Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co nie zmienia faktu, że dla mnie to zbyt surowa kara. Dziwny jest ten regulamin hiszpańskiej federacji.
0
Według mnie w tej Hiszpanii mają zbyt surowe kary. Real i Osasuna powinni dostać walkower, a nie od razu wykluczenie z rozgrywek.
0
Czarek Kucharski?
1
Samper nie obija się na siłowni.
0
Co Ci Argentyńczycy kombinują, mają za mało kasy czy jak? :O Najpierw Messi, potem Mascherano.
4
Cadiz tym golem przypieczętował awans.
0
Perez zrobi zasadzkę na tych, którzy będą chcieli złożyć skargę.
2
Nie wiem jak wy, ale dałbym wszystko, żeby Isco przeszedł do Barcelony.
1
Stwierdzam, że ten mecz jest bezsensu.
1
Hahaha, ale jaja. xD 3:0 dla Realu albo 0:3
2
W sumie to im wyżej wygra dzisiaj Real to będzie bardziej zabawnie.
2
Niby teraz jest straszna beka z Realu, ale żeby ta kompromitacja nie zadziałała na Real tak jak porażka Barcelony z Realem Sociedad w poprzednim sezonie.
0
Czeryszew zagrał, a był nieuprawnionym zawodnikiem.
0
Współczuję temu Czeryszewowi.
3
Ale to jest cudowna groteska.
0
2:0 dla Realu a tak naprawdę 0:3 xD
0
Anty-madritista nr.1
0
Haha, już idą robić telefony z Cadizu, ciekawe co na to Perez.
2
Cadiz witamy w 1/8.
0
Już dostałem odpowiedź.
0
Po co Real gra jak i tak już odpadli. hahaha
1
Był aktywny, brał grę na siebie i raz zrobił akcję ala Iniesta.
1
Ile było w pierwszym meczu? Będzie walkower dla Królewskich?
0
Słabo, nic konkretnego nie pokazał i udowadnia, że jest bez formy.
0
Zamieniłbym 3 gole Sandro na jednego Mascherano.
0
Dla mnie tylko Alves, Adriano kompletnie bez formy.
2
https:// www .
0
Aitor obecnie najlepszy z trójki Sandro, Munir, Aitor.
0
Będzie SZYNKA!!! :D
0
Alves ewidentnie gwiazdorzy.