Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra powinien zaraz wejść.
1
Najlepszy zawodnik w dwóch ostatnich meczach i kontuzja...
0
Z minuty na minutę Barcelona gra lepiej i w końcu akcje się kleją i można oddać strzał.
1
Atleti, Atleti xDDD
0
Busquets taki drybling jak u Messiego.
0
Co jak co, ale ten sędzia na razie się tylko ośmiesza.
0
Oliwa jednak sprawiedliwa.
0
Ale sędzia popełnił kolejny błąd.
0
Ręka była, ale piłka wcześniej wyszła za linię, więc dwa duże błędy sędziego już.
0
Adriano, Alves, Douglas - ale pech z tymi co mogą grać na prawej obronie.
0
I Alves wypada z gry na dłuuuugo.
0
Ciekawa sprawa, że Vietto nie zagrał tak teraz zobaczyłem.
2
Mam pytanie do osób oglądających Atletico. Dlaczego ekipa z Madrytu wygrała tylko 1:0 z beniaminkiem; autobus Las Palmas czy brak formy?
0
Kilka zagrań Prijovicia tak samo dobre jak Ibry. #szok
9
Barcelonie potrzebny jest Saul Goodman - jedyna osoba, która pozamiata ten burdel.
13
Kto stawał na drodze polskim klubom do LM w ostatnich latach:
2009 - mistrz Estonii
2010 - mistrz Czech
2011 - mistrz Cypru
2012 - mistrz Szwecji
2013 - mistrz Rumunii
2014 - mistrz Szkocji
2015 - mistrz Szwajcarii
Ciekawe kto będzie następny. :(
2
Od reformy Platiniego (2009) to nigdy, powtarzam NIGDY nie udało się polskiemu klubowi ograć drużyny wyżej rozstawionej od niej; choć rok temu Legia pyknęła Celtic 6:1 ale przez głupotę nie można tego zaliczyć tego bo przepisy.
3
Jak robiłem statystyki ostatnio pod kątem LM i polskich klubów to wniosek jest tylko jeden. Jeżeli mistrz Polski chce zagrać w fazie grupowej LM to musi być rozstawiony w II, III, i IV rundzie eliminacyjnej (czyli w każdej). Duże szanse na rozstawienie w każdej rundzie eliminacyjnej za rok będzie miała Legia o ile zostanie mistrzem Polski teraz.
1
Moje typy na awans do LM po dzisiejszych meczach:
- Basel (mają kiepski wynik, ale powinni spokojnie odrobić)
- Malmo (dzielni Szwedzi walczyli do końca i mimo iż przegrali, to u siebie powinni wygrać i drugi raz z rzędu zagrać w LM)
- Szachtar (dla mnie pewniacy na awans, no i mają korzystny wynik z pierwszego meczu w przeciwieństwie do Ajaxu)
- Dinamo Zagrzeb (niestety, ale Chorwaci mają bardzo dobry wynik i w rewanżu powinni to utrzymać choć będę wierzył w Skenderbeu, ale mimo wszystko wynik bardzo korzystny dla Dinamo)
- Valencia/ Monaco (tutaj nie mam żadnego pojęcia, niby Valencia wygrała 3:1, ale dla mnie Monaco może wygrać 2:0 i dla mnie sprawa jest tutaj otwarta)
0
Polubił bym ten komentarz, ale coś mi się zawiesza ta opcja. ;)
1
Valencia w ostatnich pięciu sezonach:
10/11 - 1/8 LM
11/12 - 1/2 LE
12/13 - 1/8 LM
13/14 - 1/2 LE
14/15 - bez pucharów
Sevilla w ostaniach pięciu sezonach:
10/11 - 1/16 LE
11/12 - IV runda el. do LE
12/13 - bez pucharów
13/14 - triumf LE
14/15 - triumf LE
Wniosek? Sevilla nic nie osiągnęła w sezonach: 10/11, 11/12, 12/13 a dopiero w dwóch ostatnich powygrywali LE. Po prostu stracili za dużo punktów i dlatego Valencia jest wyżej rozstawiona.
0
Ehh Skenderbeu - Dinamo Zagrzeb 1:2
1
Byłem ciekaw czy to ta sama osoba. :) Fajnie, że są tutaj osoby co też interesują się tymi całymi eliminacjami do europejskich pucharów.
0
Raczej w drugim koszyku będą 3 hiszpańskie (Real, Atletico, Valencia), a w trzecim koszyku powinna być Sevilla.
1
Oby Szachtar awansował bo to potencjalny rywal Realu.
8
Valencia jak awansuje do LM to sporo namiesza bo trafi do drugiego koszyka.
0
W skokach narciarskich w TCS to skaczą nawet 1 stycznia. :D
0
Stinger ty piszesz też na 90minut .pl w komentarzach w symulacji europejskich pucharów?
1
http://www.sportingvideo.co/20150819/vv55d411ac452d74.01774079-1126952.html
13
La Liga gra w Sylwestra. Jesli Barca wynegocjuje przelozenie meczu na 23.00 w II polowie zadebiutuja Arda i Vidal
Rafal Lebiedzinski z twittera.