0

@IronSanHybrid Chyba żartujesz! Szanuj Ekstraklasę :/

1

Ale to jest piękne - przed Ligą Mistrzów o 18:00 Podbeskidzie - Zagłębie.

2

Ciekawy czy Messi uczy się już angielskiego. Przyda się mu. :D

0

Kto by się przydał bardziej Barcelonie? Mbappe czy Haaland? Albo ktoś inny?

1

@Coutinho007 Dla mnie to takie 50/50.

0

Po ewentualnym, ale prawdopodobnym odejściu Messiego po tym sezonie widzę dwa pomysły na Barcelonę.

Pierwszy opierałby się na Griezmannie - czyli gramy 4-4-2 albo 4-2-3-1 i dokupujemy Antkowi konkrentego napadziora, który będzie pracował dla Francuza.

Drugi - tutaj oparłbym grę na Pedrim grającym w pomocy w 4-3-3 (w przybliżeniu widziałbym go na pozycji Iniesty). Tutaj też jest potrzebny napadzior przez duże N.

Szczerze mówiąc nie widzę miejsca w jednym składzie i dla Griezmanna i dla Pedriego. Tutaj będzie trzeba jasno postawić sprawę jaki mamy pomysł na grę, ale myślę, że bliżej nam jednak tego 1-4-3-3, a sprzedaż Griezmanna pozwoliłaby sfinansować dobrego napastnika.

2

@Hubso Nie wiem co Sule robi w piłce nożnej jak on ma predyspozycje do bardziej siłowych sportów bo to potężny gościu.

0

@cat_r37 Nie wierzę, że RK wskrzesi Alenie albo szansę dostanie Fernandes.

0

Mój przewidywany skład na Dynamo:

ter Stegen - Dest, Mingueza, Lenglet, Alba - Pjanić, Pedri, Coutinho - Trincao, Griezmann, Dembele

Jutro wielki powrót 1-4-3-3.

25

Podsumowanie TOP 5 lig:
---------------------------------------------

Klasyfikacja strzelców:

Lewandowski - 11
Calvert-Lewin, Haaland, Ibrahimović - 10
Son, Mbappe - 9
Vardy, Salah, Dia, Ronaldo - 8


Klasyfikacja asystentów:

Kane - 9
Bamba, Thauvin, Grealish, Laborde, Muller, Kruse, Correa - 5
Hofmann, McGinn, Digne, Mbappe, Sarabia, Perraud, Canales, Kimmich, Lewandowski, Mkhitaryan, Wirtz - 4


Klasyfikacja kanadyjska:

Kane - 16
Lewandowski - 15
Mbappe - 13
Haaland - 12
Son, Ibrahimović - 11

0

@Adamski69 Może to nie był tak wyśmienity debiut w PŚ jak R. Kobayashiego (7 miejsce), ale potencjał musi być wysoki u tego Norwega.

2

Małe podsumowanie jeśli chodzi o życiowe osiągnięcia:

Sander Vossan Eriksen (debiut -> 13. miejsce)
Anders Håre (17 -> 16. miejsce)
Matthew Soukup (46 -> 33. miejsce)

0

Trzeba zrewitalizować linię obrony zaczynając od de Jonga na ŚO i Griezmanna na LO.

0

Na pocieszenie Cristiano Ronaldo strzelił dzisiaj dwa gole.

0

Dembele i Pedri dzisiaj słabiutko. Oby Coutinho i Trincao wnieśli nową jakość.

0

Co z tego, że Neuer puścił 6 goli jak Loew powie, że ter Stegen nie umie nojerować.

2

Klasyfikacja czystych kont (top 5 lig):

Benoît Costil (Bordeaux) - 7
Keylor Navas (PSG) - 6
Jan Oblak (Atletico) - 5
Álex Remiro (R.Sociedad) - 5
Mike Maignan (Lille) - 5

Ter Stegen wiadomo, że kontuzja, ale gdzie Neuery, Courtouisy, Szczęsne itd. Widać, że czołowe ekipy mają problem z defensywą.

3

I jeszcze ciekawostki dla Ligi Europy.

Jesteśmy w połowie fazy grupowej, a Yusuf Yazıcı z Lille zaliczył już 2 hattricki. Warto wspomnieć o wyczynie Paco Alcacera, który w obecnej edycji LE ma na koncie 4 gole, które strzelił mając do dyspozycji 36 minut. To oznacza, że były piłkarz Barcy strzela gola co 9 minut.

4

We wtorek powrót Ligi Mistrzów, więc wypadałoby wstawić jakąś ciekawostkę. Jedynym zespołem, który nie strzelił jeszcze gola w obecnej edycji jest Olympique Marsylia. Dodatkowo, ekipa z Marsylii jako jedyna nie zdobyła ani jednego punktu.

Fatalna ta Marsylia, a nie licząc City to w grupie grają z Porto i Olympiakosem, a więc z drużynami jak najbardziej w ich zasięgu.

0

@Rust_Cohle Odpytywanie Bońka, może powie coś ciekawego.

3

Borek w TVP Sport zadaje pytanie do Bońka

Boniek do Borka: a co ty tam robisz? :D

2

Największy sukces działalności TVP Sport to zrobienie wywiadu z milczącym Lewandowskim.

Ile to można wałkować? Chcę obejrzeć ciekawy magazyny, a oni znowu lecą z tym motywem.

Co za krindż.

1

Juranovic gra w Chorwacji, Mladenovic w Serbii o przeciwko Rosji ma już dwie asysta i gola. Co za boki Legii Warszawa.

1

Krychowiak powinien wylecieć z boiska.

0

No i Turcja przegrywa :D Ostatnie miejsce w grupie, ale mogą zrobić remonatde na pierwsze miejsce

0

@Thomas99PL Na szczęście tylko tyle żeby było na dodatkową rozrywkę

2

Na tym Śląskim to lodowisko jest?

0

Lewy out. N

0

@Thomas99PL A weź mnie nie denerwuj.

0

@Janiama Włochy grały nieporównywalnie bardziej kompleksowo od Holendrów. W defensywie znowu mamy problemy, a to że idzie nam lepiej w ofensywie to w dużej mierze zasługa Holendrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?