59

Jak my go weźmiemy, a Real Haalanda to będzie dramat.

4

Podsumowanie życiowych osiągnięć:

Bor Pavlovcic (16 -> 7. miejsce)
Artti Aigro (19 -> 14. miejsce)
Clemens Leitner (25 -> 19. miejsce)
Paweł Wąsek (27 -> 22. miejsce)

Giovanni Bresadola (47 -> 45. miejsce)
Timon-Pascal Kahofer (debiut -> 47. miejsce)
David Haagen (bez Q -> 49. miejsce)

2

Niby dobry ten Eisenbichler, a do składu Bayernu wciąż nie może się przebić.

0

@pawelfcb2010 dopiero po 40 latach!

0

Halvor Egner Granerud znowu 4. Coś czuję, że jak sobie odbije ten brak podiów to z hukiem.

0

Ale że Murańka i Stękała wyprzedzili Stocha to niezłe jaja.

2

Cisną bekę z Ajzenibiśli :D

0

Czy kiedyś było podwójne podium bez Stocha?

1

Jutro Barcelona do rosołu. Dziwna pora o 14:00 w niedzielę.

1

Geiger przeniósł całą moc na Ajzenbiśla.

1

@Colon Muzyka w tym dokumencie była rewelacyjna i doskonale dopasowana do poszczególnych sytuacji.

3

Naprawdę świetny to był film. Muzyka też dodała wspaniałego klimatu. A historia Maradony? Jego życie było jednym całym wielkim filmem. Każdy wątek na spokojnie można byłoby wydłużyć i stworzyć nawet serial.

Dwie osobowości - Diego i Maradona, takie dobro i zło, ale to Maradona napędzał Diego i pozwolił mu osiągnąć wspaniałe sukcesy.

W ogóle ta historia 1/2 z Włochami w Neapolu, pamiętny mecz z Anglią, obsesja na punkcie Argentyńczyka, problemy obyczajowe, narkotyki, geniusza... Jestem w szoku, że życie postanowiło napisać taki scenariusz.

1

Nikt nie skacze z wątku na wątek jak Rutkowski.

1

Taki Hejt Park to trzeba zobaczyć. Rutkowski + Borek może być hitem.

2

Najczęściej trafiającą się liczbą w Lotto* jest liczba 34. Od 1957 roku wypadała 853 razy. Jednakże liczb, które wypadały dotychczas 800 razy jest aż 22.
Ciekawe, która liczba jako pierwsza wypadnie 1000 razy. :D

* (tradycyjny duży Lotek, bez żadnych plusów i inyych bajerów)

1

@Coutinho007 Ja nie wiem co odwala Nacho bo ciągle go widzę w ataku, a powinien grać jako ŚO.

0

Ja nie wiem jak ten zespół (Inter) walczył do końca o mistrza Włoch. To świadczy o tym, że poziom w Serie A jest mizerny.

1

Kto postawił na żółtą Vidala?

1

Inter się kompromisuje.

0

Gladbach już 9:0 z Szachtarem w dwumeczu.

0

@Aureczek +1 Dobre pytanie

4

Ten rok jest naprawdę ciężki...
Spoczywaj w pokoju Diego.

2

Co mi się nie podobało u Desta? Niechlujne wrzutki, ale mimo wszystko przy jego dograniach w pole karne widać lepszą kontrolę od tego co prezentował Semedo w tym aspekcie gry.

7

Dzisiaj wygrali wszyscy faworyci bez żadnych wyjątków. Rzadko się to zdarza.

3

Ale, że Braithwaite strzeli gola w Lidze Mistrzów po asyście Minguezy nie wymyśliłbym.

1

Gole w Lidze Mistrzów:

Griezmann - 0
Braitwaite - 1

1

Mój człowiek strzelił :D Nawet pato asystę zaliczył Braithwaite.

0

Co ten Lenglet ma z tym łapaniem rywali.

1

Akurat teraz leci Panathinaioks - Wisła na TVP Sport z 2005 :/

4

Ale będą jaja gdy Koeman da dzisiaj pograć Matheusowi a Puigowi nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?