0

A Chelsea za co?

2

Wtedy Borussia mogła by grać w Lidze Europy, dobrze by im tam było, szkoda żeby grali sezon bez europejskich pucharów, bo przecież słabi nie są...

0

Napisałem o tym pierwszy i nie dostałem okejek. Oszustwo.

1

Bardzo dobrze, jednocześnie BVB średnio.

0

Z tym, że mówienie że CR ma znikomy wpływ na grę Realu to zwyczajna nieprawda.

0

Ale jak to, hattrick z karnym? Nie liczy się!

0

Zauważyliście że kto strzelił bramkę to asystował przy kolejnej? Jak padnie 7:0, to asystować będzie Messi :D

1

Jeżeli jakikolwiek piłkarz mówi że nie interesują go nagrody indywidualne, to zwyczajnie kłamie. Kurtuazja kurtuazją, ale ja osobiście cenię wyżej szczerość.

0

Czekaj, a powiedz mi, ile bramek strzelił Messi Realowi w tym sezonie? 3? 4? Ach, zapomniałem - zero. I patrząc na idiotyzm statystyki jaką prowadzisz - można równie dobrze powiedzieć że Rudy jest lepszym napadziorem od Messiego, bo zapewnił zwycięstwa w ważnych meczach z Realem i Celtą.

0

Za tak głupie komentarze powinien być ban.

0

A kogo obchodzi gra, kiedy to wynik daje punkty?

0

Fakt, taka Sevilla powiedziałbym że ma lepszą obronę, ale gorszy atak... Ale zobaczymy, wszystko przed nami.

0

Szczególnie wynikiem.

0

Z tym że Celta to bardzo dobry zespół. Zapomniał jak się Barca z nimi męczyła, wliczając porażkę na Camp Nou? Teraz też grają bardzo dobrze, a Real miejscami się gubi. Myślę, że Celta wcale nie gra gorzej niż Sevilla czy Valencia.

2

Oby Verma zagrał przynajmniej 1 mecz do końca sezonu. Będzie z niego pożytek.

0

Nie oglądałem meczu Bayernu, grali w tym samym czasie co Barca-PSG, więc się nie wypowiem, a tylko statystykami się nie chcę kierować.

1

1

Groszek wbrew pozorom zagrał całkiem dobre spotkanie, serio.

1

Żeby było spektakularnie to w finale powinni wygrać z mistrzem Europy i świata.

0

Faktycznie, zasugerowałem się tylko spotkaniami wymienionymi w artykule o spotkaniach z obecnymi półfinalistami, mój błąd.

0

Oooo, Messi pije mate, szanuję bardzo bardzo.

0

Znowu? W sensie 0:7 to też było ukąszenie Messiego? Chyba pomyliłeś Bayern z Bayerem.

0

Moim zdaniem tylko Bayernu może się teraz Barca obawiać, chociaż wiadomo - przed jesiennym klasykiem też mało kto przewidywał taki wynik...

0

Czekaj, czy Ty krytykujesz Henry'ego za bramkę ręką?


Popatrz jak się cieszy Bóg tej strony z bramki ręką, również bezczelność?

2

Dlaczego za tak idiotyczne komentarze nie rozdaje się banów?

0

Real gra brzydką piłkę? Teraz, za Ancelottiego? Kpisz, czy o drogę pytasz?

0

Na okładce Sportu zamiast Messiego powinien pojawić się Neymar - jako bohater dwumeczu z PSG...

0

Arda jest piłkarzem bardzo dobrym, tylko jak widać niezbyt "prędkim" - rzucanie butem w sędziego w meczu z Barcą, głupie faule z Realem...

0

Chciałeś napisać: "Real". Kwestia elementarnego szacunku i podstawowej kultury.

0

I Vermaelen strzela przewrotkę z potrójnym piruetem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?