Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Neymar ...... Hahahahshs ŻENADA
0
Nasza obrona jest strasznie dziurawa mimo iż tracimy mało goli.
0
Kontuzja Busquetsa powoduje to ze w pierwszym sladzie bedzie grac niepewny Mathieu.
0
Busquetsa czeka przerwa 6 miesiecy
0
Alves ma jakiś uraz, że gra Montoya?
0
Nie wierzę w to, że Douglas nic nie potrafi. Brazylijczyk potrzebuje więcej ogrania to samo tyczy się Montoyi.
4
Real zremisował a ja wiem o tym dopiero kilka minut.
1
2:0 Borussia znokautowała Schalke
1
Borek krzyczy że Aubameyang ma orgazam już przestaję wierzyć w dobrych komentatorów
0
Rakitić najbardziej aktywny zawodnik.
0
Barcelonie potrzebny jest psycholog bo oni nie mają motywacji o 16:00.
0
Duet Xavi - Rakitić w BBVA mają 8 asysty.
0
Bartra - liczę na kolejną asystę!
2
On przyznał, że jest fanem Realu. ;)
8
A ja mam takie podejście do meczu: Granada zapewne postawi autobus, a wiecie co trzeba zrobić, że bus nie zaparkował? Trzeba temu pojazdowi rozkręcić koła. Co to oznacza w praktyce? Suarez i Neymar muszą prowokować swoich rywali aby Ci dostali czerwoną kartkę i tak trzeba praktykować te działania do skutku, aż Messi czy Rafinha zdobędą gola po indywidualnej akcji.
0
Ribery Robben Lewandowski czy Neymar Messi Suarez ?
0
Już nie miejcie takiego bólu, że nie ma Messiego.
0
No i prawilnie.
0
Jego oficjalny kanał i tylko 131 subskrypcji?
0
Mallenco będzie gwizdać dla gospodarzy, więc Real czeka ciężka przeprawa.
0
Torino, Ajax,Sevilla , ewentualnie: Dynamo Kijów, AS Roma
0
Szkoda bo gola strzelił Teodorczyk.
0
Też miałem podobne zdanie, ale w momencie gdy nie ma już polskich zespołów w tych rozgrywkach, nie chce mi się oglądać LE, ewentualnie obejrze dopiero mecze półfinałowe.
0
Niestety, ale grupa kibiców popisała się debilizmem i też mi z tego powodu wstyd.
2
Jak można tak się śmiać z polskiego zespołu, trochę szacunku dla Legii.
8
Z statystyk podań Messiego można określić jakość rywala. Biorąc pod uwagę mecze z Apoelem, City i PSG to najwiècej podań Messi zaliczył z najsłabszym Apoelem, natomiast najmniej z PSG. Te odzwierciedlenie ma sens bo chyba każdy się zgodzi ze mną, że
PSG > Manchester > Apoel
0
Wynik bardzo dobry, brałbym w ciemno.
0
Aguero celność jak na MŚ.
0
Z Granadą będzie mecz o życie.
2
W C+ Sport
Zatrzymanie Messiego = wynalezienie tabletki na nieśmiertelność