7

Powiem tak, świetna pierwsza połowa w wykonaniu Blaugrany. Ostatnio tak dobrze graliśmy z Manchester City.

1

Pierwszy babol Bravo w Barcelonie.

0

Liczę na takiego Neymara z PSG.

0

Skrzydła będą napędzać ataki Sevilli.

0

Krychowiak - trzeba na niego uważać.

1

Juventus przegrał z Parmą :O

0

Atletico już chyba żegna się z obroną mistrzostwa.

0

Bartra ma więcej asyst od Iniesty.

0

Oficjalnie: Wrócił pan wrzutka. Dani A.

8

Przecież Roberto ma zadania defensywne, czego od niego chcecie? Żeby walił hatricka?

0

Ale ta Almeria jest jednak słaba.

0

Przegramy przez Labogę. xD

1

Pedro nie rozumie się z Suarezem i na odwrót. Pedrito potrzebuje Ville a Suarez Neymara.

0

sportslive.info

0

Niestety jest Laboga.

0

Co się dzieje, wszystkie streamy na meczyki nie działa. :/

0

Obstawiam, że będzie to kolejny mecz z serii, w którym przeciwnik broni się całą drużyną, a Barcelona będzie miała możliwość strzelenia gola wyłącznie za pośrednictwem stałego fragmentu gry.

0

Kiedy wraca Jordi Alba?

0

Pedro za Coutinho proponuję.

0

Przy ewentualnym remisie nowym liderem zostanie Real Madryt.

0

Co jak co ale ta Celta gra mega kozacko!

0

Ja jebie Neymar przez cały marzec bez formy, a kwiecień niestety też zaczyna słabo. Niestety, ale ławka w ofensywie jest przeciętna bo jest tam Pedro, ja go lubię jest waleczny ale mało mu jakości.

0

Nie było mnie przez pierwsze 25 min, coś się działo przez ten czas?

0

Mam problem, gdy wchodzę na mobilną stronę fcbarca.com to po paru sekundach włącza mi się reklama i nie da się przez nią przeglądać strony mobilnej. Wiecie może jak to naprawić?

11

Co za debil pisze, że jest to wirus FIFA?! To jest mecz reprezentacji, w którym trzeba walczyć tak samo jak w klubie, a że zdarzają się kontuzje to rzecz naturalna. Aha i niby kiedy mają trwać te mecze reprezantacyjne bo widzę, że niektórzy są zapatrzeni tylko w rozgrywki klubowe...

0

To jest mecz o punkty.

1

O proszę, już wznowili mecz Czarnogóra - Rosja.

0

Jestem za Ukrainą, niech sprawią niespodziankę.

0

Ale Kowalczyk bełkocze. xD

3

Weiss na 2:0 dla Słowacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?