0

Na BeInSports pokazali "La Liga Champions 2014/2015" ze zdjęciem MSN, bardzo wymownie wskazuje komu (poza indolencją Realu) Barca zawdzięcza tytuł :-)

2

Tylko po co? Ronaldo jest pod formą, w tej chwili każdy z tria MSN jest lepszy od niego.

1

Tutaj się zgadzam, tekst przezabawny.

0

Zawodnik Meczu =/= Zawodnik z najlepszą oceną.

0

Maradona typowy dla siebie kompleks buca. Ciężko mu z Pele znieść, że przyszli lepsi od nich, smutne, że nie umieją się z tym pogodzić.

0

To w pewien sposób jest prawda - w Barcelonie środek pola jest komiczny i tak na prawdę tylko fenomenalny poziom MSN sprawia, że Barca gra tak dobrze w ataku - bo atak sam rozgrywa i strzela.

0

"krystiano nie umie kreować sytuacji dla drużyny!!!1!"

1

Stadion Miejski w Knurowie.

0

Do usunięcia, nie wiem czemu post się tutaj pojawił...

0

Wiem że to buractwo niesamowite, nie dziwiłbym się Evrze gdyby chłopaczkowi wyjechał z baśki, takie zachowania powinno się tępić, w 100% się z Tobą zgadzam! Po prostu zabawnie wyglądają oskarżenia o brak szacunku dla rywala zawarte pomiędzy obelgami pod adresem Realu :-)

0

Powiedział człowiek na forum na którym smaruje się Real, że aż miło :D

0

Powinni chłopaka zwolnić i tyle. Buractwo level hard.

0

Bartomeu mógł przebić ofertę Florka, wtedy byłoby 1/2 Juve-Barca :P

2

Oj, juve zgasło po tej bramce.

0

Słowa prawdy zostały wypowiedziane.

0

Ja nie wiem czemu viska łepki tak płaczą, przecież jakby na to nie patrzeć, to awans Realu oznacza łatwiejszy finał, czyż nie?

0

Spoko, Kapitan Grzmot nie strzeli ;-)

0

Rekord bramek w półfinale + rekord bramek w jednej edycji LM, to mało?

0

Żadna drużyna nie gra przez przypadek w 1/2.

0

Barca European Tour 2015 :-)

3

Przez Monachium? Google maps twierdzi, że przez Lyon i Frankfurt nad Menem :-)

0

Nie ma szans żeby Barca nie miała majstra.

0

Szczególnie w 1 połowie mieli farta, kiedy Valencię ratowały słupki. Weź się palnij w łeb patelnią, czy coś...

0

Nie ma szans na majstra, bo Deportivo nie ma szans zremisować z Barcą na CN.

0

"gdyby"
Gdyby nie 2 słupki i poprzeczka byłoby 3:0 dla Realu w 1 połowie.
Rzeczywistość jest jaka jest, nie ma co gdybać.

0

Takiej bramki to by się Messi nie powstydził!

2

Real gra w 10, bo na boisku jest Illara.

0

CHCESZ POWIEDZIEĆ, ŻE PUYOL WRACA?!

0

Valencia gra dobrze bo gra w barwach Senyery.

0

Celta sobie dała. Ale Real nie ma żadnego pomysłu na grę, więc to wątpliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?