Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze są szanse na mecz Lech - Barcelona lub Legia - Barcelona, ale musiałyby się dziać absurdalne rzeczy.
1
27 sierpnia 2015
0
Trzymam kciuki za Kolejorza, ale jakby zremisowali to nie byłoby najgorzej.
0
Obstawiam, że Apoel odpadnie w IV rundzie eliminacyjnej, ale i tak nie chciałbym ich znowu.
8
W LM nie trafimy w grupie na Ajax i PSG, więc w końcu jakieś pojedynki z innym zespołami.
0
Filipe Luis wraca do Atletico, jakoś cicho o tym.
0
Bramkarz strzelił gola co jest grane?
0
Kto strzelił gola drugiego dla Manchesteru?
0
Czeka nas prawdopodobnie najgorszy sezon w pucharach od lat (mowa o polskich klubach).
0
Już się tak nie spinajcie, zasad powinno się przestrzegać, a jak nie to kara.
7
Wszyscy trzej panowie nie obijają się na siłowni.
0
Drewniany piłkarz, zresztą Morata pokazał mu jak gra się w piłkę w Juventusie.
0
Oglądał ktoś pierwszą połowę Bayern - Inter? Jak radzi sobie Montoya?
0
Tak to ten sam Katalonbar. :)
0
Kto to powiedział?
0
Pogba w Barcelonie!
https://pbs.twimg.com/media/CKNdoNBXAAAnWhM.jpg
0
Mecz Śląska sędziuje Manzano i jak to mają w zwyczaju hiszpańscy arbitrzy - robią to beznadziejnie.
1
Bardzo dobrze, że Polacy strzelają.
0
P. Frankowski co on robi. :P
1
Przemysław Frankowski i 7:0.
3
Ten Jara powinien mieć taki sam zakaz jak Suarez w 2014.
0
Najlepszy komentarz dnia.
2
Bravo ma ten sezon kosmiczny gratulacje!
1
DNA Ramos to jest fakt.
0
Czemu Masche płacze?
4
Dlaczego są karne bez Ronaldo?
0
Niech padnie dużo goli bo tylko tego oczekuję od tego spotkania.
0
Peru powtórzy wyczyn z przed czterech lat.
0
Podzielam marzenie Freixa.
Freixa: bycie klubem z największą liczbą pucharów Ligi Mistrzów
0
Obronił dwa karne na U21 i dał Szwecji mistrzostwo.