Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle się mówi o tym, że Barcę "w nagrodę" za tryplet tępi Madryt, sądy i UEFA, a najbardziej Barcelonę niszczy jej własny zarząd...
1
Jaki problem? Między fanami Barcy i Realu wojna jest obecnie bardziej werbalna niż fizyczna. Ostatni (i jedyny?) przypadek ataku na kogoś w koszulce przeciwnika miał miejsce na Camp Nou jakieś 15 lat temu.
0
Narzeka na zmęczenie kadrą.
0
"Nie umieją go docenić". Ale pierdzielicie. Czy widzieliście żeby Lewandowski czy Błaszczykowski grymasili, bo reszta kadry Polski to (przynajmniej do 2014 roku) była żenada, a głosy krytyki spadały na nich, bo przecież grali w Borussii, więc powinni ciągnąć zespół? Nie, nie jęczeli, nie płakali, tylko spinali poślady i grali.
A Messi jęczy i narzeka, zmęczony porażkami. No super, wiadomo że kadra przegrała bo nie podołała, ale Messi się wcale z lepszej strony nie pokazuje tak grymasząc.
0
A czemu mieć mu to za złe? Wygrał lepszy, tyle.
0
Ładna obrona, chociaż najlepszy IMO Buffon. Jego parada przeciwko Alvesowi była bezbłędna, a do tego to Buffon jest powodem, dlaczego w finale LM nie było El Classico.
0
Na forum tradycyjnie nalot geniuszy :-) Nie ogarniacie dzieciaczki, że rozchodzi się o złamanie regulaminu? Przed meczem władze ostrzegały, że będzie kara za określone zachowania - takowe się pojawiły, stąd kara. Do tego nie spełnienie regulaminu dt. bezpieczeństwa na stadionie - normalna rzecz że w takim wypadku jest kara - na tej samej zasadzie obrywa wiele klubów w Polsce. Regulamin rzecz święta, jak się komuś nie podoba - niech nie korzysta z obiektu, tak trudno to pojąć?
0
Chociażby i tym, że za Franco Hiszpania wyrosła na potęgę gospodarczą, a za rządów lewicy, w szczególności w XXI w, upada gospodarczo?
1
Bo złamały regulamin? Wybacz, ale jak wchodzisz do lokalu, w którym jest zakaz palenia i zaczynasz kopcić fajkę i Cię stamtąd wyrzucą, to do kogo powinieneś mieć pretensje? Do siebie, czy lokalu? Zasady na takich meczach są jasne - zero polityki. + prawo kraju zabrania znieważania symboli narodowych - ja dla przykładu gdyby grupa ślązaków z RAŚ czy innej organizacji tego typu wyklinała i wygwizdywała hymn mojego Kraju, do tego znieważała Jego flagę, to domagałbym się ukarania ich z całą surowością.
0
"Katalonia utrzymuje Madryt"
Kolejny który powtarza te bzdury. Katalonia produkuje 17-18% PKB, resztę robi reszta kraju, ośmielę się powiedzieć, że Hiszpania bez Katalonii by przeżyła. To nie tak, że 75% dochodu pochodzi z Katalonii...
5
Nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi, pozdrowienia ze Instytutu Języka Polskiego PAN.
9
A kolega to ma jakieś kompleksy, bo w newsie nie zawierającym słowa o Realu musi i tak wywlec ten temat?
0
Kupił Casillę, to taki Psikutas bez "s"
0
No cóż, Cristiano się za takie wypowiedzi i wyrażanie swojej opinii czepiacie - a jego po prostu dziennikarze non stop pytają o pierdoły w stylu "Co myślisz o Messim", "co myślisz o gwizdach" itp., stąd się biorą jego perełki w stylu "Jestem piękny bogaty i utalentowany".
Niestety zarówno Alba jak i CR nie potrafią ruszyć główkami i w takiej sytuacji powiedzieć dziennikarzynie "a wuj mnie to obchodzi, możemy porozmawiać o mojej drużynie/meczu/etc.?", tak jak potrafią to niektórzy piłkarze obu drużyn.
0
Ciekawostka: Jeżeli chodzi o ruchy na rynku transferowym to Barca ma gorszy bilans od Realu Madryt w ostatnich 10 latach - bilans -243 miliony euro (w porównaniu do -85 mln Realu).
0
Fakt, 95% będzie się pluć.
0
Jakoś nie widziałem głębokiej troski kibiców Realu o stan Barcy po tym, jak potraktowany został Abidal (pomijając hala trolli, którzy wiecznie będą psioczyć na Barcę).
0
Dobrze powiedział, ale będziecie się niektórzy tutaj pieklić, bo skrytykował Leo. Weźcie się zastanówcie i przeczytajcie to co powiedział Maradona dwa, trzy, cztery razy - do skutku.
0
Abstrahując od tematu Ikera, zadziwia mnie głęboka troska jaką przejawiają kibice BARCY o stan wewnętrzny i zmiany w Realu Madryt.
0
Wiadomo, wiadomo, nie czepiałem się, jakby coś :-)
0
Może nie "bezcenny", ale na pewno warty dużo, kupiony za dobrą cenę (licząc 56mln). W Barcy bardzo dojrzał i jest dobrym piłkarzem.
0
No to teraz sędziowie w obawie przed nadlatującym butem Ardy będą sędziować lepiej :D
0
Oczywiście masz rację, ja nie interesuję się reprezentacją Argentyny, stąd też nie przeżywam ich porażki i nie organizuję polowania na czarownice, owszem, głównym winowajcą można ochrzcić Higuaina który wpierw nie trafił w sytuacji z końcówki meczu, a potem przestrzelił karnego. Winny jest równie dobrze Masche, którego od bycia głównym winnym uratował niecelny strzał Alexisa. Winny jest Lavezzi, który mógł lepiej ustawić patelnię Higuainowi. Winny jest i Messi, który niewiele w meczu wniósł.
2
Super, 10 minut powtórek, z czego tylko akcja z doliczonego czasu 2 połowy była groźna i mogła doprowadzić do bramki. Skoro tytułujecie Messieo takim "diosem", to powinniście od niego wymagać więcej niż przedryblowania 2 przeciwników w środku pola, z czego poza zachwytem nad jego umiejętnościami nic więcej nie wynika.
2
Jak śmieszne jest to, jak nagle wszyscy kibice Barcy martwią się o Real, jego wizerunek, styl, trofea itp. itd. Komedia.
Fakt faktem wielu "kibiców" i "działaczy" Realu to skończone świnie, bo Iker niezależnie od tego co robi teraz nie zasługuje na te wszystkie obelgi rzucane pod jego adresem, ale sam Iker nie jest święty, robiąc gównoburze za każdym razem gdy go sadzają na ławce (albo chcą posadzić). Jego forma obecnie jest słaba i nie zasługuje na grę w pierwszym zespole, ale domaga się jej pomimo formy i rękami i nogami się zapiera żeby go z tego pierwszego zespołu nie zabierać. I co zrobić z takim? Sprzedać, czy ulec jego grymasom i pozostawić w bramce, przez co Real będzie przegrywał więcej meczów i w efekcie trofeów? Zastanówcie się...
1
Nie chcę podważać talentu Messiego i jego poziomu, ale z całym szacunkiem dla niego, co on myślał w finale Copa America? Że może sobie człapać? Że odwalił 200% normy w półfinale to teraz może sobie odpocząć? Tak, Argentyna przegrała TAKŻE przez niego, bo w trakcie meczu niewiele z siebie dawał. Właśnie dlatego duża część krytyki jest usprawiedliwiona, bo będąc na takim poziomie nie możesz osiadać sobie na laurach i odpoczywać w trakcie meczu, od tego są dni wolne.
0
Cóż, można, są różne gusta.
0
Komentarz usunięty
2
Nie lubię tego gościa (nawet bardzo), ale ma rację w kwestii kolektywu... CR mógłby więcej dawać dla drużyny, niż dla samego siebie.
2
Zgadzam się w całej rozciągłości.