1

Dobry przewodnik turystyczny :-) Skorzystam jak będę się do Barcelony jeszcze wybierał, bo za pierwszym razem to miałem tylko 1 dzień, wystarczyło na zobaczenie Parku Gaudiego, Sagrada Familia i wybrzeża...

0

Ciężko żeby nie był wkurzony na samego siebie skoro zagrał poniżej swoich własnych oczekiwań. A pismaki szukają tematu zastępczego byle po porażce Barcy wbić szpilę rywalowi.

1

Barca lepsza od Celty? Chyba nie ten mecz oglądałeś... Zarówno Barca jak i Real były gorsze od swoich przeciwników...

0

Zasłużyli nawet na wyższą... Może powinno być więcej z tyłu dla Barcy, 2, max 3, ale Celta zasłużyła nawet na 5 bramek.

0

Trzymam Cię za słowo.

0

...bo Nolito był przy lewym słupku? Może miał podejść i się zapytać "e, sorry, na który słupek walisz bo chciałem się ustawić?"

1

Jaki kuźwa błąd Ter Stegena? Nolito wsadził rogalik nie do obrony, Ter Stegen i tak był blisko, mało mu zabrakło, bo piłkę trącił.

2

To będzie cyrk totalny :-)

5

Coś niesamowitego, Celta ma więcej podań od Barcelony

0

To tak jak Modrić, coś jest z tymi włosami u Chorwatów... ;-)

7

No i wszystko jasne - Messi wiedział że strzeli tą bramkę i nie chciał zarzutów że "hattrick z 2 karnymi się nie liczy". Główka pracuje!

2

Messi po prostu nie chciał żeby nazywano go "D11os" ;-)

3

Komentarze na Eleven
"Fatalny błąd Tera-Sztejgena"

Dojcze gramatik bist sehr schwer xD

0

1. Wkurza mnie, bo jest to inwazja (liderzy ISIS zapowiadali że wyślą terrorystów wśród "uchodźców" żeby uderzali na terytorium krajów "niewiernych"), do tego zachowania z Węgier czy Chorwacji pokazują jacy z nich "uchodźcy". Są to emigranci ekonomiczni - uciekają z biednych krajów do krajów w których jest socjal. Mało który "emigrant" chce do Polski - bo tu za małe zasiłki.
2. Dobrowolność poddaję w wątpliwość ze względu na to, że chociażby UEFA nakazuje przekazywać część kasy ze sprzedaży biletów na "emigrantów". Mnie jako Polaka irytuje to, że jest milion ważniejszych spraw na które można przeznaczać pieniądze, niż ofiary polityki wielkich mocarstw (nie wnikam w to kto, ale "arabska wiosna" nie zrobiła się sama, krajom USA-podobnym zależy na "wprowadzaniu demokracji"). Stąd też bardzo podobała mi się reakcja Legii, która wykorzystała niedoprecyzowanie na jakich emigrantów pieniądze mają być przeznaczone żeby wesprzeć Polaków na wschodzie.
3. Cyrk również dlatego, że patrząc przykładem Polski, to jest to szczytem absurdu, że nasz cudowny rząd miał problemy żeby ściągnąć z Donbasu kilkudziesięciu Polaków, nie mogą ściągnąć z Mariupola kilkuset Polaków, nie ściągną z Kazachstanu tysięcy Polaków którzy czekają na możliwość powrotu do kraju z którego ich i ich rodziców wywieziono siłą 75 lat temu, ale środki i możliwość do ściągnięcia ponad 10 tysięcy niecywilizowanych fundamentalistów islamskich to już są.

1

Jesteś nudny.

0

Ale wiesz że tabelę przelicza się po całej kolejce i Real nie jest liderem? (No chyba że Barca przegra, co jest raczej niemożliwe..)

3

Wkurza mnie ten cyrk z imigrantami w który angażują się (dobrowolnie?) wszystkie większe kluby. Głupota.

1

To czekaj, Bale to albo drewno za 100mln, albo świetny gracz który wystawia idealne patelnie. Zdecydujcie się.

2

Dlaczego nie będzie powtórek? Bo kasa. Skandale wybuchają non-stop, ciągle się o tym gada, a FIFA/UEFA najwidoczniej wychodzi z założenia "nieważne jak o tobie mówią, ważne że mówią". Bo samo mówienie generuje zysk.

0

Bo Real gra zupełnie inną piłkę niż Barcelona. Jak Barca długo rozgrywa i rozgryza obronę, podaje wzdłuż i wszerz to najlepsze co można zrobić to postawić autobus. Chyba nie oczekujesz że przeciwko atakującej w 8-kę Barcy inne drużyny będą się bronić 5-tką obrońców?

0

#rekt

0

0-1 dla Granady

24

Mafia, nie firma

0

Napisałeś o "piłkarzach twojej ulubionej drużyny"
No to faktycznie - moje 2 ulubione drużyny, Barca i Real mają przynajmniej po 1 piłkarzu do którego przylgnęła łatka nurka - z czym masz taki problem? Sam mnie wywołujesz do tablicy, a potem płaczesz :-)

0

Piłka nożna polega również na nietraceniu goli, a to się Romie udało.

0

Że co? W którym miejscu bronię "portugalskiego herosa"? Pisząc że CR nurkuje, że czasem zwiesza mu się mózg i skopie przeciwnika? A może mowa o Pepe, o którym piszę, że zasłużył na łatkę brutala, bo solidnie na nią zapracował? Umiesz wyciągać prawidłowe wnioski z tekstu czytanego?

0

No i Pepe ma zasłużoną opinię, solidnie na nią zapracował i tylko durnie temu będą zaprzeczać.
W odróżnieniu od np. Messiego, który ostatnio tylko popisał się złapaniem za gardło Yanga-Mbiwa'i, a którego wszyscy przedstawiają jako nieskazitelnego aniołka.

0

Faktycznie gwiazdka mojego ulubionego klubu, bo zarówno Cristiano jak i Neymar są w każdej kompilacji :-) Czyli masz rację :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?