Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_Specjalista To jest dramat...
3
Pique pokazał, że w kadrze jest potrzebny wysoki napastnik - zwłaszcza na rywali grających autobusy. Bez takiego zawodnika to możemy sobie klepać i klepać i nici z tego.
0
Rakieta przynajmniej strzeliła dzisiaj gola. Może Arthur też coś ukuje?
0
Braithwaite musi dostać co najmniej 30 minut.
Messi niech w końcu odpocznie i Antoine też.
0
@sebasek99 Całkiem możliwe, ale chodziło mi o "proste" nazwy czego nie sprecyzowalem.
0
@Katalonbar @ranger3120 @Hosh @kulek22
Szybcy jesteście :D
Na "S" jest 22, na "B" i "M" po 17.
0
Pytanie do Ramblowiczow
Najwięcej państw zaczyna się na literę...?
1
Real chce dostać trzeci raz z rzędu w 1/8.
1
@Yosemite Bez Lukaku to oni sobie mogą :/
6
Podsumowanie TOP 5 lig:
---------------------------------------------
Klasyfikacja strzelców:
Robert Lewandowski - 10
Son, Calvert-Lewin - 8
Ibrahimović, Mbappe, Vardy, Salah - 7
Klasyfikacja asystentów:
Harry Kane - 8
Florian Thauvin - 5
Bamba, Laborde, Muller, Hofmann, McGinn, Grealish, Mbappe, Sarabia, Canales, Kimmich - 4
Klasyfikacja kanadyjska:
Harry Kane - 14
Robert Lewandowski - 13
Kylian Mbappe - 11
Heung-Min Son - 10
0
Czy Kanał Sportowy to rewolucja? Na pewno jest to ewolucja Mateusza Borka.
0
Szkoda mi Dynama, ale dobrze że Kędziora przynajmniej zagra.
3
Propozycje dla Koemana:
de Jonga dać na obronę
Griezmanna dać na pomoc
Pique dać na atak
Niech kombinuje Holender jasna.
1
Legenda głosi, że Barca wciąż nabija rożne.
0
Musimy ratować się Pedrim.
0
Jeszcze trochę czasu zostało, ale ciekawie może być w Lidze Narodów. W sytuacji gdybyśmy pokonali Włochów (jakieś 1:0 po farfoclu czy stałym fragmencie gry) to w następnym meczu z Holendrami do wygrania grupy będzie nam wystarczał remis.
Hipotetycznie - czy awans do Final Four byłby większym osiągnięciem niż 1/4 EURO?
0
@kamilop I niestety wychodzi tutaj złe skompletowanie kadry na ten sezon. Chyba, że Koeman wskrzesi Aleniie o Rikimi już nie wspominając.
0
De Jong od początku sezonu rozpoczynał wszystkie mecze w podstawowej "11". Biorąc pod uwagę jego średnią formę, myślę, że warto wystawić od pierwszych minut parę Pjanic-Busquets.
Zapraszam do dyskusji.
9
Teraz nasi włodarze będą mieli zagwozdkę - czy wypłacić pensję Messiemu czy innym 11 zawodnikom.
3
Tego jeszcze nie grali - gazeta rozpisuje plan treningowy zawodowemu piłkarzowi. :D
1
Morelos jak Legii tak teraz Lechowi :(
0
@22_LR Osoby, które dokonują się aktów wandalizmu.
11
Z tymi protestami jest jak tak jak z grupą ludzi przychodzących na mecze piłkarskie. Większość ma dobre intencje, ale niestety znajdzie się zawsze grupka, której zależy tylko wyłącznie na zadymie.
Niestety kibole psują wizerunek zwykłych kibiców i tak samo jest z jakimiś zadymiarzami na tych protestach.
1
https://mobile.twitter.com/DudaKinga/status/1321418269077737474/photo/1
Podpisuję się pod tym.
0
Neymar 2021 loading...
1
Lokomotiv powinien wygrać ten mecz. To ile oni zmarnowali okazji jest po prostu spektakularne, a tak Bayern wyjeżdża z 3 pkt.
5
Podsumowanie TOP 5 lig:
---------------------------------------------
Klasyfikacja strzelców:
Robert Lewandowski - 10
Heung-Min Son - 8
Dominic Calvert-Lewin - 7
Mbappe, Dia, Niane, Kramaric, Ibrahimovic, Bamford, Salah, Vardy - 6
Klasyfikacja asystentów:
Harry Kane - 8
Florian Thauvin - 5
Bamba, Laborde, Muller, Hofmann, McGinn - 4
Klasyfikacja kanadyjska:
Robert Lewandowski, Harry Kane - 13
Heung-Min Son - 10
Kylian Mbappe - 9
Florian Thauvin, Memphis Depay - 8
0
@Jersi https://kosciol.org/dane/1081
7
Nie polecam rachunku sumienia ze strony kosciol.org.
Jedno z pytań:
"Czy czytam systematycznie katolicką prasę, słucham katolickich rozgłośni radiowych, oglądam katolickie programy telewizyjne?"
Chyba nie muszę dalej tego komentować.
6
Jak lubię Lengleta to niestety wczoraj kretyńska interwencja. Nie rozumiem płaczu, że karny się nie należał.