Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
59
Jak my go weźmiemy, a Real Haalanda to będzie dramat.
4
Podsumowanie życiowych osiągnięć:
Bor Pavlovcic (16 -> 7. miejsce)
Artti Aigro (19 -> 14. miejsce)
Clemens Leitner (25 -> 19. miejsce)
Paweł Wąsek (27 -> 22. miejsce)
Giovanni Bresadola (47 -> 45. miejsce)
Timon-Pascal Kahofer (debiut -> 47. miejsce)
David Haagen (bez Q -> 49. miejsce)
2
Niby dobry ten Eisenbichler, a do składu Bayernu wciąż nie może się przebić.
0
@pawelfcb2010 dopiero po 40 latach!
0
Halvor Egner Granerud znowu 4. Coś czuję, że jak sobie odbije ten brak podiów to z hukiem.
0
Ale że Murańka i Stękała wyprzedzili Stocha to niezłe jaja.
2
Cisną bekę z Ajzenibiśli :D
0
Czy kiedyś było podwójne podium bez Stocha?
1
Jutro Barcelona do rosołu. Dziwna pora o 14:00 w niedzielę.
1
Geiger przeniósł całą moc na Ajzenbiśla.
1
@Colon Muzyka w tym dokumencie była rewelacyjna i doskonale dopasowana do poszczególnych sytuacji.
3
Naprawdę świetny to był film. Muzyka też dodała wspaniałego klimatu. A historia Maradony? Jego życie było jednym całym wielkim filmem. Każdy wątek na spokojnie można byłoby wydłużyć i stworzyć nawet serial.
Dwie osobowości - Diego i Maradona, takie dobro i zło, ale to Maradona napędzał Diego i pozwolił mu osiągnąć wspaniałe sukcesy.
W ogóle ta historia 1/2 z Włochami w Neapolu, pamiętny mecz z Anglią, obsesja na punkcie Argentyńczyka, problemy obyczajowe, narkotyki, geniusza... Jestem w szoku, że życie postanowiło napisać taki scenariusz.
1
Nikt nie skacze z wątku na wątek jak Rutkowski.
1
Taki Hejt Park to trzeba zobaczyć. Rutkowski + Borek może być hitem.
2
Najczęściej trafiającą się liczbą w Lotto* jest liczba 34. Od 1957 roku wypadała 853 razy. Jednakże liczb, które wypadały dotychczas 800 razy jest aż 22.
Ciekawe, która liczba jako pierwsza wypadnie 1000 razy. :D
* (tradycyjny duży Lotek, bez żadnych plusów i inyych bajerów)
1
@Coutinho007 Ja nie wiem co odwala Nacho bo ciągle go widzę w ataku, a powinien grać jako ŚO.
0
Ja nie wiem jak ten zespół (Inter) walczył do końca o mistrza Włoch. To świadczy o tym, że poziom w Serie A jest mizerny.
1
Kto postawił na żółtą Vidala?
1
Inter się kompromisuje.
0
Gladbach już 9:0 z Szachtarem w dwumeczu.
0
@Aureczek +1 Dobre pytanie
4
Ten rok jest naprawdę ciężki...
Spoczywaj w pokoju Diego.
2
Co mi się nie podobało u Desta? Niechlujne wrzutki, ale mimo wszystko przy jego dograniach w pole karne widać lepszą kontrolę od tego co prezentował Semedo w tym aspekcie gry.
7
Dzisiaj wygrali wszyscy faworyci bez żadnych wyjątków. Rzadko się to zdarza.
3
Ale, że Braithwaite strzeli gola w Lidze Mistrzów po asyście Minguezy nie wymyśliłbym.
1
Gole w Lidze Mistrzów:
Griezmann - 0
Braitwaite - 1
1
Mój człowiek strzelił :D Nawet pato asystę zaliczył Braithwaite.
0
Co ten Lenglet ma z tym łapaniem rywali.
1
Akurat teraz leci Panathinaioks - Wisła na TVP Sport z 2005 :/
4
Ale będą jaja gdy Koeman da dzisiaj pograć Matheusowi a Puigowi nie.