0

Zastanawia mnie czemu Pique nie poszedł wślizgiem.

0

Zwykłe Eleven.

0

Skład było łatwo przewidzieć chociaż nie typowałem Roberto w pierwszej jedenastce.

6

Higuain strzela wtedy gdy nie trzeba.

0

Będę musiał poszukać. :D A tak na poważnie to mega była ta końcówka.

0

Czekam na 2:1 i gola Munira i mogę umierać.

3

Podoba mi się Neymar bo stara się ciągnąć grę, ale brakuje ostatniego podania i wykończenia. Sandro niestety pali się i zmarnował dwie setki, ale oby w drugiej połowie odpalił. Suarez nie dostaje dokładnych podań i nie ma jak się wykazać.

0

A Mathieu? Też popełnił błąd.

0

Niestety, ale środek pomocy nie istnieje; Rakitić i Iniesta tracą piłki, niecelnie zagrywają a Rafinha kontuzja...

1

Ter Stegen za wolno zareagował + beznadziejne krycie czyli wina drużynowa, a nie jednego zawodnika!

0

Sandro w pierwszym składzie! Liczę, że chłopak wykorzysta swoją szansę bo jest bardzo waleczny a każdy lubi takich "fajterów".

7

Jestem pod wrażeniem jak strona zmienia się na +.

1

Jak tak dalej pójdzie to modlić się, żeby nie doprowadzić w dwu meczach do karnych.

0

Kto wie może Suarez ustrzeli jeszcze hattricka.

0

Sergi Roberto i Munir dzisiaj po asyście.

0

Neymar zrobił pewnie gest w stronę osób, które przechodzą chemioterapię.

0

O wynik spotkania się nie boję, tylko ciężko będzie oglądać autobus Las Palmas.

0

Bilbao przegrywa u siebie z Realem. :/

0

Celta powinna osłabnąć w drugiej połowie, więc jest na pewno szansa na co najmniej remis.

1

Rozumiem, że Ter Stegen nie jest w najwyższej formie, ale wasza szydera z bramkarza Barcelony jest ŻAŁOSNA.

3

Marc popełnia jeszcze sporo błędów, natomiast dla mnie to ciągle materiał na czołowego a może nawet na najlepszego bramkarza na świecie.

0

Ludzie szanujcie Ronaldo i jego karne.

2

Trzeba czekać do stycznia na rotacje (Vidal, Turan). Niestety, ale jak rezerwowi nie będą wykorzystywać swoich szans to Barcelona może się zajechać jak Real w poprzednim sezonie.

0

Nie rozumiem czemu gra Rakitić, który jest kompletnie bez formy od początku sezonu. Jeżeli ktoś miałby tu odpocząć to raczej Ivan, a nie Luis Suarez.

8

W końcu ławka rezerwowych wygląda dobrze. xD

12

Debiut ter Stegena w lidze hiszpańskiej 12 września.

1

Niewiele polskich piłkarzy ma tak szalone tempo (Krychowiak):

4 września (vs. Niemcy)
7 września (vs. Gibraltar)
11 września (vs. Levante)

3

To coś złego jak Stinger pisze coś ciekawego i nie ogranicza się wyłącznie na temat Barcelony?

3

Obecnie największe szanse na bezpośredni awans z trzeciego miesjca na EURO 2016 ma Ukraina.

25

Rakitić z taką grą wyląduje na ławce w meczu z Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?