Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto będzie grać na lewym skrzydle? Czyżby Munir?
0
Cafe Futbol powraca pod koniec lutego.
1
Stoch trenuje, wróci w następny weekend.
2
Oby zawody w Willingen w ogóle się odbyły to już będę szczęśliwy. :)
8
To było kwestią czasu jak ViscaBarca123 zaprezentuje swoją pracę, brawo!
1
Paweł Golański wraca do Polski czyli kolejny nieudany podbój Rumunii.
0
Napisz w przeglądarce m.fcbarca.com.
77
Nie wiem czy byłoby to możliwe nawet w FIFA 16.
0
Vidal wejdzie w drugiej połowie za Alvesa czy Turana?
4
W maju zwolnią Zidane, a nowym, grającym trenerem zostanie Cristiano Ronaldo.
0
Postanowiłem włączyć stream meczu Realu wcześniej patrząc, że jest 0:0 i oczywiście trafiłem na gola. Już nie po raz pierwszy to przerabiam.
0
To jest kpina; jak puszczą tak utalentowanego bramkarza za marne 28 mln (oczywiście biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku) to chyba się załamię.
0
2 stycznia, a my już znamy pudło roku. :D
0
Ostatni remis z Espanyolem 11/12. :P
0
Fajne brameczki lecą teraz na Eleven.
0
Według mnie ter Stegen musi walczyć o miejsce w składzie.
0
Ja mam kaca moralnego po ostatnim Copa America, więc tę imrezę sobie odpuszczę.
1
Sevilla i Arsenal to ryzykowna opcja, może wywal te dwa zespoły z kuponu.
1
Atletico trzyma poziom z Godinem na czele, brawo.
2
Uwielbiam patrzeć na tę akcję, zdecydowanie najlepsza!
7
Niech rok 2016 będzie rokiem magicznym, w którym FC Barcelona obroni tytuł Ligi Mistrzów!!!
0
Barcelona i Celta byłyby zadowolone, ale na pewno nie Nolito, który czułby się jak przedmiot.
9
Nie zgadzam się, że Sergi Roberto otrzymał niższą notę od Messiego; według mnie Hiszpan zaprezentował się bardzo pozytywnie.
0
van der Vaart wchodzi!
0
To już wiemy dlaczego Barcelona nie strzela 10 bramek w meczu.
0
Oby Messi się rozkręcił bo na razie nie wszedł w mecz.
1
Vidal ale śmieszkuje z tym Alvesem.
0
"Tylko" 14 stopni Celsjusza w Barcelonie.
3
Uwaga co piszecie w komentarzach, bo komentatorzy z Eleven często powołują się na fcbarca.com.
0
Bombazo, co za transfer!