Nie wiem, czy czytaliście o tym, ale Real wpadł na pomysł, żeby rozegrać finał CdR na Camp Nou. Chciałem się dowiedzieć, co o tym sądzicie. Z jeden strony, w zeszłym sezonie oni nie pozwolili Barcie grać finału na Santiago, mimo że Barca bardzo mocno naciskała (powodem miał być remont stadionu). Ale z drugiej strony, gdyby Barca się zgodziła, pokazałby, że ma o wiele większą klasę niż Real (no i mogłoby to też prowadzić do poprawienia stosunków między oboma klubami). Tylko to wszystko kosztem oglądania triumfu Realu na CN. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Pytam z czystej ciekawości, chcę tylko poznać opinię innych.
Nie wiem, czy czytaliście o tym, ale Real wpadł na pomysł, żeby rozegrać finał CdR na Camp Nou. Chciałem się dowiedzieć, co o tym sądzicie. Z jeden strony, w zeszłym sezonie oni nie pozwolili Barcie grać finału na Santiago, mimo że Barca bardzo mocno naciskała (powodem miał być remont stadionu). Ale z drugiej strony, gdyby Barca się zgodziła, pokazałby, że ma o wiele większą klasę niż Real (no i mogłoby to też prowadzić do poprawienia stosunków między oboma klubami). Tylko to wszystko kosztem oglądania triumfu Realu na CN. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Pytam z czystej ciekawości, chcę tylko poznać opinię innych.
Komentarze
0
Nie wiem, czy czytaliście o tym, ale Real wpadł na pomysł, żeby rozegrać finał CdR na Camp Nou. Chciałem się dowiedzieć, co o tym sądzicie. Z jeden strony, w zeszłym sezonie oni nie pozwolili Barcie grać finału na Santiago, mimo że Barca bardzo mocno naciskała (powodem miał być remont stadionu). Ale z drugiej strony, gdyby Barca się zgodziła, pokazałby, że ma o wiele większą klasę niż Real (no i mogłoby to też prowadzić do poprawienia stosunków między oboma klubami). Tylko to wszystko kosztem oglądania triumfu Realu na CN. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Pytam z czystej ciekawości, chcę tylko poznać opinię innych.
0
Chyba rozpracowałem Alexisa. Chłopak chce się 'odblokować' w środę z Realem :D
0
Czemu ktokolwiek miałby być chory? Tylko pytam o wasze opinie, nie mówię, że zgadzam się z tym co sugeruje autor filmu. Peace
0
Co sądzicie o tym filmiku? Tylko prosiłbym o jakieś sensowne wypowiedzi.
0
Ciekawi mnie, co sądzicie o tym filmiku. Tylko prosiłbym o jakieś sensowne wypowiedzi.
0
Nie wiem, czy czytaliście o tym, ale Real wpadł na pomysł, żeby rozegrać finał CdR na Camp Nou. Chciałem się dowiedzieć, co o tym sądzicie. Z jeden strony, w zeszłym sezonie oni nie pozwolili Barcie grać finału na Santiago, mimo że Barca bardzo mocno naciskała (powodem miał być remont stadionu). Ale z drugiej strony, gdyby Barca się zgodziła, pokazałby, że ma o wiele większą klasę niż Real (no i mogłoby to też prowadzić do poprawienia stosunków między oboma klubami). Tylko to wszystko kosztem oglądania triumfu Realu na CN. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Pytam z czystej ciekawości, chcę tylko poznać opinię innych.
0
Ma ktoś link do tej sytuacji z Pepe i Inietą? Nie widziałem tego momentu, bo stream nie działał zbyt płynnie...
0
Wie ktoś czemu mecz Dinama Zagrzeb jest przerwany?
0
Ciekawi mnie, co sądzicie o tym filmiku. Tylko prosiłbym o jakieś sensowne wypowiedzi.
0
Co sądzicie o tym filmiku? Tylko prosiłbym o jakieś sensowne wypowiedzi.