1

Jeszcze są szanse na mecz Lech - Barcelona lub Legia - Barcelona, ale musiałyby się dziać absurdalne rzeczy.

1

27 sierpnia 2015

0

Trzymam kciuki za Kolejorza, ale jakby zremisowali to nie byłoby najgorzej.

0

Obstawiam, że Apoel odpadnie w IV rundzie eliminacyjnej, ale i tak nie chciałbym ich znowu.

8

W LM nie trafimy w grupie na Ajax i PSG, więc w końcu jakieś pojedynki z innym zespołami.

0

Filipe Luis wraca do Atletico, jakoś cicho o tym.

0

Bramkarz strzelił gola co jest grane?

0

Kto strzelił gola drugiego dla Manchesteru?

0

Czeka nas prawdopodobnie najgorszy sezon w pucharach od lat (mowa o polskich klubach).

0

Już się tak nie spinajcie, zasad powinno się przestrzegać, a jak nie to kara.

7

Wszyscy trzej panowie nie obijają się na siłowni.

0

Drewniany piłkarz, zresztą Morata pokazał mu jak gra się w piłkę w Juventusie.

0

Oglądał ktoś pierwszą połowę Bayern - Inter? Jak radzi sobie Montoya?

0

Tak to ten sam Katalonbar. :)

0

Kto to powiedział?

0

0

Mecz Śląska sędziuje Manzano i jak to mają w zwyczaju hiszpańscy arbitrzy - robią to beznadziejnie.

1

Bardzo dobrze, że Polacy strzelają.

0

P. Frankowski co on robi. :P

1

Przemysław Frankowski i 7:0.

3

Ten Jara powinien mieć taki sam zakaz jak Suarez w 2014.

0

Najlepszy komentarz dnia.

2

Bravo ma ten sezon kosmiczny gratulacje!

1

DNA Ramos to jest fakt.

0

Czemu Masche płacze?

4

Dlaczego są karne bez Ronaldo?

0

Niech padnie dużo goli bo tylko tego oczekuję od tego spotkania.

0

Peru powtórzy wyczyn z przed czterech lat.

0

Podzielam marzenie Freixa.

Freixa: bycie klubem z największą liczbą pucharów Ligi Mistrzów

0

Obronił dwa karne na U21 i dał Szwecji mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?