Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawia mnie czemu Pique nie poszedł wślizgiem.
0
Zwykłe Eleven.
0
Skład było łatwo przewidzieć chociaż nie typowałem Roberto w pierwszej jedenastce.
6
Higuain strzela wtedy gdy nie trzeba.
0
Będę musiał poszukać. :D A tak na poważnie to mega była ta końcówka.
0
Czekam na 2:1 i gola Munira i mogę umierać.
3
Podoba mi się Neymar bo stara się ciągnąć grę, ale brakuje ostatniego podania i wykończenia. Sandro niestety pali się i zmarnował dwie setki, ale oby w drugiej połowie odpalił. Suarez nie dostaje dokładnych podań i nie ma jak się wykazać.
0
A Mathieu? Też popełnił błąd.
0
Niestety, ale środek pomocy nie istnieje; Rakitić i Iniesta tracą piłki, niecelnie zagrywają a Rafinha kontuzja...
1
Ter Stegen za wolno zareagował + beznadziejne krycie czyli wina drużynowa, a nie jednego zawodnika!
0
Sandro w pierwszym składzie! Liczę, że chłopak wykorzysta swoją szansę bo jest bardzo waleczny a każdy lubi takich "fajterów".
7
Jestem pod wrażeniem jak strona zmienia się na +.
1
Jak tak dalej pójdzie to modlić się, żeby nie doprowadzić w dwu meczach do karnych.
0
Kto wie może Suarez ustrzeli jeszcze hattricka.
0
Sergi Roberto i Munir dzisiaj po asyście.
0
Neymar zrobił pewnie gest w stronę osób, które przechodzą chemioterapię.
0
O wynik spotkania się nie boję, tylko ciężko będzie oglądać autobus Las Palmas.
0
Bilbao przegrywa u siebie z Realem. :/
0
Celta powinna osłabnąć w drugiej połowie, więc jest na pewno szansa na co najmniej remis.
1
Rozumiem, że Ter Stegen nie jest w najwyższej formie, ale wasza szydera z bramkarza Barcelony jest ŻAŁOSNA.
3
Marc popełnia jeszcze sporo błędów, natomiast dla mnie to ciągle materiał na czołowego a może nawet na najlepszego bramkarza na świecie.
0
Ludzie szanujcie Ronaldo i jego karne.
2
Trzeba czekać do stycznia na rotacje (Vidal, Turan). Niestety, ale jak rezerwowi nie będą wykorzystywać swoich szans to Barcelona może się zajechać jak Real w poprzednim sezonie.
0
Nie rozumiem czemu gra Rakitić, który jest kompletnie bez formy od początku sezonu. Jeżeli ktoś miałby tu odpocząć to raczej Ivan, a nie Luis Suarez.
8
W końcu ławka rezerwowych wygląda dobrze. xD
12
Debiut ter Stegena w lidze hiszpańskiej 12 września.
1
Niewiele polskich piłkarzy ma tak szalone tempo (Krychowiak):
4 września (vs. Niemcy)
7 września (vs. Gibraltar)
11 września (vs. Levante)
3
To coś złego jak Stinger pisze coś ciekawego i nie ogranicza się wyłącznie na temat Barcelony?
3
Obecnie największe szanse na bezpośredni awans z trzeciego miesjca na EURO 2016 ma Ukraina.
25
Rakitić z taką grą wyląduje na ławce w meczu z Atletico.