Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Powiem tak, świetna pierwsza połowa w wykonaniu Blaugrany. Ostatnio tak dobrze graliśmy z Manchester City.
1
Pierwszy babol Bravo w Barcelonie.
0
Liczę na takiego Neymara z PSG.
0
Skrzydła będą napędzać ataki Sevilli.
0
Krychowiak - trzeba na niego uważać.
1
Juventus przegrał z Parmą :O
0
Atletico już chyba żegna się z obroną mistrzostwa.
0
Bartra ma więcej asyst od Iniesty.
0
Oficjalnie: Wrócił pan wrzutka. Dani A.
8
Przecież Roberto ma zadania defensywne, czego od niego chcecie? Żeby walił hatricka?
0
Ale ta Almeria jest jednak słaba.
0
Przegramy przez Labogę. xD
1
Pedro nie rozumie się z Suarezem i na odwrót. Pedrito potrzebuje Ville a Suarez Neymara.
0
sportslive.info
0
Niestety jest Laboga.
0
Co się dzieje, wszystkie streamy na meczyki nie działa. :/
0
Obstawiam, że będzie to kolejny mecz z serii, w którym przeciwnik broni się całą drużyną, a Barcelona będzie miała możliwość strzelenia gola wyłącznie za pośrednictwem stałego fragmentu gry.
0
Kiedy wraca Jordi Alba?
0
Pedro za Coutinho proponuję.
0
Przy ewentualnym remisie nowym liderem zostanie Real Madryt.
0
Co jak co ale ta Celta gra mega kozacko!
0
Ja jebie Neymar przez cały marzec bez formy, a kwiecień niestety też zaczyna słabo. Niestety, ale ławka w ofensywie jest przeciętna bo jest tam Pedro, ja go lubię jest waleczny ale mało mu jakości.
0
Nie było mnie przez pierwsze 25 min, coś się działo przez ten czas?
0
Mam problem, gdy wchodzę na mobilną stronę fcbarca.com to po paru sekundach włącza mi się reklama i nie da się przez nią przeglądać strony mobilnej. Wiecie może jak to naprawić?
11
Co za debil pisze, że jest to wirus FIFA?! To jest mecz reprezentacji, w którym trzeba walczyć tak samo jak w klubie, a że zdarzają się kontuzje to rzecz naturalna. Aha i niby kiedy mają trwać te mecze reprezantacyjne bo widzę, że niektórzy są zapatrzeni tylko w rozgrywki klubowe...
0
To jest mecz o punkty.
1
O proszę, już wznowili mecz Czarnogóra - Rosja.
0
Jestem za Ukrainą, niech sprawią niespodziankę.
0
Ale Kowalczyk bełkocze. xD
3
Weiss na 2:0 dla Słowacji