Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to za kanał 38?
0
Denis Suarez kiedy on wraca z tego wypożyczenia?
0
Puyol, Valdes, Gio VB, Eto'o, Ronaldinho, Marquez a teraz Xavi.
0
Najlepszy moment związany z Xavim?
Gol z Realem podczas manity i asysta w finale LM '09. Co jeszcze byście uwzględnili?
66
Douglas jak do zabawy to zawsze pierwszy. :D
1
Proponuję, abyś robił tego typu filmiki ale może z innym piłkarzem w roli głównej bo Messiego jest wszędzie pełno.
0
Czy konferencja będzie w YouTube?
0
Z tego składu legendarnej dla mnie Barcelony pozostało już tylko dwóch zawodników. :(
http://en.wikipedia.org/wiki/2005%E2%80%9306_FC_Barcelona_season
0
Punkt zwrotny sezonu, dziękujemy ci Alba za tego gola.
0
Skład na Deportivo
Ter Stegen/Masip
Montoya/Douglas
Bartra
Vermaelen
Adriano
Sergi Roberto/Sergi Samper
Rafinha
Xavi
Pedro
Munir
Sandro
0
Orłowski nastukał sobie tych występów.
5
Kto pamięta gol Munira z sierpnia 2014? :P
3
http://www.meczyki.pl/barcelona_swietuje_mistrzostwo,47036,filmik.html
Powtórka dla tych, którzy nie oglądali.
0
ŚPIEWAMY WSZYSCY RAZEM
1
Ruch Chorzów na Vicente Calderon
0
Lewa noga sam na sam.
0
Valencia i Sevilla przegrywają, Real remisuje...
0
Messi jest nieobliczalny, wszystko jest jeszcze możliwe.
0
0:0 z Espanyolem
15
Pedro bardzo się stara, pokazuje się, potrafi wygrać pojedynek jeden na jeden tylko brakuje mu dokładności bo jak to Pedrito jest trochę chaotyczny ale ogólnie pierwsza polowa na plus.
2
Proszę o szacunek dla pana z wąsikiem.
0
Arsenal czyżby trzecia drużyna BPL?
0
De Gea kontuzja?
0
Marca trąbi o tym, że De Gea odchodzi do Realu. Na ile to prawda? Jeżeli okaże się to prawdą to pokaże, że dla niego kasa i prestiż są najważniejsze...
15
Obczajcie co robi Arsenal zamiast wygrywać BPL.
0
Pamiętam jak po tym golu Eto'o płakałem ze szczęścia.
0
http://m.youtube.com/?gl=PL&hl=pl#/watch?v=cCoxvt4u7Mg
Jeden filmik a tyle emocji.
0
Redakcja powina przykleić ten news lub coś w tym stylu bo ten komentarz to 100% prawdy.
0
Trudno będzie, ale może dam rade.
0
To jeszcze dziś o 02:00 Boca - River rewanż 1/8.