Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real nie ma kompletnie pomysłu na grę.
0
Mokre sny Moyesa :-)
2
Hohoho, widzę że ktoś tu odrobił zadanie z matematyki :P
0
To smutne nie umieć przyznać się do błędu.
0
A pamiętasz jak wiele osób na tej stronie jeździło po Lucho jesienią za te rotacje? ;-)
1
"informuje brytyjski dziennik "Daily Mail""
Tyle w temacie.
To zdaje się ten sam dziennik który donosił o sprzedaży Messiego do PSG i City, sprzedaży Ronaldo do ManU, Bale'a do PSG albo City i wiele, wiele innych kwiatków...
0
Raczej chwilę przed. Bezpośrednio po strzeleniu bramki Ronaldo wkopał piłkę znów w siatkę i tyle. Potem była mina ze zdjęcia. Brak radości i wk**w? Takiego wała.
0
Messi: "Niemcy to bardzo trudny teren do gry"
Bayern - Barca na AA 0:4
0
Już więcej się Iker na bramce wykazał niż ter Stegen, który po prostu miał piknik na bramce, bo Bayern miał zero(!!) celnych strzałów.
0
Właśnie dlatego się dziwię - postawa obrony Barcy była tak dobra, że MATS nie miał co się wykazać zbytnio. Neuer to powód dla którego Barca nie wygrała 5:0 albo nawet i 6:0.
0
Pisanie o ZP w maju jest szczytem głupoty.
1
Mówisz o tej minie?
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11193273_10153206731254178_549874214782962351_n.jpg?oh=04c7f809c8d5bf140de1e5009e2c2d7c&oe=55D7466E
4
Kiedy na RM.pl leci stos pochwał pod adresem Messiego, to wiedz że coś się dzieje.
10
Serio ter Stegen na bramce? Toż to nawet Neuer, pomimo wpuszczenia 3 bramek miał lepszy mecz...
6
"Ronaldo Pichichi, a Messi mistrzem Hiszpanii? Argentyńczyk bierze to w ciemno, biorą także i kibice Barçy."
Nie powiedziałbym, jest tyle viska łepków, które są żądne trofeów dla Messiego, dla których ważniejsze jest trofeum zawodnika, niż drużyny (podobnie z hala dzieciakami i CR).
0
Współczuję :-)
0
Przecież napisałem:
"Z kontekstu zdania to wynika, ze względu na to, kto jest rywalem Juve"
0
Do tego, że jestem obiektem hejtu różnych dzieciaków (co nie dziwi - to są te same dzieciaki co jesienią zwalniały "wuefistę" Enrique, a dzisiaj pieją peany na jego cześć) za to, że staram się wkładać jak najmniej "fanboyizmu" do swoich ocen i wypowiedzi to już przywykłem, dużo czasu miałem...
0
Messi również solowej akcji nie stworzy. To już nie te czasy kiedy z Getafe przebiegał całe boisko i strzelał bramkę. Messi kreuje grę i strzela, CR również potrafi kreować grę, ale robi tego znacznie mniej od Messiego - IMO powodem jest bardziej taktyka Realu, niż braki indywidualne CR-a.
W końcu ktoś mnie poznał przez pryzmat zespołu, gratulacje :D Zgadzam się, popieram ;-)
0
Oceny każdego użytkownika są do publicznego wglądu, tak więc nie krępuj się.
@Slaszek: Owszem, ale nie był to występ na miarę takiego meczu z Cordobą (chociaż poziom rywala jest nieporównywalny), jeżeli chodzi o efektywność.
2
A może po prostu ludzie którzy zauważyli, że Messiemu przez 75 minut niewiele wychodziło i dopiero ostatnie 15 miał udane?
0
Chyba cały Twój świat :-)
5
Takie artykuły są obecnie bez sensu. Wczoraj to "Ronaldo przeskoczył Messiego", dzisiaj "Messi przeskoczył Ronaldo"... Co tydzień będą się te newsy pojawiać u jednych i drugich?
0
AA to nie jest twierdza nie do zdobycia, Real w zeszłym roku rozjechał tam Bayern 0:4, a wtedy nawet nie było tyle kontuzji. Barca ma wszystkie argumenty żeby ich tam rozklepać.
0
Gestykulacje Pepa w trakcie meczu zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy :-)
0
Z kontekstu zdania to wynika, ze względu na to, kto jest rywalem Juve. Gdyby rywalem Juve było PSG czy ManCity - oczywiście, byłoby jak piszesz teraz. A tak - wyszło jakby "Juve ma historię i umie grać w LM (w odróżnieniu od przeciwnika - Realu).
0
My tu gadu gadu, a tymczasem rozgrywki ligowe w Hiszpanii jak i finał Pucharu Króla są zawieszone od 16 maja do odwołania.
0
To że "CR nie potrafi stworzyć sobie sytuacji" jest powtarzane równie często, co bzdurnie. Przypomnij sobie chociażby bramkę z Atleti w LM, kiedy z Jamesem rozklepali obronę Atleti i Groszek wykończył, a wszyscy eksperci zgodnie przyznawali że CR odwalił lwią część roboty przy tej bramce.
14
Potwierdzone info: Nowa książka biograficzna o Ronaldo będzie nosić tytuł "Jak g***o grać, a mimo to wciąż strzelać".
5
A to Real nie ma historii i nie wie jak grać w LM?