Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to się nie wyróżnia? Jest najlepszym trio w historii Barcy i niedługo może zostać najlepszym trio w historii Hiszpańskiej piłki...
0
Bo to jest WhoScored.com, tam bardziej liczą się statystyki wszystkie (podania, itd.), niż faktyczny całkowity obraz gry. Nie wiem jak grał Ibra, bo tylko za niego mógłby wejść Ronaldo do tej 11-tki, ale niezależnie od tego, WhoScored w kwestii ocen jest mało miarodajne.
Edit: A to swoją drogą ciekawe, że jest Ibra, skoro CR ma wyższą notę za mecz z Sevillą, niż Ibra za mecz z Nantes.
0
Jesteś moim nowym prywatnym Mistrzem Ciętej Riposty :-)
0
Ronaldo ciągle pytają o Messiego.
0
Pierdzielenie o Szopenie. Wkurza mnie fałszywa skromność, wolę jak ktoś się nie patyczkuje i mówi dokładnie to, co myśli, jak np. Ibrahimović...
0
A jak nazywam MD "Mundo Frustrativo" to się niektórzy ludzie tutaj (wliczając moderację) oburzają... A jak widać 100% pasuje do nich taki tytuł....
0
Że jesteś gigantycznym hipokrytą? Fakt, najszczersza prawda.
0
Najwięcej to ty tu płaczesz, drogie dziecko...
0
Zapomniałeś jeszcze o liczbie fanów na facebooku. To najważniejsze co się do Buta liczy.
0
69*
1
Przypomnij sobie Barcelonę z Celtą, czy Valencią... Hipokryto...
Jak to mówią "Szczęście sprzyja lepszym".
0
A to niby w jaki sposób?
0
Masz rację, w zasadzie wynik Realu był lepszy niż ich gra, Barca (patrząc tylko po skrótach bo meczu nie widziałem :/ ) zagrała świetnie.
8
Ja pamiętam komentarze na tej stronie na temat zwycięstwa Realu nad Granadą, że 9:1 nad spadkowiczem to każdy może, że to o niczym nie świadczy itp. itd.
A teraz Barca gromi (nie umniejszając dobrej grze Barcy!) drużynę z pewnym biletem do Segundy 0:8, nagle nie ma znaczenia że to spadkowicz, że ostatnia drużyna w tabeli... Hipokryzja mocno :-)
0
40 Messi, 39 Ronaldo
0
Obejrzałem skrót, Barca gra niesamowicie.. Nie wierzę w to, żeby Atleti było w stanie zatrzymać Barcelonę, każdy inny koniec sezonu niż CdR i Liga dla Barcelony będą dla mnie zaskoczeniem...
0
Jak grają chłopaki? Bo niestety nie mogę meczu oglądać, a widzę 0:0 w 20 minucie.
0
Gdyby powiedział, że najlepszy dla niego jest CR, to by nie była obiektywna wypowiedź, co?
1
"przegrali jeden dwumecz w lidze mistrzów po błędach sędziego"
taaaakk...
0
Tylko 13? To może Pique? Pamiętam że kiedy była mowa o bramkostrzelności Ramosa to była mowa o kimś z Barcy o podobnych liczbach.
0
To jest klasyfikacja wciąż grających obrońców, tak? Puyola brakuje.
0
A gdyby się cieszył to wyzywałbyś go bo się cieszy z nieswojej bramki.
1
Ty puknij się w głowę może?
3
Obrońca Almerii
0
Jeszcze 8 miesięcy roku. Kij wie co się jeszcze zdarzy.
0
Faktycznie, masz rację, nie wiem czemu w głowie tkwiło mi że to bramki w lidze... Ale faktycznie, 118 bramek tylko w lidze nie ma szans. Czyli 7 lub 8 meczów na 16 bramek. Jest w sumie szansa.
0
118 goli. MSN ma na tę chwilę 103. Muszą strzelić 16 bramek w 4 meczach, co w zasadzie nie jest niemożliwością.
0
Xaviego, bezapelacyjnie.
1
Obejrzałem dopiero skrót meczu Barcy, Suarez jest niesamowity jak już się wbił w drużynę... MSN to na prawdę tornado. Ciekawe czy pobiją rekord Ronaldo-Benzema-Higuain
0
Jak wygrają puchar dostaną w nagrodę miejsce w LE. Szkoda, że nie w LM, bo zasługują na grę tam. No i szkoda, że już bez Kloppa.