0

...co ten Neymar zrobił...

0

2 słowa:
ból dupy.

0

Powodzenia! :-)

0

Serio? Kibic Barcy się irytuje? Nie, Kibic (celowo z dużej) Barcy patrzy na tabelę, widzi punkt przewagi (docelowo 4 dzisiaj wieczorem) i czeka na mecz swojej drużyny, licząc, że Celta dostanie dzisiaj wieczorem łomot. Tylko głupiutkie i zawistne dzieciaki płaczą jak wrogom coś wychodzi.

0

Na każdym normalnym kibicu taki wynik robi wrażenie. Na głupich viska łepkach nawet gdyby wygrali 50:0 z Atletico to by nie robiło wrażenia, bo przecież "mecz sprzedany, ronaldo dostawiał nogę" i cokolwiek głupiego można jeszcze wymyśleć.

0

A co, podszedł do Ciebie, wywinął Ci z piąchy w ryj i powiedział że jesteś zerem? Wszechwiedzący jesteś, skoro tak dobrze wiesz kogo Ronaldo szanuje a kogo nie?

0

Ale tu akurat ma rację, Real z Atleti nie pokazał dosłownie nic :-) Granada przynajmniej bramkę strzeliła i zaliczyła niefortunną poprzeczkę.

1

Ty się tak bardzo interesujesz Barcą i nie interesujesz Realem, że podkreślasz to aktywnie w nicku :-)
"But that's none of my business..."

0

Masz moje wirtualne wsparcie i szacunek.

0

Dla mnie Messi to ewenement, niesamowity piłkarz, nie przepadam za nim jako osobą, ale do piłkarza mam wielki szacunek i nie będę mu odmawiał talentu i kunsztu piłkarskiego. Tyle wygrać wieku 28 lat? Tyle bramek w tym wieku? Co roku strzelać ponad 50 bramek we wszystkich rozgrywkach? Wielki piłkarz, tyle. (nie bawię się w te gimbowe porównywanie "a jeden to kosmita a drugi marsjanin, jeden jest najlepszy na świecie a drugi w galaktyce", bo to żenujące...)

0

Komentarz usunięty

0

Głupie pytanie = głupia odpowiedź.

0

Był pazerny na bramki w El Clasico na Bernabeu, wszyscy pamiętamy jak to się skończyło.

0

Serio średni? Początek sezonu miał świetny, potem trochę zwolnił, a w tym roku od stycznia gra jak maszyna... Średni sezon? Jaja sobie robisz?

0

Arsenal może strzelić tylko 4 bramki na mecz :-)

0

Dlatego Ancelotti powiedział po meczu że bez wahania zamieniłby 9:1 na 9 wygranych meczów po 1:0.

0

W sumie masz rację, ale jak chce się być mistrzem to trzeba wygrywać z wszystkimi - nie tak jak Atletico dla przykładu.

2

Hehehe, a pamiętacie jakie było ciśnienie jesienią "Kiedy ten Messi pobije rekord Zarry!!"? A teraz Leo ma już nad nim 25 bramek przewagi ;-)

6

Kocham czytać komentarze na FCBarca.com co każdy mecz Realu. Jak im dobrze idzie, to nagle odzywają się "piewcy rozumu", którzy nagle ogłaszają, że jarający się hat-trickiem CR-a to idioci, jakby oni sami nie cieszyli się każdym udanym meczem Leo. Real to frajerzy, bo ogórom to przecież każdy może strzelać, nie pamiętając, albo nie chcąc pamiętać, że mistrza nie wygrywa się meczami między Barcą, Realem, Atleti i Valencią, ale w głównej mierze meczami z tymi ogórami. Kto nie umie wygrywać z ogórami, to choćby i Realowi wkopywał 4:0 to mistrza nie ujrzy (tak, piję tu do Atletico z tego sezonu - rozjechali Real jak walec i co? I tak tracą do nich 5 punktów). Barca przegrała i wygrała z Realem w tym sezonie - wg waszych światłych teorii powinni iść łeb w łeb, a to Barca ma 4 pkt przewagi, bo grali lepiej z ogórkami. W zeszłym sezonie Real przegrał obydwa Klasyki, a mimo to skończyli na równi z Barcą. Weźcie się w główkę puknijcie, bando hipokrytów.

0

Z ogórkami też trzeba wygrywać, wiesz?

0

Nie kracz, "Barca w kryzysie" oznaczałaby blamaż z Celtą...

2

Dmowski kiedyś powiedział "Niektórzy moi rodacy bardziej nienawidzą Rosję, niż kochają Polskę".
Parafrazując: "Niektórzy Cules bardziej nienawidzą Realu niż kochają Barcę".

0

Powiedział - dokładnie o to chodzi - powiedział. Żaden piłkarz nie powie SZCZERZE, że ma gdzieś nagrody indywidualne, bo dla każdego obchodzą owe nagrody. A Ciebie w pracy nie cieszy zostanie pracownikiem miesiąca, czy jakaś premia wynikowa? Wątpię żebyś z kamienną twarzą mówił, że masz to gdzieś, że liczy się dobro firmy. Kurtuazja aż do przesady.

0

No a co, nie mają racji? A Ronaldo to frajer, bo nie zna historii Argentyny, a Leo zna ;-)

0

Brałbym taki mecz w ciemno

0

Szkoda że nie wróci do Barcy...

0

Bardzo ciekawi mnie przebieg i wynik tego meczu, z jednej strony Celta to nie są chłopcy do bicia i wygrali z Barcą na Camp Nou, a z drugiej Barca nie jest tym samym zespołem co wtedy.

0

Raczej by nie zniósł, skoro od 30 lat nie żyje...

0

W latach 51-53 Barca trzykrotnie wygrywała Puchar Generała właśnie na Bernabeu. Tak samo w latach '59, '68, '71. W roku '42 wygrała na starym stadionie Chatmartin (Bernabeu jeszcze wtedy nie było).

Zanim palniesz jakąś głupotę, sprawdź.

0

Tobie by nie przeszkadzało, zarządowi Barcy przeszkadzało, więc po co ten temat ciągle trzymać? Zamiast psioczyć na Real po prostu weźcie przyciśnijcie buraków z LFP żeby uchwalili że stadion na finał wybiera się na początku rozgrywek i tyle. Nieważne kto dojdzie do finału, stadion będzie znany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?