Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu zrobił się mecz.
0
Czemu nikt tego nie wpakował...
0
Na allgoals powinien być.
0
Tevez powinien wejść bo Aguero to chyba tam śpi.
0
Co za bramka! Będą emocje.
8
Piękna akcja Messi Pastore.
0
Albania gra świetnie w tych eliminacjach, więc nie wiem czego ty chcesz.
1
A na TVP Pedro's Cup. Pedrito forever.:D
1
Przecież Banega gra dobrze, a Messi schodzi do środka.
0
Brakuje mi emocji na Copa. Wszystkie drużyny grają zachowawczo, przez co pada mało goli. Niestety, ale model europejski już na dobre wsiąknął w futbol latynoski.
0
@Pawlak1992 Co jak co, ale Paragwaj obecnie prezentuje słabiutki poziom. To nie jest już ten zespół z 2010 czy 2011.
0
Ronaldo 3:1 Messi
Zobaczymy jak będzie dalej.
0
Messi 2:0 z karnego
1
Jest późna godzina, a mecz bez rewelacji, więc nie ma żadnych emocji co odbija się na komentarzu.
19
Zauważyliście, że Mascherano jak gra na DP w Barcelonie to za bardzo się spina? W reprezentacji to zawodnik z większym luzem, który jest bliski ideału.
16
Argentyna i ich technika to poezja.
0
Mogli włączyć ten angielski komentarz gdy komentował Jasina.
0
Nie ma Higuaina i Palacio, więc Argentyna powinna wygrać.
0
Albania wygrała z Francją.
0
@Stinger Racja, Milik też był kluczowy zwłaszcza w końcówce.
2
Wyspy Owcze
Albania
bramkarz Gibraltaru
Lewandowski
Ronaldo
Dużo bohaterów jak na jeden dzień.
0
Spokojnie, Jamajka w końcówce osłabnie, a Cavani i spółka wygrają.
4
Argentyna z tym składem może walczyć wyłącznie o triumf w Copa.
5
Podczas el. do ME U21 nie miał jeszcze skończonych 21 lat.
0
Bravo brał lekcje wślizgów od Mascherano.
3
Sędzia jak zwykle musi dać karniaczka gospodarzom, taka tradycja.
3
W sobotę po meczu Polski można obejrzeć o 21:00 Urugwaj : Jamajka, ale niestety bez Suareza. Przynajmniej jakaś ludzka godzina.
6
Żeby takie studia w TVP w przerwie meczu były zawsze...
0
Po 20 minutach srania się z tymi wtyczkami w końcu działa mi ten mecz. Czy może mi ktoś w skrócie powiedzieć co się działo przez 10 minut?
1
Bartra ma się od kogo uczyć: Ramos, Pique i wiele innych.