, a niezależnie do sędziego formy obydwu zespołów są takie, że w ciemno obstawiałbym Manitę dla Barcy...

0

Nie taka "zwykła" główka, zwykłą główkę Casillas by wyciągnął.

0

Sociedad to w ogóle ma szczęście do takich goli, memento Jordi Alba.

0

1. Łatwe zwycięstwo
2. Trudne zwycięstwo
3. Średnio trudne zwycięstwo.

0

Bramka Messiego była zwyczajna, IMO bramka kolejki należy się Adurizowi.

0

Eoren czekolada w głowie... Po prostu kobieta :P

0

Co każde takie podsumowanie nie mogę wytrzymać ze śmiechu czytając wszystkie te viska dzieciaki płaczące na "cr11" i odejmujące mu gole z karnych. Proponuję Messiemu dodać do klasyfikacji gole z niestrzelonych karnych no bo GDYBY strzelał, to miałby więcej.


Ciekawe który viska łepek odmawia Messiemu hattricka w wiosennym GD z 2014 roku, bo strzelał z karnych :-)

0

To jest niska skuteczność karnych.

1

Wyślij Messiego do Brazylii to będzie walił hattricka co mecz.

2

okej, proponuję mecz Real Madryt - Leo Messi. Wygra 3:1, a 1 z tyłu bo w 70 minucie dostanie czerwoną kartkę, parafrazując znany dowcip.

0

Metro w Barcelonie prz****? Serio? Ja tego tak nie odczułem, nie jest tak rozbudowane i świetnie skomunikowane jak w Madrycie, ale żadnego problemu w poruszaniu się po mieście moim zdaniem nie ma.

0

Na trybunach może być, byle by na boisku siesty nie było.

0

Faktycznie, ja się odniosłem tylko do pierwszego komentarza, drugiego nie przeczytałem, przepraszam.

0

Hm, faktycznie, nie wiem co mi do głowy strzeliło...

0

Dokładnie, nieważne gdzie, byle by wygrać.

0

I podobnie robił Rosell w 2013 roku, więc przed napisaniem takiej głupoty ogarnij termin "hipokryzja"

1

"stolica europejskiego futbolu"? Pierwsze słyszę.

0

Akurat w przypadku wyboru Bernabeu wejściówkami podzieliłyby się Barca i Athletic po połowie, nie byłoby tam kibiców Realu.

0

Przede wszystkim jest niskie, wulgarne, obraźliwe i niezgodne z regulaminem, łapcie raport.

2

W 2013 roku Atleti-Real miało grać na CN, ale się władze Barcy nie zgodziły - sytuacja analogiczna, więc nie wiem o co się sapiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?