0

Jak Barca wygra ligę i Puchar Króla to z kim zagra w Superpucharze Hiszpanii? Z Realem?

0

Włosi i tak wolą jedną drużynę w finale LM niż dwa zespoły w finale LE.

0

Hiszpańscy kibice będą trzymać kciuki teraz za Valencie w lidze, bo jak Nietoperze utrzymają czwarte miejsce to Hiszpania będzie miała 5 miejsce w LM.

0

Ale te Napoli jest tragiczne. Mam wrażenie, że im nie zależy na pucharze Ligi Europy.

71

Ter Stegen mógłby dostać nawet 9.

0

Nie ma go nawet na ławce.

0

56 meczów w tym sezonie już za Barceloną, jeszcze 4 ostanie i będzie równe 60. Messi obecnie ma 53 rozegrane mecze i prawdopodobne dobije do 57 lub 56 (jak wygramy z Atletico to może Enrique da odpocząć Leo w meczu z Deportivo). I teraz mam pytanie: czy jakiś zawodnik może się pochwalić takim bilansem?

3

Bardzo szybko zleciało, pamiętam jeszcze ten gol Munira w sierpniu w 1 kolejce. ;)

5

Taka ciekawostka: dwa ostatnie mecze Barcelony w tym sezonie będą na TVP1

0

Zwłaszcza, że w tym roku jest jeszcze Copa America.

3

Ciekawe kogo będzie nosić Neymar w przyszłości.

1

Arda będzie rzucać butem, a i tak Undiano na to pozwoli.

0

Nie ma jak grać bo jest blisko kryty.

4

Pirlo to legenda, ale dziś jest do zmiany. Niech wejdzie ten Sturaro bo to walczak, a Juve potrzebuje takiego piłkarza.

1

To w której minucie karny dla Realu?

2

Czasami trzeba coś przegrać, żeby wygrać coś wielkiego. Nie płaczmy z przegranej, cieszmy się z awansu do wielkiego finału!

2

Suarez vs Benatia
https://vine.co/v/eKzJZ6gPOWA

1

Busquets dobry pressing dzis, ale rzeczywiście trochę jakiś rozkojarzony.

2

Chłopak jest niesamowity, prawdopodobnie przyjdzie nam go kupić podobnie jak Fabregasa.

110

Najlepszy zawodnik pierwszej połowy --> Marc-André ter Stegen

0

Wow myślałem, że Guardiola wszedł do studia. xD

0

Było kiedyś Gran Derbi na stadionie z bieżnią?

0

Jak myślicie, będą gwizdać na Ter Stegena?

0

W 1945 był atak atomowy na Hiroszimę.

0

Tak, gramy w tych jaskrawych.

1

Kosowski mocno poleciał fantazją.

0

Polecam na futbolhd premium na 12h za 6,15 zł.

0

Vuković ale on gada głupoty.

2

Co miałeś na tej maturze? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?