1

Atletico powinno już odpaść w 1/8 z Bayerem Leverkusen.

0

Real można oglądać w szczególności dla dwóch zawodników: Isco i James.

0

Real zagra trójką w obronie. bądź Pepe zagra na DM.

0

Ale dzisiaj Real będzie murować: Pepe Ramos Varane w pierwszym składzie.

0

Lubański to prowadzi w każdej możliwej klasyfikacji.

0

0

Harry to niezły kozak.

0

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Barcelona w 1/2 zagra ponownie z mistrzem kraju (Bayer, Juventus, Atletico).

0

Kapitalne ma staty Robert, oby tak dalej.

1

5 maja bądź 6 maja gramy pierwszy mecz półfinałowy.

3

Nie chcę usprawiedliwiać Pedro, ale on w ogólnie nie jest w rytmie meczowym i ciężko coś od niego oczekiwać.

1

Messi mimo wszystko nadal ciągnie grę Barcelony i bez niego to ani rusz.

0

Jeszcze na plus Ivan Rakitić.

5

Po roku przerwy wracamy do półfinału!

5

Komentarz usunięty

6

Rakitić świetny mecz.

1

Guardiola podarł spodnie.

0

Spokojnie, Mathieu jeszcze wejdzie. :P

0

Mr. Wrzutka w końcu dobre dośrodkowanie, oby z większą częstotliwością posyłał takie piłki.

2

Cieszą mnie dwa gole Lewego. ;)

0

Busquets najlepszy po pierwszej połowie - idealny pod każdym względem.

1

Powrót króla!

0

Suarez jaki zarościk.

2

Ibra niczym ojczulek dla Messiego.

0

Baszczyński komentuje LM? xD

0

Jak masz 6,15 na komórce to można kupić premium na 12 h i będzie wszystko idealnie szło.

0

Zgadzam się w stu procentach. No i nie można skreślać Pastore.

0

Ja oczywiście będę oglądać Barce, ale korcimy mnie żeby zaglądać na Porto Bayern.

0

Gra Cabaye, więc już jest dobrze.

129

Ćwierćfinały - testy gimnazjalne
Półfinały - matury
Finał - sesje

Dla każdego coś dobrego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?