Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Chelsea za co?
2
Wtedy Borussia mogła by grać w Lidze Europy, dobrze by im tam było, szkoda żeby grali sezon bez europejskich pucharów, bo przecież słabi nie są...
0
Napisałem o tym pierwszy i nie dostałem okejek. Oszustwo.
1
Bardzo dobrze, jednocześnie BVB średnio.
0
Z tym, że mówienie że CR ma znikomy wpływ na grę Realu to zwyczajna nieprawda.
0
Ale jak to, hattrick z karnym? Nie liczy się!
0
Zauważyliście że kto strzelił bramkę to asystował przy kolejnej? Jak padnie 7:0, to asystować będzie Messi :D
1
Jeżeli jakikolwiek piłkarz mówi że nie interesują go nagrody indywidualne, to zwyczajnie kłamie. Kurtuazja kurtuazją, ale ja osobiście cenię wyżej szczerość.
0
Czekaj, a powiedz mi, ile bramek strzelił Messi Realowi w tym sezonie? 3? 4? Ach, zapomniałem - zero. I patrząc na idiotyzm statystyki jaką prowadzisz - można równie dobrze powiedzieć że Rudy jest lepszym napadziorem od Messiego, bo zapewnił zwycięstwa w ważnych meczach z Realem i Celtą.
0
Za tak głupie komentarze powinien być ban.
0
A kogo obchodzi gra, kiedy to wynik daje punkty?
0
Fakt, taka Sevilla powiedziałbym że ma lepszą obronę, ale gorszy atak... Ale zobaczymy, wszystko przed nami.
0
Szczególnie wynikiem.
0
Z tym że Celta to bardzo dobry zespół. Zapomniał jak się Barca z nimi męczyła, wliczając porażkę na Camp Nou? Teraz też grają bardzo dobrze, a Real miejscami się gubi. Myślę, że Celta wcale nie gra gorzej niż Sevilla czy Valencia.
2
Oby Verma zagrał przynajmniej 1 mecz do końca sezonu. Będzie z niego pożytek.
0
Nie oglądałem meczu Bayernu, grali w tym samym czasie co Barca-PSG, więc się nie wypowiem, a tylko statystykami się nie chcę kierować.
1
1
Groszek wbrew pozorom zagrał całkiem dobre spotkanie, serio.
1
Żeby było spektakularnie to w finale powinni wygrać z mistrzem Europy i świata.
0
Faktycznie, zasugerowałem się tylko spotkaniami wymienionymi w artykule o spotkaniach z obecnymi półfinalistami, mój błąd.
0
Oooo, Messi pije mate, szanuję bardzo bardzo.
0
Znowu? W sensie 0:7 to też było ukąszenie Messiego? Chyba pomyliłeś Bayern z Bayerem.
0
Moim zdaniem tylko Bayernu może się teraz Barca obawiać, chociaż wiadomo - przed jesiennym klasykiem też mało kto przewidywał taki wynik...
0
Czekaj, czy Ty krytykujesz Henry'ego za bramkę ręką?
Popatrz jak się cieszy Bóg tej strony z bramki ręką, również bezczelność?
2
Dlaczego za tak idiotyczne komentarze nie rozdaje się banów?
0
Real gra brzydką piłkę? Teraz, za Ancelottiego? Kpisz, czy o drogę pytasz?
0
Na okładce Sportu zamiast Messiego powinien pojawić się Neymar - jako bohater dwumeczu z PSG...
0
Arda jest piłkarzem bardzo dobrym, tylko jak widać niezbyt "prędkim" - rzucanie butem w sędziego w meczu z Barcą, głupie faule z Realem...
0
Chciałeś napisać: "Real". Kwestia elementarnego szacunku i podstawowej kultury.
0
I Vermaelen strzela przewrotkę z potrójnym piruetem.