1

Duet Henry - Ronaldinho oglądałbym.

1

0

Tello aż 20 goli.

0

Jak widać tytuł tego newsa odnosi się nie tylko do spotkania Barcelony.

1

Podsumowanie dzisiejszych karnych.
https://pbs.twimg.com/media/CDtWk8PXIAADPxY.jpg

0

TVP nie lubi BVB.

0

1

Jasina komentuje mecz.

1

"Kochany panie, czas kończyć" - Marcin Żewłakow :D

0

Langerak do boju!

4

Guardiola level wkurwu na poziomie Kloppa z Napoli.

0

To nie wynika z widzimisię TVP, uwierz mi.

0

Zgadzam się w 100%. :DDDD

1

Jasina i Żewłakow.

0

Chcę, żeby Robben zagrał z FCB bo potem będą teksty typu "Gdyby grał Robben to..."

0

Robben powraca po kontuzji.

0

Jestem ciekaw czy uda się wygrać w środku pola z Bayernem bo Thiago robi różnicę.

4

Tymczasem Bayern prowadzi w Pucharze Niemiec 1:0 z BVB po golu Lewandowskiego.

2

Xavi i Rafinha są odpowiedzialni za tę dziurę w środku pola.

0

Statystyki pomocników z tego sezonu w lidze:

Rafinha (20 meczy - 1 gol - 0 asyst)
Xavi (26 meczy - 1 gol - 7 asyst)
Busquets (29 meczy - 1 gol - 2 asysty)

0

Jak nie będzie żadnego babola w obronie to będzie to cud.

0

Widzę, że mecz komentowany jest przez jednego z najgorszych komentatorów. Zero emocji, nudny - panie Żelisławie niech pan robi wywiady tylko i wyłącznie.

1

To tylko taka gierka, mała prowokacja, żeby wyprowadzić Barcelonę z równowagi.

4

Ale wy macie ból dupy na punkcie Realu.

1

Abidal jako pierwszy wzniósł Puchar Europy w 2011 po trudnej walce z chorobą. Mam cichą nadzieję, że jeżeli uda się wygrać obecną edycję LM to drużyna pozwoli wznieść puchar jako pierwszemu Vermalenowi okazując przy tym wsparcie dla Belga.

Més que un club.

3

Wszyscy podniecają się Celtą a i tak Real na pewno wymęczy zwycięstwo.

0

Czy Jordi Alba będzie mógł zagrać w następnym meczu ligowym?

1

Oby Sevilla nie trafiła w 1/2 na Napoli.

10

Ktoś tu zapomniał o Irlandii.

2

Chciałbym finał Barcelona - Bayern. Lewandowski i Guardiola vs. Barca to byłoby coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?