0

Nie wiem, czy czytaliście o tym, ale Real wpadł na pomysł, żeby rozegrać finał CdR na Camp Nou. Chciałem się dowiedzieć, co o tym sądzicie. Z jeden strony, w zeszłym sezonie oni nie pozwolili Barcie grać finału na Santiago, mimo że Barca bardzo mocno naciskała (powodem miał być remont stadionu). Ale z drugiej strony, gdyby Barca się zgodziła, pokazałby, że ma o wiele większą klasę niż Real (no i mogłoby to też prowadzić do poprawienia stosunków między oboma klubami). Tylko to wszystko kosztem oglądania triumfu Realu na CN. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Pytam z czystej ciekawości, chcę tylko poznać opinię innych.

0

Chyba rozpracowałem Alexisa. Chłopak chce się 'odblokować' w środę z Realem :D

0

Czemu ktokolwiek miałby być chory? Tylko pytam o wasze opinie, nie mówię, że zgadzam się z tym co sugeruje autor filmu. Peace

0


Co sądzicie o tym filmiku? Tylko prosiłbym o jakieś sensowne wypowiedzi.

0


Ciekawi mnie, co sądzicie o tym filmiku. Tylko prosiłbym o jakieś sensowne wypowiedzi.

0

Wie ktoś czemu mecz Dinama Zagrzeb jest przerwany?

0

Ktoś jeszcze oprócz mnie miał wrażenie, że to Messi był na boisku zamiast Deulofeu? Koleś mijał obrońców jak tyczki....

0

Ma ktoś link do tej sytuacji z Pepe i Inietą? Nie widziałem tego momentu, bo stream nie działał zbyt płynnie...

0

Aż miło popatrzeć, jak z każdym kolejnym meczem wszyscy pokazują coraz lepszą formę. To dobry znak przed nadchodzącymi ważnymi meczami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?