2

Najlepsze jest to, że Real może jeszcze wygrać tę grupę, a Inter zająć drugie miejsce.

0

Elegancko francuscy Amigosi z Realu.

0

@ObiektywnyKibic121 Do przerwy Real miażdzy Szachtar w statystykach, więc gol to kwestia czasu, ale też prawda, że Real nie forsował tempa w I poł.

0

Liverpool z licznymi kontuzjami, ale jednak są dla mnie zdecydowanym faworytem w meczu z Ajaxem. Mane,Salach,Firmino,Jota - jakość z przodu jest. Henderson i Wijnaldum w środku pola. Obrona też nie tragiczna bo jest Alisson,Matip,Fabinho i Robertson. No i LFC gra na Anfield.

Kurs 1.77 jest całkiem kuszący.

1

@zmiter912576 Anglik ewoluował w rozgrywającego co jest dla mnie olbrzymim zaskoczeniem bo przecież kojarzony był raczej jako maszynka do strzelania goli. Natomiast bramek też uzbierał sporo bo 7, więc Harry jest naprawdę wszechstronnym zawodnikiem .

1

@Katalonbar W stosunku do poprzedniego tygodnia Lewy znowu zrównał się w "kanadyjce" z Kane-em. Szóstą asystę zaliczył już Muller, a do gry włączył się jeszcze król zeszłego sezonu de Bruyne. Do góry podskoczył też dosyć nieoczekiwanie Kamada. Świetny wynik w "kanadyjce" robi też Kruse, który z 6 golami i 5 asystami jest w czołówce europejskiej.

15

Podsumowanie TOP 5 lig:
---------------------------------------------
Klasyfikacja strzelców:

Lewandowski - 12
Calvert-Lewin, Haaland, Ibrahimović - 10
Son, Mbappe - 9
Vardy, Salah, Dia, Ronaldo - 8


Klasyfikacja asystentów:

Kane - 9
Muller - 6
Bamba, Thauvin, Laborde, Grealish, de Bruyne, Kruse, Kamada, Correa - 5


Klasyfikacja kanadyjska:

Kane, Lewandowski - 16
Mbappe - 13
Haaland - 12
Son, Ibrahimović, Kruse - 11

0

@deyna2018 Dziwnie wyglądał wklejony ten Dundac. A repertuar bardziej pasował pod Węgiel, więc wg mnie lepiej wypadła od Gabor.

0



Właśnie zdałem sobie sprawę, że na basie gra Coutinho, a na perkusji Puyol.

3

@kamilop Z jednej strony muszę przyznać Ci rację bo "próbuje", ale z drugiej strony ile on potrzebuje prób, żeby wykonać coś skutecznie.

0

Jak tam radzą sobie nasi Amigosi w Evertonie?

0

A operator kamery też dostanie karę za to, że nie przełączył obrazu, gdy Messi afiszował się ze swoim czerwono-czarnym tshirtem?

5

@ViscaBarca123 Jeszcze niech Koeman wejdzie z Tobą w interakcję, a wtedy układanie składu przez La Ramble stanie się możliwe. :D Gratuluję, ale widać że ciężka praca popłaca i tak dalej chłopie.

0

Ma ktoś opaskę Smartband Honor Band 5?
Chodzi mi o to na jaką maksymalnie odległość od telefonu będzie można korzystać z odtwarzacza muzycznego.

10

Chyba Griezmann głosował z lewych IP.

1

Ustawione te głosowanie jak Polska nie wygrała.

0

Ukraina dała nam 0 punktów... Dziękujemy :P

1

Artii Aigro, dawaj po podium! Vamos Artti

0

Potężny Eisenbichler idzie po 3. zwycięstwo. A Granerud? Norweg chyba idzie po trzecie z rzędu 4. miejsce bo po pierwszej serii jest właśnie tuż za pozycją dającą podium. :D

1

Estończyk jest najlepszy w kadrze... Finlandii. Brawo Aigro.

15

Messi w końcu zmienił klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Tylko Alba ostaje się z defensywy, która zaliczyła spektakularne porażki.

Roberto out
Semedo out
Lenglet out
Pique out

0

W kadrze Barcelony nie ma obecnie żadnego zdolnego do gry ŚO. Dramat.
Minguezy nie liczę bo to Barca B.

0

Barcelona - Osasuna
Obie strzelą
1.85

1

Koeman ustawił taki skład, że niby oddajemy środek pola (tylko de Jong), a z drugiej strony gramy bez skrzydeł. :D

0

@Roobo Oby Koeman wreszcie przejrzał na oczy.

0

@Rewolucja123 + nie wiadomo jak będzie z asekuracją od środkowych pomocników + jeszcze niedoświadczony Mingueza po prawej-środkowej obronie

0

No to Dest ma nie lada wyzwanie. Będzie musiała łatać dziury po prawej stronie.

5

Kiedyś to było kiedy Braithwaite kojarzyłem tylko z FUTa, a jego karta była OPe z bujną czupryną na głowie...

0

Real i Barca w tym sezonie ligowym powinny być zdelegalizowane.

Somsiedzi z Madrytu wiadomo, że mają sporo kontuzji, ale Marcelo w wyjściowym składzie nie wróżył dobrze. I jeszcze kontuzja Hazarda. Belg chce przebić historię naszego Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?