Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jan Hoerl w tym sezonie:
Wisła - dyskwalifikacja
Kuusamo - kwarantanna
Niżny Tagił - dyskwalifikacja i covid
Sezon się zaczął, a już się odechciewa skakać.
1
A może naszym zbawieniem będzie duet Araujo-Umtiti? Póki co to jedna wielka niewiadoma, ale kto wie.
0
Puchar Norwegii
0
@matirix20 Już w gorących dyskusjach jest.
0
To jest porażka, że nie sprzedaliśmy w lecie Dembele. Z całym szacunkiem do niego, ale Francuza nie da się na poważnie rozważać przy planowaniu kadry.
2
@Rafix98 To teraz pora na Real z Gladbach :D
5
Co prawda Cadiz to obecnie lepszy zespół niż Ferencvaros, ale zobaczcie jak ustawiliśmy sobie mecz na Węgrzech. Tam była struktura gry, tam był zespół i tam każdy wiedział co ma grać. Niestety z Messim w składzie pozostali piłkarze ustawiają swoją grę pod co zrobi Messi, a nie pod to co dzieje się w meczu.
3
To już nie jest Vinicius - to potężny Vini.
0
Taki gol mógł paść tylko dla Realu.
0
Eisenbichler ale po skoku zrobił cieszynke uciszającą Graneruda.
2
Dawać czadu Vidal, Munir i Rakitic!
1
Na TCS nie będzie publiki, a to powinno pomóc Eisenbichlerowi. Myślę, że Niemiec jest faworytem do zgarnięcia Orła.
0
Ostatni miesiąc tego roku. 2021 będzie wspaniały.
0
Gdzie jest miejsce na boisku dla Messiego w 1-4-2-3-1?
Póki co nie wyobrażam sobie optymalnego ustawienia bez Braitwaite i Griezmanna odpowiednio na "9" i "10". Dembele też powinien grać póki jest zdrowy - na jednym ze skrzydeł.
Zostaje jedno wolne miejsce w ofensywie i Messi zajmie pewnie fałszywe prawe skrzydło (co to za nazwa :D).
A co z Coutinho i Pedrim? Chyba ławka na ten moment. Chyba, że jeden z dwóch będzie do pary z de Jongiem na ŚP.
3
Znowu jakiś Sergiusz na PO po Roberto i Descie.
0
W Wiadomościach o 1z10 :D
0
E. Valverde wróci do trenerki? Jak myślicie?
8
Barcelona obecnie jedynym zespołem w tej edycji LM bez straty punktów.
The Champions 20/21 loading ;)
0
Giroud zmaskakrował Seville i strzelił im 4 brameczki.
6
Co ten Koeman zrobił czystki - ani jednego amigosa nie zostawił...
22
Czekam na brameczkę de la Fuente i dedykację dla La Ramblii.
0
@ObiektywnyKibic121 To prawda, dzisiaj luźna gierka dla dwóch ŚP. W normalnych warunkach to byłby kryminał wystawiać Pjanicia i Busiego.
0
Patrzę na skład BVB i w pierwszym składzie Mateu Morey. Chyba jego pierwszy mecz w wyjściowej "11" w drużynie z Zagłębia Ruhry.
Całe szczęście nasi włodarze nie muszą go obserwować pod kątem ewentualnego powrotu bo mamy Desta > Semedo.
0
Busquets bardzo dobra gra do przodu. Pjanic przy Hiszpanie wypadł blado.
1
Pierwsza połowa była kompletna. Barcelona w końcu ma strukturę gry, piłkarze grają na swoich pozycjach i widać, że 11 piłkarzy tworzy wreszcie zespół.
1
Tak świetnej połowy w wykonaniu Barcy to dawno nie widziałem.
5
No to PSG kłopoty z powrotem.
6
Grupa z Realem, Szachtarem, Borussią i Interem odzwierciedla kamień, papier, nożyce
1
@dymator To będzie najlepszy wynik dla Szachtaru.
2
Skomentuje ten mecz tak: "Żenada".