Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pani Domagalik ładny prawy sierpowy.
0
W kadrze brakuje pomocnika typu Paulinho czy Vidal. Oczywiście Ci piłkarze byli uzupełnieniem kadry kiedy najwięcej dawali drużynie gdy wchodzili z ławki. Co ich łączyło? Gdy wchodzili na boisko, dawali sygnał do ataku swoją nieustępliwą grą. Dodatkowo obaj Panowie potrafili kapitalnie wejść z drugiej linii w pole karne i często zdobywać ważne gole. Vidal i Paulinho są piłkarzami doświadczonymi, ale na pewno nie spoczywającymi na laurach.
W perspektywie całego sezonu myślę, że będzie nam brakowało takiego rezerwowego piłkarza. Niestety gdy nie będzie nam szło to jesteśmy skazani na niezbyt energetycznego Pjanica czy pogubionego Alenię.
0
Matheus Fernandes w Barcelonie. Pozostaje.
1
@Hubso Chodzi o to, żebyśmy mieli jakieś alternatywy w ataku, a tak to zawężamy sobie strategie gry.
0
To będzie dramat jak domkniemy kadrę bez napastnika 1,80 cm +.
0
14. Polak w Serie B! Filip Jagiełło wypożyczony do Brescii gdzie będzie grał z Jakubem Łabojko.
1
Ah s***, here we go again!
1
Watkins - 3 gole i 1 asysta
Grealish - 2 gole i 3 asysty
Dobrze grają chłopaki.
6
Nie boli mnie potężny Aston Villa.
1
Bayern ma strasznie dziwaczny skład. W podstawowym składzie grają 5,5 obrońcami (ta połówka to Kimmich :P).
0
Harry Kane pokazuje jak rewelacyjnym jest napastnikiem. Nie dość, że jest absolutnym kilerem w polu karnym to dodatkowo wykręca fantastyczne liczby pod względem asyst.
0
Póki co jedyną europejską reprezentacją z którą jeszcze nie graliśmy jest Kosowo. Czeka, więc nas prędzej czy później historyczny moment. :D
2
Atalanta wciąż swoje i multum goli. Ale chciałbym zobaczyć mecz Leeds-Atalanta.
1
W Serie B najliczniejszą grupą obcokrajowców jest Polska. W drugiej klasie rozgrywkowej we Włoszech gra obecnie aż 13 Polaków. Drugie miejsce zajmują Francuzi wraz z Argentyńczykami (8).
Lista Polaków:
Adam Chrzanowski (Pordenone)
Sebastian Musiolik (Pordenone)
Przemysław Szymiński (Frosinone)
Piotr Parzyszek (Frosinone)
Marcin Listkowski (Lecce)
Mariusz Stępiński (Lecce)
Tomasz Kupisz (Salernitana)
Patryk Dziczek (Salernitana)
Bartosz Salamon (SPAL)
Thiago Cionek (Reggina 1914)
Paweł Jaroszyński (Delfino Pescara)
Jakub Łabojko (Brescia)
Szymon Żurkowski (Empoli)
1
No to dzisiaj @VamosRakieta czy raczej nie?
3
@neeed Ale prsze nie przklnać!
9
Podsumowanie gier piłkarzy, którzy odeszli w tym sezonie z Barcy:
*Arthur - wszedł z ławki (32 minuty) z AS Romą
*Rakitić - 90 minut z Cadiz i bramka + 60 minut z Levante
*Vidal - wszedł z ławki w meczu z Fiorentiną (17 minut) + 50 minut z Benevento
*Suarez - 2 gole i asysta z Granadą przy zaledwie 21 minutach (ławka) + 61 minut z Huescą
*Semedo - 72 minuty z West Hamem
0
Dziwi mnie, że Koeman nie wprowadził z ławki ani Dembele ani Pjanicia.
Nie wspominam już o Braithwaite i Puigu, którzy nie mają szans na minuty u holenderskiego szkoleniowca. Alenia też nie będzie miał łatwo bo jest 4. pomocnikiem w hierarchii.
5
Niby Barcelona gra w osłabieniu, ale tego nie widać. To pokazuje, że na zejściu Griezmanna Blaugrania nic nie straciła.
0
Klątwa TVP dopadła Borka. Tam zazwyczaj reprezentacja i polskie kluby przegrywają - nie to co na Polsacie. :D
0
Czy ta prowadząca prosiła o taniec Lewego na zapleczu? Tak czy siak POLSKA GUROM.
0
Kędziora i Dest będą gasić CRa.
0
Lewy za Korwinem :D Człowiek z muchą.
3
W końcu CR7 pogra sobie z Barceloną.
Polski akcent w postaci Szczęsnego.
Pojedynek Arthur vs Pjanic.
5
Ale wspaniała rozmowa. Ci mówią do niego po angielsku, a Neuer odpowiada po niemiecku.
8
Transfer Desta
Polak Rodak obierze nagrodę
Losowanie grup LM
Wojaże Legii i Lecha
Barca na deser
Gotowi na dzisiejsze wrażenia bo ja tak :D Pozdrawiam wszystkich Ramblczyków
https://i.imgur.com/ob6ccLO.jpg
0
Czy jest w ogóle taka możliwość, że w dniu premiery PS5 może zabraknąć tej konsoli w sklepach? No i jak uważacie - czy mimo wszystko lepiej poczekać z kupnem po nowym roku (biorąc pod uwagę wadliwe PS4 w czasie jej premiery)?
0
Ciekawe czy z tym Destem będzie tak samo jak z konferencją Verrattiego...
1
@Mario96w Z 1. koszyka Bayern lub LFC lub PSG i jakiś włoski klub z 3. koszyka i niestety jest realna szansa na odpadnięcie.
14
Przypominam, że już o 17:00 losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Chciałbym zwrócić uwagę na potężny trzeci koszyk w którym jest m.in. Lipsk, Inter, Lazio, Atalanta czy Salzburg.
https://pliki.meczyki.pl/big/348/5f74f4e51d2d8.jpg