1

Ciężki ból głowy ma Nawałka, jeśli chodzi o środek obrony. Jedynym pewniakiem jest Glik, ale w kadrze potrzebnych jest 3-4 stoperów, którzy będą prezentowali wysoki i zbliżony poziom. Szukała i Cionek grzeją ławy, a Pazdan jest nierówny. Jeżeli sztab kadry na czele z trenerem nic nie wymyślą, będziemy mogli liczyć wyłącznie na atak.

3

Każdy naoglądał się Topowych Teorii Spiskowych i dla tego taki szum.

2

Liga BBVA to absolutny top; z Polaków gra tylko Krychowiak, a pozostali? - Myślę, że w Hiszpanii poradziliby sobie Glik i Lewandowski, a dla reszty to już za wysokie progi.

3

Cieszy mnie, że Polacy grają regularnie w tak silnej lidze jak Serie A: Szczęsny, Skorupski, Zieliński, Wszołek, Glik, Błaszczykowski. Szkoda, że szans nie dostają Furman i Cionek, ale liczę, że dostaną niedługo jakieś minuty.

0

Mam nadzieję, że dzisiaj Mascherano strzeli swojego pierwszego gola w barwach Barcelony.

6

Wchodzi Mascherano teraz.

0

Turan niestety nie ogarnia.

1

Danilo pierwszy dotknął piłkę, więc karny powinien być dla Realu.

1

Tomek to się emocjonuje, a nie śpi.

0

Łysy, kto będzie losować teraz kulki?

0

Tak, jeszcze 13,5 h do meczu.

0

Patrzę na skróty Jagiellonia - Śląsk i w zasadzie szkoda mi tego Pawełka, ale tak naprawdę on przegrał mecz Wrocławianom.

0

Piast Gliwice znowu na zero z tyłu, ale również na zero z przodu.

1

W pierwszej jedenastce Szachtara tylko 3 Brazylijczyków.

0

To współczuję, mega niefart.

1

Federico Bernardeschi też strzelił pięknego gola. ;)

0

Miło usłyszeć głos Rafała Wolskiego.

1

Taktyka na Barcelonę - jak piłkarz Blaugrany wbiegnie z piłką w pole karne to trzeba go faulować, nawet kosztem czerwonej kartki.

1

Może ludzie zaczną cenić Ronaldo i jego karne.

2

Ja nie chcę rzutów karnych w LM.

1

Dowieść te 1:2 i każdy będzie szczęśliwy.

2

Mam dreszcze gdy widzę jak Suarez coś gryzie.

5

Patrzę na ten terminarz 1/8 LM i idzie się po prostu załamać. Arsenal - FCB i Juventus - Bayern tego samego dnia i tak samo jest z rewanżem, a dzień później Dynamo - Manchester i PSV - Atletico...

0

Ale wy macie kompleksy na punkcie Ronaldo.

1

Szczęsny lubi mecze na szczycie, więc liczę na jego dobry występ.

1

Ciekawe jak będzie wyglądać następny karny; Mascherano czy Bravo będzie strzelać?

3

Smokowski jak na luzie podchodzi do Blaise Matuidi.

0

Angel Di Maria - rewelacyjna asysta.

1

Ach ten uśmieszek Pedro. :D

0

Oglądał ktoś I połowę Benfica - Zenit? Jak tam radzą sobie fenomenalni w fazie grupowej Rosjanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?