Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 mecze w lidze + 2 mecze w Copa del Rey. Łącznie 6 występów w 2015 roku. Stosunek strzelonych goli do liczby występów w 2015 roku wynosi 83%.
0
2 gole z Elche w Copa del Rey, 3 gole w lidze (2 z Elche i 1 z Atletico). Razem 5 goli w 2015.
0
Pamiętam go z czasów gdy razem z Villarrealem grał w Lidze Mistrzów w sezonie 05/06. Hiszpanie byli prawdziwą rewelacją i dotarli do 1/2.
0
Gdzie jest ten koleś który postawił na remis po pierwszej połowie? :D
0
Rakitic za niska ocena, ewidentnie.
3
Martin był fanem Messiego, teraz kibicuje Ronaldo.
13
Martin Odegaard usunął tweety z Messim po tym jak dołączył do Realu Madryt.
5
Jasina ma ból dupy, bo Barcelona wygra.
0
Wchodzi Bartra, Enrique stawia autobus!!!
5
Co różni Messiego od Ronaldo. Ronaldo strzela z karnych, a Messi nie xDD
0
Nie ma Rudego nie strzelimy
0
Ale chce mi się smiać!
0
Ale będzie beka na zgrupowaniu Urugwaju
0
Może Rafinha za niego i dwójką napastników. :P
0
Niestety ale Jasina trochę przynudza, stać go na wiele wiele więcej
0
Ofensywa dziś nie błyszczy natomiast na plus Rakitic
0
Howard Webb by gwizdnął xD
0
Nota w gorę dla Pique
0
Cieszy mnie ogromnie Rakitic, zdecydowanie odważniejsza gra i więcej kluczowych podań. Tak trzymaj Ivan!
0
Czekam na Suareza w sezonie 15/16, wtedy to będzie bestia.
1
3 - Messi
2 - Rakitić
Z czym kojarzą się Wam te liczby? :D
0
Szkoda trochę Suareza :/
0
Remek Jezierski
0
Brak normalnego okresu przygotowawczego robi swoje.
0
Odlecieli na chwilę komentatorzy.
0
Podium w biegach narciarskich,
0
Nonszalancja - określenie, które charakteryzuje Suareza w dzisiejszym meczu.
0
Czy to me Messi z 2011r?
0
Deportivo grające wysoko w defensywie to nie najlepszy sposób na Barcelonę.
0
Szmal zrobił Neuera!