Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Wszyscy mówią że to spotkanie nie jest decydujące, a to jest tylko kurtuazja. Moim zdaniem Barca tym zwycięstwem wygrała Ligę.
0
Okej, wytłumaczenie o % przyjmuję :-)
0
Byle nie "potrójna korona", bo wtedy za tryplet dostałbyś słownik :(
1
Bramkowo tak. W zasadzie poziomem też, bo w 1 meczu Real zdominował Barcę, a w tym meczu Barca była nieznacznie lepsza. Więc teoretycznie można tak powiedzieć, chociaż wiadomo, każdy będzie wychwalać swoich...
0
Casillas w zasadzie zbyt dużo nie wybronił, strzał Messiego z końcówki i babol Neymara z 1 połowy. Przy bramce Suareza mógł zachować się znacznie lepiej.
1
Chyba mówisz tylko o końcówce meczu, generalnie w tym meczu nie błyszczał szczególnie.
3
Gdyby nie Bravo, Barca schodziłaby na przerwę z wynikiem 1:3, chłopaki powinni wycałować mu rękawice.
0
Nie powiedziałbym, w poprzednim Klasyku na pewno nie można mu nic zarzucić, za Mourinho zachowywał się jak zachowywał, teraz to już przeszłość.
0
Łechtanie własnej i kibicowskiej próżności, tak bym powiedział.
0
Ja obstawiłem 4:1. Chociaż mam dziwne przeczucie że może nadejść 5:0
1
Eoren, bez przecinka w tytule :-)
0
W Pucharze Króla dostali 0:4
1
Jeszcze do kościoła pomodlić się o wsparcie z góry ;-)
2
Pepe gra w tym sezonie bardzo czysto, prędzej Ramos :-)
0
To zależy od metodologii historii. Ale fakt faktem, najbardziej popularna mówi o tym, że wiek zaczyna się w roku ***1, czyli XXI w roku 2001.
Nie mniej jednak taka statystyka (o hurr durr w XXI wieku kto wygrał więcej? A może powiedzmy kto wygrał w latach 2012-2014?) to czysta głupota. A co, "nowożytna" LM (1992-dziś) jest gorsza?
P.S. Panie moderatorze, mogę się dowiedzieć za co poleciał mój powyższy komentarz?
0
Bo "Decima" to wielki symbol dla Realu, powinieneś to wiedzieć nawet nie będąc kibicem Realu - bo napinka na Decimę w Realu trwa od lat.
0
Kurde, system komentarzy działa dziwnie, najpierw mi wyświetla komentarz w złym miejscu, a teraz w dobrym i już zedytować nie mogę.
Co do meritum: Z tego co wiem to od początku (od kiedy Real zdobył 9 puchar LM i perspektywą stało się zdobycie 10) określenie "Decima" oznaczało tylko i wyłącznie ten jeden puchar, dziesiąty, a nie sumę wszystkich 10, wynika to wprost z kontekstu zdania, więc nie wiem o co tyle ludzi się tutaj burzy...
0
Komentarz usunięty
0
A Ty nie masz? Najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie? Nie jara Cię to, że Barca zdobyła już 4 i pnie się w klasyfikacji ku górze? Nie rajcowało Cię kiedy Barca rozklepała 3:1 ManU?
0
ed: znowu, to ja już nie piszę...
0
La Decima = "dziesiątka" a nie "dziesięć pucharów"... Tak więc wygrali DECIMĘ, bo puchar LM z zeszłego roku był dla Klubu dziesiątym.
2
Real Madryt? (2000, 2002, 2014)
0
ed: Wrzuciło komentarz w złym miejscu, proszę skasować...
1
Real wygrał LM 4 razy.
0
Ale wiesz że historia to jakieś 130 lat piłki nożnej, a nie 4 lata Guardioli?
0
Chociaż nie wierzę w zwycięstwo Realu, to El Clasico rządzi się swoimi własnymi prawami, w zeszłym roku Barcelonie szło słabo przed wiosennym Klasykiem, a Real grał całkiem ok, skończyło się 3:4 dla Barcy, więc nie wiadomo jak to będzie...
0
CR w tym roku formą nie błyszczy, ale zobaczymy mecz, wszystko się okaże. Może on sam jeden rozstrzela Barcę, a może się okaże, że jest zbędnym balastem dla drużyny?
0
Ta seria #ThereWillBeHaters jest w ogóle bardzo dobrą serią reklamową IMO.
Czy tylko mi ta z Messim kojarzy się z teledyskiem do "Power" Kanye Westa? :-)
0
Manita jest scenariuszem bardzo prawdopodobnym patrząc na to, jak dobrze gra ostatnio Barca, a jak tragicznie gra Real.