Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Chyba żartujesz! Szanuj Ekstraklasę :/
1
Ale to jest piękne - przed Ligą Mistrzów o 18:00 Podbeskidzie - Zagłębie.
2
Ciekawy czy Messi uczy się już angielskiego. Przyda się mu. :D
0
Kto by się przydał bardziej Barcelonie? Mbappe czy Haaland? Albo ktoś inny?
1
@Coutinho007 Dla mnie to takie 50/50.
0
Po ewentualnym, ale prawdopodobnym odejściu Messiego po tym sezonie widzę dwa pomysły na Barcelonę.
Pierwszy opierałby się na Griezmannie - czyli gramy 4-4-2 albo 4-2-3-1 i dokupujemy Antkowi konkrentego napadziora, który będzie pracował dla Francuza.
Drugi - tutaj oparłbym grę na Pedrim grającym w pomocy w 4-3-3 (w przybliżeniu widziałbym go na pozycji Iniesty). Tutaj też jest potrzebny napadzior przez duże N.
Szczerze mówiąc nie widzę miejsca w jednym składzie i dla Griezmanna i dla Pedriego. Tutaj będzie trzeba jasno postawić sprawę jaki mamy pomysł na grę, ale myślę, że bliżej nam jednak tego 1-4-3-3, a sprzedaż Griezmanna pozwoliłaby sfinansować dobrego napastnika.
2
@Hubso Nie wiem co Sule robi w piłce nożnej jak on ma predyspozycje do bardziej siłowych sportów bo to potężny gościu.
0
@cat_r37 Nie wierzę, że RK wskrzesi Alenie albo szansę dostanie Fernandes.
0
Mój przewidywany skład na Dynamo:
ter Stegen - Dest, Mingueza, Lenglet, Alba - Pjanić, Pedri, Coutinho - Trincao, Griezmann, Dembele
Jutro wielki powrót 1-4-3-3.
25
Podsumowanie TOP 5 lig:
---------------------------------------------
Klasyfikacja strzelców:
Lewandowski - 11
Calvert-Lewin, Haaland, Ibrahimović - 10
Son, Mbappe - 9
Vardy, Salah, Dia, Ronaldo - 8
Klasyfikacja asystentów:
Kane - 9
Bamba, Thauvin, Grealish, Laborde, Muller, Kruse, Correa - 5
Hofmann, McGinn, Digne, Mbappe, Sarabia, Perraud, Canales, Kimmich, Lewandowski, Mkhitaryan, Wirtz - 4
Klasyfikacja kanadyjska:
Kane - 16
Lewandowski - 15
Mbappe - 13
Haaland - 12
Son, Ibrahimović - 11
0
@Adamski69 Może to nie był tak wyśmienity debiut w PŚ jak R. Kobayashiego (7 miejsce), ale potencjał musi być wysoki u tego Norwega.
2
Małe podsumowanie jeśli chodzi o życiowe osiągnięcia:
Sander Vossan Eriksen (debiut -> 13. miejsce)
Anders Håre (17 -> 16. miejsce)
Matthew Soukup (46 -> 33. miejsce)
0
Trzeba zrewitalizować linię obrony zaczynając od de Jonga na ŚO i Griezmanna na LO.
0
Na pocieszenie Cristiano Ronaldo strzelił dzisiaj dwa gole.
0
Dembele i Pedri dzisiaj słabiutko. Oby Coutinho i Trincao wnieśli nową jakość.
0
Co z tego, że Neuer puścił 6 goli jak Loew powie, że ter Stegen nie umie nojerować.
2
Klasyfikacja czystych kont (top 5 lig):
Benoît Costil (Bordeaux) - 7
Keylor Navas (PSG) - 6
Jan Oblak (Atletico) - 5
Álex Remiro (R.Sociedad) - 5
Mike Maignan (Lille) - 5
Ter Stegen wiadomo, że kontuzja, ale gdzie Neuery, Courtouisy, Szczęsne itd. Widać, że czołowe ekipy mają problem z defensywą.
3
I jeszcze ciekawostki dla Ligi Europy.
Jesteśmy w połowie fazy grupowej, a Yusuf Yazıcı z Lille zaliczył już 2 hattricki. Warto wspomnieć o wyczynie Paco Alcacera, który w obecnej edycji LE ma na koncie 4 gole, które strzelił mając do dyspozycji 36 minut. To oznacza, że były piłkarz Barcy strzela gola co 9 minut.
4
We wtorek powrót Ligi Mistrzów, więc wypadałoby wstawić jakąś ciekawostkę. Jedynym zespołem, który nie strzelił jeszcze gola w obecnej edycji jest Olympique Marsylia. Dodatkowo, ekipa z Marsylii jako jedyna nie zdobyła ani jednego punktu.
Fatalna ta Marsylia, a nie licząc City to w grupie grają z Porto i Olympiakosem, a więc z drużynami jak najbardziej w ich zasięgu.
0
@Rust_Cohle Odpytywanie Bońka, może powie coś ciekawego.
3
Borek w TVP Sport zadaje pytanie do Bońka
Boniek do Borka: a co ty tam robisz? :D
2
Największy sukces działalności TVP Sport to zrobienie wywiadu z milczącym Lewandowskim.
Ile to można wałkować? Chcę obejrzeć ciekawy magazyny, a oni znowu lecą z tym motywem.
Co za krindż.
1
Juranovic gra w Chorwacji, Mladenovic w Serbii o przeciwko Rosji ma już dwie asysta i gola. Co za boki Legii Warszawa.
1
Krychowiak powinien wylecieć z boiska.
0
No i Turcja przegrywa :D Ostatnie miejsce w grupie, ale mogą zrobić remonatde na pierwsze miejsce
0
@Thomas99PL Na szczęście tylko tyle żeby było na dodatkową rozrywkę
2
Na tym Śląskim to lodowisko jest?
0
Lewy out. N
0
@Thomas99PL A weź mnie nie denerwuj.
0
@Janiama Włochy grały nieporównywalnie bardziej kompleksowo od Holendrów. W defensywie znowu mamy problemy, a to że idzie nam lepiej w ofensywie to w dużej mierze zasługa Holendrów.