Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak Suarez ma się przełamać na wyjeździe to tylko na Camp Nou.
14
@FC1899Barca Chińczykom już jedno się wypsnęło spod kontroli i przez to nie mogę wejść do sklepu pomiędzy 10 a 12...
1
@Kamil.FCB10 Nie wstydź się. Wielu z nas boli "wielki" Real.
4
4 hiszpańskie
4 niemieckie
3 włoskie
3 angielskie
1 francuska
1 portugalska
Dwie federacje komplecik. Brawo Hiszpania i Niemcy.
5
Bayern, Man City, Liverpool, Chelsea, BVB, PSG
do wyboru, do koloru
0
Ale ten Inter jest daremny. Znowu kicha i brak awansu do 1/8.
2
Ale Real się spiął, nie ma co. Grają świetny mecz, a Modrić druga młodość.
1
Trzymam kciuki za triumf Realu w LE!
0
Ten rumuński sędzia mógł powiedzieć do tamtego gościa ze sztabu "ty biały" i nie byłoby afery.
1
@Tomek_TF To też prawda niestety... Chłop musi wrócić do pełnej koncentracji
1
To że Lenglet gra fatalnie to jest fakt, ale z czego to wynika? Na pewno był jednym z nielicznych, który nie podlegał rotacjom bo musiał grać ze względu na liczne kontuzje naszych ŚO. Chłop jest przemęczony.
Ale druga kwestia jest bardziej kluczowa. Lenglet nie ma konkurencji bo Umtiti ciągle się leczy. Oby Samuel zaczął łapać minuty bo potrzebna jest rywalizacja pomiędzy Francuzami.
Czy sprzedawać Lengleta? Oczywiście, że nie. Wszedł do zespołu w 18/19 w świetnym stylu i bardzo szybko wkomponował się w zespół. Lenglet potrzebuje rywalizacji i będzie dobrze.
0
Barcelona nie wygrywa swojej grupy pierwszy raz od 14 lat - sezon 06/07.
W sezonie 06/07 Barca też ostatni raz odpadła w 1/8 LM.
Niestety, ale w tym sezonie może być podobnie, że zakończymy zmagania przed ćwierćfinałami.
3
de Jong przestał być nietykalny
6
Ale Barcelona ma teraz czarnoskórą obronę. Czyżby Koeman robił gest w stronę Basaksehiru?
7
@youngsmiec Padolino CR7 i kompromitacja arbitra głównego i tych od varu
0
Pirlo nie wygłupiaj się i dawaj na boisko :D Nic się nie zmienił Andrea.
1
No to niezłe Black Lives Matter i No To Racism.
2
Ale końcówka w Rzymie. Po remisie z Brugge 2:2 to Lazio awansowało do 1/8.
1
Ciekawe starcie na Camp Nou się szykuje.
Ronaldo vs Messi
Arthur vs Pjanic
de Ligt vs de Jong
4
Szkoda tego Mundialu w 2014 bo Sabella był naprawdę blisko. Niech spoczywa w pokoju wiecznym.
0
@PatrykBarca Musi się trochę podciągnąć ze statystykami, żeby zostać wyróżnionym. :D Ale jest na dobrej drodze bo ma 7 goli i 4 asysty.
3
Podsumowanie TOP 5 lig:
---------------------------------------------
Klasyfikacja strzelców:
Lewandowski - 12
Calvert-Lewin - 11
Son, Mbappe, Haaland, Ibrahimović - 10
Salah, Vardy - 9
Kane, Bamford, Dia, Ronaldo, Lukaku - 8
Klasyfikacja asystentów:
Kane - 10
de Bruyne, Muller - 6
Grealish, Bamba, Thauvin, Laborde, Correa, Kruse, Coman, Kamada, Mertens - 5
Klasyfikacja kanadyjska:
Kane - 18
Lewandowski - 16
Mbappe - 14
Son - 13
Haaland, Muller - 12
9
Niezadowolony Pjanić, Zły Koeman - oj niedobrze, niedobrze...
1
Od Misji Futbol z wesołym Polem po przeklinającego Borka i Koseckiego.
7
Jutro oprócz Barcy wiele ciekawych spotkań w LM.
O 18:55 bezpośrednie starcie o awans Lazio - Brugge. Jeśli Belgowie chcą awansować muszą wygrać.
O 21:00 Lipsk - United. Tutaj z kolei, żeby awansować, muszą wygrać gospodarze (PSG zapewne poradzi sobie z Turkami).
2
Lewandowski orzeł Polski nabije sobie statystyki w tej grupie eliminacyjnej. W samych starciach z Andorą i San Marino strzeli z 10 goli.
7
Oby Koeman nie zepsuł starcia Barca - Juve nie powołując Messiego. Być może jest to ostatnia szansa, żeby zobaczyć pojedynek żywych legend futbolu.
0
@Katalończyk 99 zrobił analizę, która była bezsensu bo nie zna zasad całych eliminacji
1
Stanowski na dzisiejszym live potwierdził, że jest "dziennikarskim zerem".
1
Zagadka na dzisiaj:
W której lidze w Europie w tym sezonie (chodzi o pierwszą klasę rozgrywkową) gra najwięcej drużyn, a w której najmniej?
Podpowiedź: najmniej to 6 drużyn, a najwięcej to 21.