0

Jak to się nie wyróżnia? Jest najlepszym trio w historii Barcy i niedługo może zostać najlepszym trio w historii Hiszpańskiej piłki...

0

Bo to jest WhoScored.com, tam bardziej liczą się statystyki wszystkie (podania, itd.), niż faktyczny całkowity obraz gry. Nie wiem jak grał Ibra, bo tylko za niego mógłby wejść Ronaldo do tej 11-tki, ale niezależnie od tego, WhoScored w kwestii ocen jest mało miarodajne.
Edit: A to swoją drogą ciekawe, że jest Ibra, skoro CR ma wyższą notę za mecz z Sevillą, niż Ibra za mecz z Nantes.

0

Jesteś moim nowym prywatnym Mistrzem Ciętej Riposty :-)

0

Ronaldo ciągle pytają o Messiego.

0

Pierdzielenie o Szopenie. Wkurza mnie fałszywa skromność, wolę jak ktoś się nie patyczkuje i mówi dokładnie to, co myśli, jak np. Ibrahimović...

0

A jak nazywam MD "Mundo Frustrativo" to się niektórzy ludzie tutaj (wliczając moderację) oburzają... A jak widać 100% pasuje do nich taki tytuł....

0

Że jesteś gigantycznym hipokrytą? Fakt, najszczersza prawda.

0

Najwięcej to ty tu płaczesz, drogie dziecko...

0

Zapomniałeś jeszcze o liczbie fanów na facebooku. To najważniejsze co się do Buta liczy.

0

69*

1

Przypomnij sobie Barcelonę z Celtą, czy Valencią... Hipokryto...
Jak to mówią "Szczęście sprzyja lepszym".

0

A to niby w jaki sposób?

0

Masz rację, w zasadzie wynik Realu był lepszy niż ich gra, Barca (patrząc tylko po skrótach bo meczu nie widziałem :/ ) zagrała świetnie.

8

Ja pamiętam komentarze na tej stronie na temat zwycięstwa Realu nad Granadą, że 9:1 nad spadkowiczem to każdy może, że to o niczym nie świadczy itp. itd.
A teraz Barca gromi (nie umniejszając dobrej grze Barcy!) drużynę z pewnym biletem do Segundy 0:8, nagle nie ma znaczenia że to spadkowicz, że ostatnia drużyna w tabeli... Hipokryzja mocno :-)

0

40 Messi, 39 Ronaldo

0

Obejrzałem skrót, Barca gra niesamowicie.. Nie wierzę w to, żeby Atleti było w stanie zatrzymać Barcelonę, każdy inny koniec sezonu niż CdR i Liga dla Barcelony będą dla mnie zaskoczeniem...

0

Jak grają chłopaki? Bo niestety nie mogę meczu oglądać, a widzę 0:0 w 20 minucie.

0

Gdyby powiedział, że najlepszy dla niego jest CR, to by nie była obiektywna wypowiedź, co?

1

"przegrali jeden dwumecz w lidze mistrzów po błędach sędziego"
taaaakk...

0

Tylko 13? To może Pique? Pamiętam że kiedy była mowa o bramkostrzelności Ramosa to była mowa o kimś z Barcy o podobnych liczbach.

0

To jest klasyfikacja wciąż grających obrońców, tak? Puyola brakuje.

0

A gdyby się cieszył to wyzywałbyś go bo się cieszy z nieswojej bramki.

1

Ty puknij się w głowę może?

3

Obrońca Almerii

0

Jeszcze 8 miesięcy roku. Kij wie co się jeszcze zdarzy.

0

Faktycznie, masz rację, nie wiem czemu w głowie tkwiło mi że to bramki w lidze... Ale faktycznie, 118 bramek tylko w lidze nie ma szans. Czyli 7 lub 8 meczów na 16 bramek. Jest w sumie szansa.

0

118 goli. MSN ma na tę chwilę 103. Muszą strzelić 16 bramek w 4 meczach, co w zasadzie nie jest niemożliwością.

0

Xaviego, bezapelacyjnie.

1

Obejrzałem dopiero skrót meczu Barcy, Suarez jest niesamowity jak już się wbił w drużynę... MSN to na prawdę tornado. Ciekawe czy pobiją rekord Ronaldo-Benzema-Higuain

0

Jak wygrają puchar dostaną w nagrodę miejsce w LE. Szkoda, że nie w LM, bo zasługują na grę tam. No i szkoda, że już bez Kloppa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?