Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo chcę obejrzeć mecz, więc liczę, że mnie obudzisz kolego. ;)
12
https://pbs.twimg.com/media/CHOLPG6UIAAyvCh.png
Tweet Krzysztofa Stanowskiego z poprzedniego roku :D
0
Kiedy Rakitić zgoli swoje włosy?
0
Jestem ciekaw gdzie odejdzie Montoya i za ile, może liga włoska? Douglas w zaistniałej sytuacji prawdopodobnie zostanie wypożyczony do Brazylii.
0
Nietoperze mają ogromny potencjał i mogą zajść nawet do 1/4 lub nawet do półfinału.
0
Opłaca się wygrywać Ligę Europy. ;)
0
Co prawda Juventus doszedł do finału, a Real tylko do 1/2, ale Real ma całkiem niezły bilans 8-2-2, a Juve 7-3-3.
0
To jest ranking, który bierze pod uwagę wyłącznie gry w europejskich pucharach.
0
Bundesliga pod względem frekwencji chyba najlepsza w Europie.
12
Pierwsza "10" w rankingu klubowym UEFA za sezon 14/15.
1. FC Barcelona 38,042
2. Real Madrid CF 33,042
3. Juventus FC 32,800
4. Sevilla FC 32,042
5. FC Bayern München 31,171
6. FC Porto 26,816
7. Club Atlético de Madrid 26,042
8. SSC Napoli 25,800
9. ACF Fiorentina 23,800
10. Chelsea FC 23,714
0
W nocy z środy na czwartek.
0
W sumie ich cena może jeszcze wzrosnąć jak Polska awansuje na EURO '16.
0
Glik - 15 mln
Krychowiak - 20 mln
8
Na pewno Leo miał dodatkową motywacje, ale nie sądzę, że to był główny czynnik.
0
18 milionów, 4 miliony zmiennych
0
Chile - Ekwador
01:05 TVP Sport
Otwarcie Copa America
0
No i tak robi się interesy, brawo!
0
Ja również wolałem pionowe pasy.
0
Barcelona rozegrała 60 meczy, przynajmniej tak mi się wydaje.
38 w La Liga
9 meczy w Pucharze Króla
13 meczy w Lidze Mistrzów
37
Vidal - szybki, urodzony w 1989 w Katalonii
Alba - szybki, urodzony w 1989 w Katalonii
0
http://oi58.tinypic.com/ie41mg.jpg
Vidal już w barwach Barcelony.
2
https://www.youtube.com/watch?t=3801&v=lxBuug04S4Q
Prezentacja Aleixa!
2
Dziękuje za ten sezon całemu zespołowi, ale również redakcji, która odwalała kawał fantastycznej roboty oraz wszystkim użytkownikom dzięki którym mogłem wymieniać swoje opinie. DZIĘKI!
1
Neymar widać, że słaba głowa jak on się chwieje. :D
44
Xavi rozdaje ten mikrofon niczym piłki.
7
Pedro nawet jak zgoli swój wąs to i tak go ma.
0
Mascherano nie przebiera w środkach.
0
Douglas najlepsza czapa!
0
A czy Aleix może pójść w takim razie na wypożyczenie? Taka opcja byłaby chyba optymalna.
4
Ogromny szacun dla Vidala, że przechodzi do Barcelony mimo iż będzie mógł zagrać dopiero w lutym 2016.