Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Barca wygra ligę i Puchar Króla to z kim zagra w Superpucharze Hiszpanii? Z Realem?
0
Włosi i tak wolą jedną drużynę w finale LM niż dwa zespoły w finale LE.
0
Hiszpańscy kibice będą trzymać kciuki teraz za Valencie w lidze, bo jak Nietoperze utrzymają czwarte miejsce to Hiszpania będzie miała 5 miejsce w LM.
0
Ale te Napoli jest tragiczne. Mam wrażenie, że im nie zależy na pucharze Ligi Europy.
71
Ter Stegen mógłby dostać nawet 9.
0
Nie ma go nawet na ławce.
0
56 meczów w tym sezonie już za Barceloną, jeszcze 4 ostanie i będzie równe 60. Messi obecnie ma 53 rozegrane mecze i prawdopodobne dobije do 57 lub 56 (jak wygramy z Atletico to może Enrique da odpocząć Leo w meczu z Deportivo). I teraz mam pytanie: czy jakiś zawodnik może się pochwalić takim bilansem?
3
Bardzo szybko zleciało, pamiętam jeszcze ten gol Munira w sierpniu w 1 kolejce. ;)
5
Taka ciekawostka: dwa ostatnie mecze Barcelony w tym sezonie będą na TVP1
0
Zwłaszcza, że w tym roku jest jeszcze Copa America.
3
Ciekawe kogo będzie nosić Neymar w przyszłości.
1
Arda będzie rzucać butem, a i tak Undiano na to pozwoli.
0
Nie ma jak grać bo jest blisko kryty.
4
Pirlo to legenda, ale dziś jest do zmiany. Niech wejdzie ten Sturaro bo to walczak, a Juve potrzebuje takiego piłkarza.
1
To w której minucie karny dla Realu?
2
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11212780_10153463539294305_5555730876370153806_n.jpg?oh=e775067ffa095a500f0c737a332051ad&oe=560798A1
6 czerwca 2015 !!!
2
Czasami trzeba coś przegrać, żeby wygrać coś wielkiego. Nie płaczmy z przegranej, cieszmy się z awansu do wielkiego finału!
2
Suarez vs Benatia
https://vine.co/v/eKzJZ6gPOWA
1
Busquets dobry pressing dzis, ale rzeczywiście trochę jakiś rozkojarzony.
2
Chłopak jest niesamowity, prawdopodobnie przyjdzie nam go kupić podobnie jak Fabregasa.
110
Najlepszy zawodnik pierwszej połowy --> Marc-André ter Stegen
0
Wow myślałem, że Guardiola wszedł do studia. xD
0
Było kiedyś Gran Derbi na stadionie z bieżnią?
0
Jak myślicie, będą gwizdać na Ter Stegena?
0
W 1945 był atak atomowy na Hiroszimę.
0
Tak, gramy w tych jaskrawych.
1
Kosowski mocno poleciał fantazją.
0
Polecam na futbolhd premium na 12h za 6,15 zł.
0
Vuković ale on gada głupoty.
2
Co miałeś na tej maturze? :P