3

Messi: Pragnę podziękować Griezmanowi za wsparcie przy produkcji. Pokazał mi jak występować przed kamerą.

0

Wciąż liczę na transfer PO, który lepiej dogrywa piłki z bocznego sektora boiska od Nelsona S. Na duże nazwisko nie ma szans bo cena no i trochę deficyt na rynku, ale niech wypromują kogoś z La Masii czy ligi francuskiej.

0

Ale boli rozpad tego cudownego Ajaxu. Van de Beek powinien wyróżniać się w Manu.

2

Rakitic odszedł to za rok pewnie padnie na Modricia.
Swoją drogą dobrze, że Ivan będzie w Sevilli bo w takiej sytuacji nie zniknie kompletnie z radarów wszystkich cules.

6

7

Żegnaj Rakieta, jedna z ikonicznych postaci w współczesnej historii Barcy. Ile Chorwat wzbudzał emocji! Powodzenia Ivan.

3

Odejście Leo pozwoli nam na granie typowego 1-4-3-3 z dwójką skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Teraz to ja nie wiem jakim my gramy ustawieniem bo to ciężko nawet zdefiniować.

0

@ViscaBarca123 Życzę powodzenia

18

Dużo zdrowia Panie Unzue

1

@kerouac Tak myślałem, wszystko wiadomo.

0

Czy Messi wciąż reprezentuje barwy FC Barcelona? Dezinformacja straszna.

0

Gdyby Messi rzeczywiście odszedłby za grube miliony to postarałbym się o ściągnięcie do Barcy:

- de Ligta
- Desta
- Angelinio
- Saula Nigueza
- Pulisicia
- Jesusa

4

Trzeba poczekać na oficjalke bo Pique i Griezmann zbierają statystów do produkcji.

0

Kto należy do grupy Amigosów?

5

1) Messi nie odejdzie w takim stylu.

2)Myślę, że wypełni swój kontrakt do czerwca 2021 i będzie chciał na koniec swojej przygody zgarnąć jakieś trofeum z Barcą.

3) Wyobrażacie sobie odejście Messiego bez publiczności na Camp Nou? Bo ja nie. Może za rok sytuacja się zmieni i będzie można godnie pożegnać Leo.

4) Kolejna kwestia - Messi nie odejdzie teraz bo np. jakiś Argentyński klub nie będzie płacił odstępnego. Za rok Leo będzie za darmo.

0

Jaki nr ma Kuman bo chciałbym przygotować się na rozmowę. Pozdrawiam!

4

Jeśli Lewandowski będzie miał wciąż motywację do grania na najwyższym poziomie to znaczy, że jest Robokopem.

12

Di Maria to bardzo niedoceniany piłkarz.

6

@BarcaInfo Czyli nie boi się odejścia Messiego bo ma Griezmanna.

1

Jest Ronald to i będzie RonaldO.

2

Oby ten finał nie był nudniejszy od LFC Tottham to już będę szczęśliwy.

4

Moim zdaniem Monachijski Walec przejedzie się po PSG.

0

Lewandowski dzisiaj poziom Luisa S.

3

Jestem w szoku, że ciągle pisze się o Barcelonie a nic o polityce. Czy Wy się zamieniliście z kimś na rozumy?

4

Czeka nas starcie piłkarzy byłych Ekstraklasowiczów - Lewandowski vs Marcelo.

I to wszystko w półfinale LM.

0

Ale ten Bayern rozjedzie Lyon. Przynajmniej Lewy podgoni rekord Ronaldo.

0

Nie sądziłem, że po wczorajszym będę się dzisiaj śmiał, A JEDNAK. Hahaha

0

Szykują się bitwy francusko - niemieckie.

1

Trzeba się pogodzić, że następny sezon będzie tym ostatnim dla Messiego w Barcelonie.

0

Dzisiaj o 20:30 GKS Bełchatów - Legia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?