4

Jan Hoerl w tym sezonie:

Wisła - dyskwalifikacja
Kuusamo - kwarantanna
Niżny Tagił - dyskwalifikacja i covid

Sezon się zaczął, a już się odechciewa skakać.

1

A może naszym zbawieniem będzie duet Araujo-Umtiti? Póki co to jedna wielka niewiadoma, ale kto wie.

0

Puchar Norwegii

0

@matirix20 Już w gorących dyskusjach jest.

0

To jest porażka, że nie sprzedaliśmy w lecie Dembele. Z całym szacunkiem do niego, ale Francuza nie da się na poważnie rozważać przy planowaniu kadry.

2

@Rafix98 To teraz pora na Real z Gladbach :D

5

Co prawda Cadiz to obecnie lepszy zespół niż Ferencvaros, ale zobaczcie jak ustawiliśmy sobie mecz na Węgrzech. Tam była struktura gry, tam był zespół i tam każdy wiedział co ma grać. Niestety z Messim w składzie pozostali piłkarze ustawiają swoją grę pod co zrobi Messi, a nie pod to co dzieje się w meczu.

3

To już nie jest Vinicius - to potężny Vini.

0

Taki gol mógł paść tylko dla Realu.

0

Eisenbichler ale po skoku zrobił cieszynke uciszającą Graneruda.

2

Dawać czadu Vidal, Munir i Rakitic!

1

Na TCS nie będzie publiki, a to powinno pomóc Eisenbichlerowi. Myślę, że Niemiec jest faworytem do zgarnięcia Orła.

0

Ostatni miesiąc tego roku. 2021 będzie wspaniały.

0

Gdzie jest miejsce na boisku dla Messiego w 1-4-2-3-1?

Póki co nie wyobrażam sobie optymalnego ustawienia bez Braitwaite i Griezmanna odpowiednio na "9" i "10". Dembele też powinien grać póki jest zdrowy - na jednym ze skrzydeł.

Zostaje jedno wolne miejsce w ofensywie i Messi zajmie pewnie fałszywe prawe skrzydło (co to za nazwa :D).

A co z Coutinho i Pedrim? Chyba ławka na ten moment. Chyba, że jeden z dwóch będzie do pary z de Jongiem na ŚP.

3

Znowu jakiś Sergiusz na PO po Roberto i Descie.

0

W Wiadomościach o 1z10 :D

0

E. Valverde wróci do trenerki? Jak myślicie?

8

Barcelona obecnie jedynym zespołem w tej edycji LM bez straty punktów.

The Champions 20/21 loading ;)

0

Giroud zmaskakrował Seville i strzelił im 4 brameczki.

6

Co ten Koeman zrobił czystki - ani jednego amigosa nie zostawił...

22

Czekam na brameczkę de la Fuente i dedykację dla La Ramblii.

0

@ObiektywnyKibic121 To prawda, dzisiaj luźna gierka dla dwóch ŚP. W normalnych warunkach to byłby kryminał wystawiać Pjanicia i Busiego.

0

Patrzę na skład BVB i w pierwszym składzie Mateu Morey. Chyba jego pierwszy mecz w wyjściowej "11" w drużynie z Zagłębia Ruhry.

Całe szczęście nasi włodarze nie muszą go obserwować pod kątem ewentualnego powrotu bo mamy Desta > Semedo.

0

Busquets bardzo dobra gra do przodu. Pjanic przy Hiszpanie wypadł blado.

1

Pierwsza połowa była kompletna. Barcelona w końcu ma strukturę gry, piłkarze grają na swoich pozycjach i widać, że 11 piłkarzy tworzy wreszcie zespół.

1

Tak świetnej połowy w wykonaniu Barcy to dawno nie widziałem.

5

No to PSG kłopoty z powrotem.

6

Grupa z Realem, Szachtarem, Borussią i Interem odzwierciedla kamień, papier, nożyce

1

@dymator To będzie najlepszy wynik dla Szachtaru.

2

Skomentuje ten mecz tak: "Żenada".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?