Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Duet Henry - Ronaldinho oglądałbym.
1
http://cde.3.depor.pe/ima/0/0/1/5/4/154032.jpg
Nowe trio Realu Madryt!
0
Tello aż 20 goli.
0
Jak widać tytuł tego newsa odnosi się nie tylko do spotkania Barcelony.
1
Podsumowanie dzisiejszych karnych.
https://pbs.twimg.com/media/CDtWk8PXIAADPxY.jpg
0
TVP nie lubi BVB.
0
Guardiola
https://vine.co/v/eW3gBVelOEW
1
Jasina komentuje mecz.
1
"Kochany panie, czas kończyć" - Marcin Żewłakow :D
0
Langerak do boju!
4
Guardiola level wkurwu na poziomie Kloppa z Napoli.
0
To nie wynika z widzimisię TVP, uwierz mi.
0
Zgadzam się w 100%. :DDDD
1
Jasina i Żewłakow.
0
Chcę, żeby Robben zagrał z FCB bo potem będą teksty typu "Gdyby grał Robben to..."
0
Robben powraca po kontuzji.
0
Jestem ciekaw czy uda się wygrać w środku pola z Bayernem bo Thiago robi różnicę.
4
Tymczasem Bayern prowadzi w Pucharze Niemiec 1:0 z BVB po golu Lewandowskiego.
2
Xavi i Rafinha są odpowiedzialni za tę dziurę w środku pola.
0
Statystyki pomocników z tego sezonu w lidze:
Rafinha (20 meczy - 1 gol - 0 asyst)
Xavi (26 meczy - 1 gol - 7 asyst)
Busquets (29 meczy - 1 gol - 2 asysty)
0
Jak nie będzie żadnego babola w obronie to będzie to cud.
0
Widzę, że mecz komentowany jest przez jednego z najgorszych komentatorów. Zero emocji, nudny - panie Żelisławie niech pan robi wywiady tylko i wyłącznie.
1
To tylko taka gierka, mała prowokacja, żeby wyprowadzić Barcelonę z równowagi.
4
Ale wy macie ból dupy na punkcie Realu.
1
Abidal jako pierwszy wzniósł Puchar Europy w 2011 po trudnej walce z chorobą. Mam cichą nadzieję, że jeżeli uda się wygrać obecną edycję LM to drużyna pozwoli wznieść puchar jako pierwszemu Vermalenowi okazując przy tym wsparcie dla Belga.
Més que un club.
3
Wszyscy podniecają się Celtą a i tak Real na pewno wymęczy zwycięstwo.
0
Czy Jordi Alba będzie mógł zagrać w następnym meczu ligowym?
1
Oby Sevilla nie trafiła w 1/2 na Napoli.
10
Ktoś tu zapomniał o Irlandii.
2
Chciałbym finał Barcelona - Bayern. Lewandowski i Guardiola vs. Barca to byłoby coś.