Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na BeInSports pokazali "La Liga Champions 2014/2015" ze zdjęciem MSN, bardzo wymownie wskazuje komu (poza indolencją Realu) Barca zawdzięcza tytuł :-)
2
Tylko po co? Ronaldo jest pod formą, w tej chwili każdy z tria MSN jest lepszy od niego.
1
Tutaj się zgadzam, tekst przezabawny.
0
Zawodnik Meczu =/= Zawodnik z najlepszą oceną.
0
Maradona typowy dla siebie kompleks buca. Ciężko mu z Pele znieść, że przyszli lepsi od nich, smutne, że nie umieją się z tym pogodzić.
0
To w pewien sposób jest prawda - w Barcelonie środek pola jest komiczny i tak na prawdę tylko fenomenalny poziom MSN sprawia, że Barca gra tak dobrze w ataku - bo atak sam rozgrywa i strzela.
0
"krystiano nie umie kreować sytuacji dla drużyny!!!1!"
1
Stadion Miejski w Knurowie.
0
Do usunięcia, nie wiem czemu post się tutaj pojawił...
0
Wiem że to buractwo niesamowite, nie dziwiłbym się Evrze gdyby chłopaczkowi wyjechał z baśki, takie zachowania powinno się tępić, w 100% się z Tobą zgadzam! Po prostu zabawnie wyglądają oskarżenia o brak szacunku dla rywala zawarte pomiędzy obelgami pod adresem Realu :-)
0
Powiedział człowiek na forum na którym smaruje się Real, że aż miło :D
0
Powinni chłopaka zwolnić i tyle. Buractwo level hard.
0
Bartomeu mógł przebić ofertę Florka, wtedy byłoby 1/2 Juve-Barca :P
2
Oj, juve zgasło po tej bramce.
0
Słowa prawdy zostały wypowiedziane.
0
Ja nie wiem czemu viska łepki tak płaczą, przecież jakby na to nie patrzeć, to awans Realu oznacza łatwiejszy finał, czyż nie?
0
Spoko, Kapitan Grzmot nie strzeli ;-)
0
Rekord bramek w półfinale + rekord bramek w jednej edycji LM, to mało?
0
Żadna drużyna nie gra przez przypadek w 1/2.
0
Barca European Tour 2015 :-)
3
Przez Monachium? Google maps twierdzi, że przez Lyon i Frankfurt nad Menem :-)
0
Nie ma szans żeby Barca nie miała majstra.
0
Szczególnie w 1 połowie mieli farta, kiedy Valencię ratowały słupki. Weź się palnij w łeb patelnią, czy coś...
0
Nie ma szans na majstra, bo Deportivo nie ma szans zremisować z Barcą na CN.
0
"gdyby"
Gdyby nie 2 słupki i poprzeczka byłoby 3:0 dla Realu w 1 połowie.
Rzeczywistość jest jaka jest, nie ma co gdybać.
0
Takiej bramki to by się Messi nie powstydził!
2
Real gra w 10, bo na boisku jest Illara.
0
CHCESZ POWIEDZIEĆ, ŻE PUYOL WRACA?!
0
Valencia gra dobrze bo gra w barwach Senyery.
0
Celta sobie dała. Ale Real nie ma żadnego pomysłu na grę, więc to wątpliwe.