Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi: Pragnę podziękować Griezmanowi za wsparcie przy produkcji. Pokazał mi jak występować przed kamerą.
0
Wciąż liczę na transfer PO, który lepiej dogrywa piłki z bocznego sektora boiska od Nelsona S. Na duże nazwisko nie ma szans bo cena no i trochę deficyt na rynku, ale niech wypromują kogoś z La Masii czy ligi francuskiej.
0
Ale boli rozpad tego cudownego Ajaxu. Van de Beek powinien wyróżniać się w Manu.
2
Rakitic odszedł to za rok pewnie padnie na Modricia.
Swoją drogą dobrze, że Ivan będzie w Sevilli bo w takiej sytuacji nie zniknie kompletnie z radarów wszystkich cules.
6
@VamosRakieta :(
7
Żegnaj Rakieta, jedna z ikonicznych postaci w współczesnej historii Barcy. Ile Chorwat wzbudzał emocji! Powodzenia Ivan.
3
Odejście Leo pozwoli nam na granie typowego 1-4-3-3 z dwójką skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Teraz to ja nie wiem jakim my gramy ustawieniem bo to ciężko nawet zdefiniować.
0
@ViscaBarca123 Życzę powodzenia
18
Dużo zdrowia Panie Unzue
1
@kerouac Tak myślałem, wszystko wiadomo.
0
Czy Messi wciąż reprezentuje barwy FC Barcelona? Dezinformacja straszna.
0
Gdyby Messi rzeczywiście odszedłby za grube miliony to postarałbym się o ściągnięcie do Barcy:
- de Ligta
- Desta
- Angelinio
- Saula Nigueza
- Pulisicia
- Jesusa
4
Trzeba poczekać na oficjalke bo Pique i Griezmann zbierają statystów do produkcji.
0
Kto należy do grupy Amigosów?
5
1) Messi nie odejdzie w takim stylu.
2)Myślę, że wypełni swój kontrakt do czerwca 2021 i będzie chciał na koniec swojej przygody zgarnąć jakieś trofeum z Barcą.
3) Wyobrażacie sobie odejście Messiego bez publiczności na Camp Nou? Bo ja nie. Może za rok sytuacja się zmieni i będzie można godnie pożegnać Leo.
4) Kolejna kwestia - Messi nie odejdzie teraz bo np. jakiś Argentyński klub nie będzie płacił odstępnego. Za rok Leo będzie za darmo.
0
Jaki nr ma Kuman bo chciałbym przygotować się na rozmowę. Pozdrawiam!
4
Jeśli Lewandowski będzie miał wciąż motywację do grania na najwyższym poziomie to znaczy, że jest Robokopem.
12
Di Maria to bardzo niedoceniany piłkarz.
6
@BarcaInfo Czyli nie boi się odejścia Messiego bo ma Griezmanna.
1
Jest Ronald to i będzie RonaldO.
2
Oby ten finał nie był nudniejszy od LFC Tottham to już będę szczęśliwy.
4
Moim zdaniem Monachijski Walec przejedzie się po PSG.
0
Lewandowski dzisiaj poziom Luisa S.
3
Jestem w szoku, że ciągle pisze się o Barcelonie a nic o polityce. Czy Wy się zamieniliście z kimś na rozumy?
4
Czeka nas starcie piłkarzy byłych Ekstraklasowiczów - Lewandowski vs Marcelo.
I to wszystko w półfinale LM.
0
Ale ten Bayern rozjedzie Lyon. Przynajmniej Lewy podgoni rekord Ronaldo.
0
Nie sądziłem, że po wczorajszym będę się dzisiaj śmiał, A JEDNAK. Hahaha
0
Szykują się bitwy francusko - niemieckie.
1
Trzeba się pogodzić, że następny sezon będzie tym ostatnim dla Messiego w Barcelonie.
0
Dzisiaj o 20:30 GKS Bełchatów - Legia.