0

Bartra powinien zaraz wejść.

1

Najlepszy zawodnik w dwóch ostatnich meczach i kontuzja...

0

Z minuty na minutę Barcelona gra lepiej i w końcu akcje się kleją i można oddać strzał.

1

Atleti, Atleti xDDD

0

Busquets taki drybling jak u Messiego.

0

Co jak co, ale ten sędzia na razie się tylko ośmiesza.

0

Oliwa jednak sprawiedliwa.

0

Ale sędzia popełnił kolejny błąd.

0

Ręka była, ale piłka wcześniej wyszła za linię, więc dwa duże błędy sędziego już.

0

Adriano, Alves, Douglas - ale pech z tymi co mogą grać na prawej obronie.

0

I Alves wypada z gry na dłuuuugo.

0

Ciekawa sprawa, że Vietto nie zagrał tak teraz zobaczyłem.

2

Mam pytanie do osób oglądających Atletico. Dlaczego ekipa z Madrytu wygrała tylko 1:0 z beniaminkiem; autobus Las Palmas czy brak formy?

0

Kilka zagrań Prijovicia tak samo dobre jak Ibry. #szok

9

Barcelonie potrzebny jest Saul Goodman - jedyna osoba, która pozamiata ten burdel.

13

Kto stawał na drodze polskim klubom do LM w ostatnich latach:

2009 - mistrz Estonii
2010 - mistrz Czech
2011 - mistrz Cypru
2012 - mistrz Szwecji
2013 - mistrz Rumunii
2014 - mistrz Szkocji
2015 - mistrz Szwajcarii

Ciekawe kto będzie następny. :(

2

Od reformy Platiniego (2009) to nigdy, powtarzam NIGDY nie udało się polskiemu klubowi ograć drużyny wyżej rozstawionej od niej; choć rok temu Legia pyknęła Celtic 6:1 ale przez głupotę nie można tego zaliczyć tego bo przepisy.

3

Jak robiłem statystyki ostatnio pod kątem LM i polskich klubów to wniosek jest tylko jeden. Jeżeli mistrz Polski chce zagrać w fazie grupowej LM to musi być rozstawiony w II, III, i IV rundzie eliminacyjnej (czyli w każdej). Duże szanse na rozstawienie w każdej rundzie eliminacyjnej za rok będzie miała Legia o ile zostanie mistrzem Polski teraz.

1

Moje typy na awans do LM po dzisiejszych meczach:
- Basel (mają kiepski wynik, ale powinni spokojnie odrobić)
- Malmo (dzielni Szwedzi walczyli do końca i mimo iż przegrali, to u siebie powinni wygrać i drugi raz z rzędu zagrać w LM)
- Szachtar (dla mnie pewniacy na awans, no i mają korzystny wynik z pierwszego meczu w przeciwieństwie do Ajaxu)
- Dinamo Zagrzeb (niestety, ale Chorwaci mają bardzo dobry wynik i w rewanżu powinni to utrzymać choć będę wierzył w Skenderbeu, ale mimo wszystko wynik bardzo korzystny dla Dinamo)
- Valencia/ Monaco (tutaj nie mam żadnego pojęcia, niby Valencia wygrała 3:1, ale dla mnie Monaco może wygrać 2:0 i dla mnie sprawa jest tutaj otwarta)

0

Polubił bym ten komentarz, ale coś mi się zawiesza ta opcja. ;)

1

Valencia w ostatnich pięciu sezonach:
10/11 - 1/8 LM
11/12 - 1/2 LE
12/13 - 1/8 LM
13/14 - 1/2 LE
14/15 - bez pucharów

Sevilla w ostaniach pięciu sezonach:
10/11 - 1/16 LE
11/12 - IV runda el. do LE
12/13 - bez pucharów
13/14 - triumf LE
14/15 - triumf LE

Wniosek? Sevilla nic nie osiągnęła w sezonach: 10/11, 11/12, 12/13 a dopiero w dwóch ostatnich powygrywali LE. Po prostu stracili za dużo punktów i dlatego Valencia jest wyżej rozstawiona.

0

Ehh Skenderbeu - Dinamo Zagrzeb 1:2

1

Byłem ciekaw czy to ta sama osoba. :) Fajnie, że są tutaj osoby co też interesują się tymi całymi eliminacjami do europejskich pucharów.

0

Raczej w drugim koszyku będą 3 hiszpańskie (Real, Atletico, Valencia), a w trzecim koszyku powinna być Sevilla.

1

Oby Szachtar awansował bo to potencjalny rywal Realu.

8

Valencia jak awansuje do LM to sporo namiesza bo trafi do drugiego koszyka.

0

W skokach narciarskich w TCS to skaczą nawet 1 stycznia. :D

0

Stinger ty piszesz też na 90minut .pl w komentarzach w symulacji europejskich pucharów?

13

La Liga gra w Sylwestra. Jesli Barca wynegocjuje przelozenie meczu na 23.00 w II polowie zadebiutuja Arda i Vidal

Rafal Lebiedzinski z twittera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?