0

4 mecze w lidze + 2 mecze w Copa del Rey. Łącznie 6 występów w 2015 roku. Stosunek strzelonych goli do liczby występów w 2015 roku wynosi 83%.

0

2 gole z Elche w Copa del Rey, 3 gole w lidze (2 z Elche i 1 z Atletico). Razem 5 goli w 2015.

0

Pamiętam go z czasów gdy razem z Villarrealem grał w Lidze Mistrzów w sezonie 05/06. Hiszpanie byli prawdziwą rewelacją i dotarli do 1/2.

0

Gdzie jest ten koleś który postawił na remis po pierwszej połowie? :D

0

Rakitic za niska ocena, ewidentnie.

3

Martin był fanem Messiego, teraz kibicuje Ronaldo.

13

Martin Odegaard usunął tweety z Messim po tym jak dołączył do Realu Madryt.

5

Jasina ma ból dupy, bo Barcelona wygra.

0

Wchodzi Bartra, Enrique stawia autobus!!!

5

Co różni Messiego od Ronaldo. Ronaldo strzela z karnych, a Messi nie xDD

0

Nie ma Rudego nie strzelimy

0

Ale chce mi się smiać!

0

Ale będzie beka na zgrupowaniu Urugwaju

0

Może Rafinha za niego i dwójką napastników. :P

0

Niestety ale Jasina trochę przynudza, stać go na wiele wiele więcej

0

Ofensywa dziś nie błyszczy natomiast na plus Rakitic

0

Howard Webb by gwizdnął xD

0

Nota w gorę dla Pique

0

Cieszy mnie ogromnie Rakitic, zdecydowanie odważniejsza gra i więcej kluczowych podań. Tak trzymaj Ivan!

0

Czekam na Suareza w sezonie 15/16, wtedy to będzie bestia.

1

3 - Messi
2 - Rakitić

Z czym kojarzą się Wam te liczby? :D

0

Szkoda trochę Suareza :/

0

Remek Jezierski

0

Brak normalnego okresu przygotowawczego robi swoje.

0

Odlecieli na chwilę komentatorzy.

0

Podium w biegach narciarskich,

0

Nonszalancja - określenie, które charakteryzuje Suareza w dzisiejszym meczu.

0

Czy to me Messi z 2011r?

0

Deportivo grające wysoko w defensywie to nie najlepszy sposób na Barcelonę.

0

Szmal zrobił Neuera!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?