Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Huehue Luiz ma w dupie Chelsea.
0
Chelsea jak zwykle w swoim stylu na farcie.
11
Błagam Was, nie cechujmy się nadmierną pychą. Real nie jest obecnie w najwyższej formie, ale nadal to klasowy zespół z wieloma świetnymi piłkarzami. Nie myślmy o Gran Derbi, myślmy o najbliższym meczu z Eibar.
0
Mascherano poradzi sobie jestem pewny.
2
Po meczyku wybieram się do Lahti.
1
Boję się o wynik z Eibarem w obliczu absencji Alby i Alvesa.
1
To powinna być czerwień...
0
Oj będzie ciekawie.
2
Z tego gola to tylko ucieszyć się mógł Ter Stegen...
0
Alves dostanie tylko jeden mecz, więc nie ma spiny.
0
MESSI = RONALDO = 30
0
Alves siata jak z Ronaldo w Gran Derbi.
3
Neymar - słaby mecz z Villarealem i 2 gole
Messi - słaby mecz z Rayo i 2 gole
I teraz pytanie, jak oni to robią? :D
0
Heh Ronaldo miał taką przewagę nad Messim, a teraz zostały już tylko dwa gole do wyrównania dorobku CR7.
0
Czyli Adriano na Eibar.
15
Fani Ronaldo mają teraz ból dupy na poziomie nieskończoność.
0
Szkoda, że nie strzela Suarez. :(
2
Ten mecz pokazuje dobitnie, że jakościowo Pedro nie zastąpi nam Neymara w kluczowych meczach.
0
Widziałem, że w pewnym momencie odszedł na bok i znowu wymiotował. Sam nie wiem co mu się dzieje. :/
0
Jestem ciekaw w ilu klubach Pique miałby miejsce w składzie jako środkowy napastnik.
0
Pique (4) < Glik (6)
0
Xavi ma w końcu pole do popisu.
0
Pedro prawdopodobnie dostanie szansę od pierwszych minut i liczę na to, że Pedrito pokaże się jak z najlepszej strony.
0
Lepiej dogrywa piłki, można to zobaczyć na przykładzie ilości asyst.
1
Bundesliga Ekstraklasa
0
Żałosny koleś i tyle.
0
Masz rację, nie oglądałem Barcelony w latach 99-2003, ale jak to ma się do gry Neymara? Chcesz się czymś pochwalić, masz jakieś kompleksy? Faktem jest to, że Neymar zanotował odgroma strat, grał nonszelancko i strasznie irytował brakiem nie dokładności.
0
Przecież finały 06' i 11' były w Polsacie to jak komentować mógł Szpakowski.
6
Słaby mecz Neymara ale dwa gole strzelił. Dziś zdecydowanie lepszy Suarez.
0
Neymara poniosło.