2

Neymar ...... Hahahahshs ŻENADA

0

Nasza obrona jest strasznie dziurawa mimo iż tracimy mało goli.

0

Kontuzja Busquetsa powoduje to ze w pierwszym sladzie bedzie grac niepewny Mathieu.

0

Busquetsa czeka przerwa 6 miesiecy

0

Alves ma jakiś uraz, że gra Montoya?

0

Nie wierzę w to, że Douglas nic nie potrafi. Brazylijczyk potrzebuje więcej ogrania to samo tyczy się Montoyi.

4

Real zremisował a ja wiem o tym dopiero kilka minut.

1

2:0 Borussia znokautowała Schalke

1

Borek krzyczy że Aubameyang ma orgazam już przestaję wierzyć w dobrych komentatorów

0

Rakitić najbardziej aktywny zawodnik.

0

Barcelonie potrzebny jest psycholog bo oni nie mają motywacji o 16:00.

0

Duet Xavi - Rakitić w BBVA mają 8 asysty.

0

Bartra - liczę na kolejną asystę!

2

On przyznał, że jest fanem Realu. ;)

8

A ja mam takie podejście do meczu: Granada zapewne postawi autobus, a wiecie co trzeba zrobić, że bus nie zaparkował? Trzeba temu pojazdowi rozkręcić koła. Co to oznacza w praktyce? Suarez i Neymar muszą prowokować swoich rywali aby Ci dostali czerwoną kartkę i tak trzeba praktykować te działania do skutku, aż Messi czy Rafinha zdobędą gola po indywidualnej akcji.

0

Ribery Robben Lewandowski czy Neymar Messi Suarez ?

0

Już nie miejcie takiego bólu, że nie ma Messiego.

0

No i prawilnie.

0

Jego oficjalny kanał i tylko 131 subskrypcji?

0

Mallenco będzie gwizdać dla gospodarzy, więc Real czeka ciężka przeprawa.

0

Torino, Ajax,Sevilla , ewentualnie: Dynamo Kijów, AS Roma

0

Szkoda bo gola strzelił Teodorczyk.

0

Też miałem podobne zdanie, ale w momencie gdy nie ma już polskich zespołów w tych rozgrywkach, nie chce mi się oglądać LE, ewentualnie obejrze dopiero mecze półfinałowe.

0

Niestety, ale grupa kibiców popisała się debilizmem i też mi z tego powodu wstyd.

2

Jak można tak się śmiać z polskiego zespołu, trochę szacunku dla Legii.

8

Z statystyk podań Messiego można określić jakość rywala. Biorąc pod uwagę mecze z Apoelem, City i PSG to najwiècej podań Messi zaliczył z najsłabszym Apoelem, natomiast najmniej z PSG. Te odzwierciedlenie ma sens bo chyba każdy się zgodzi ze mną, że
PSG > Manchester > Apoel

0

Wynik bardzo dobry, brałbym w ciemno.

0

Aguero celność jak na MŚ.

0

Z Granadą będzie mecz o życie.

2

W C+ Sport

Zatrzymanie Messiego = wynalezienie tabletki na nieśmiertelność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?