0

Co nie zmienia faktu, że dla mnie to zbyt surowa kara. Dziwny jest ten regulamin hiszpańskiej federacji.

0

Według mnie w tej Hiszpanii mają zbyt surowe kary. Real i Osasuna powinni dostać walkower, a nie od razu wykluczenie z rozgrywek.

0

Czarek Kucharski?

1

Samper nie obija się na siłowni.

0

Co Ci Argentyńczycy kombinują, mają za mało kasy czy jak? :O Najpierw Messi, potem Mascherano.

4

Cadiz tym golem przypieczętował awans.

0

Perez zrobi zasadzkę na tych, którzy będą chcieli złożyć skargę.

2

Nie wiem jak wy, ale dałbym wszystko, żeby Isco przeszedł do Barcelony.

1

Stwierdzam, że ten mecz jest bezsensu.

1

Hahaha, ale jaja. xD 3:0 dla Realu albo 0:3

2

W sumie to im wyżej wygra dzisiaj Real to będzie bardziej zabawnie.

2

Niby teraz jest straszna beka z Realu, ale żeby ta kompromitacja nie zadziałała na Real tak jak porażka Barcelony z Realem Sociedad w poprzednim sezonie.

0

Czeryszew zagrał, a był nieuprawnionym zawodnikiem.

0

Współczuję temu Czeryszewowi.

3

Ale to jest cudowna groteska.

0

2:0 dla Realu a tak naprawdę 0:3 xD

0

Anty-madritista nr.1

0

Haha, już idą robić telefony z Cadizu, ciekawe co na to Perez.

2

Cadiz witamy w 1/8.

0

Już dostałem odpowiedź.

0

Po co Real gra jak i tak już odpadli. hahaha

1

Był aktywny, brał grę na siebie i raz zrobił akcję ala Iniesta.

1

Ile było w pierwszym meczu? Będzie walkower dla Królewskich?

0

Słabo, nic konkretnego nie pokazał i udowadnia, że jest bez formy.

0

Zamieniłbym 3 gole Sandro na jednego Mascherano.

0

Dla mnie tylko Alves, Adriano kompletnie bez formy.

2

https:// www .

0

Aitor obecnie najlepszy z trójki Sandro, Munir, Aitor.

0

Będzie SZYNKA!!! :D

0

Alves ewidentnie gwiazdorzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?