Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atletico powinno już odpaść w 1/8 z Bayerem Leverkusen.
0
Real można oglądać w szczególności dla dwóch zawodników: Isco i James.
0
Real zagra trójką w obronie. bądź Pepe zagra na DM.
0
Ale dzisiaj Real będzie murować: Pepe Ramos Varane w pierwszym składzie.
0
Lubański to prowadzi w każdej możliwej klasyfikacji.
0
Ostatnie spotkanie z Juventusem miało miejsce w 2003 r.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2002/matches/round=1638/match=1041696/postmatch/report/index.html
0
Harry to niezły kozak.
0
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Barcelona w 1/2 zagra ponownie z mistrzem kraju (Bayer, Juventus, Atletico).
0
Kapitalne ma staty Robert, oby tak dalej.
1
5 maja bądź 6 maja gramy pierwszy mecz półfinałowy.
3
Nie chcę usprawiedliwiać Pedro, ale on w ogólnie nie jest w rytmie meczowym i ciężko coś od niego oczekiwać.
1
Messi mimo wszystko nadal ciągnie grę Barcelony i bez niego to ani rusz.
0
Jeszcze na plus Ivan Rakitić.
5
Po roku przerwy wracamy do półfinału!
5
Komentarz usunięty
6
Rakitić świetny mecz.
1
Guardiola podarł spodnie.
0
Spokojnie, Mathieu jeszcze wejdzie. :P
0
Mr. Wrzutka w końcu dobre dośrodkowanie, oby z większą częstotliwością posyłał takie piłki.
2
Cieszą mnie dwa gole Lewego. ;)
0
Busquets najlepszy po pierwszej połowie - idealny pod każdym względem.
1
Powrót króla!
0
Suarez jaki zarościk.
2
Ibra niczym ojczulek dla Messiego.
0
Baszczyński komentuje LM? xD
0
Jak masz 6,15 na komórce to można kupić premium na 12 h i będzie wszystko idealnie szło.
0
Zgadzam się w stu procentach. No i nie można skreślać Pastore.
0
Ja oczywiście będę oglądać Barce, ale korcimy mnie żeby zaglądać na Porto Bayern.
0
Gra Cabaye, więc już jest dobrze.
129
Ćwierćfinały - testy gimnazjalne
Półfinały - matury
Finał - sesje
Dla każdego coś dobrego.