Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciężki ból głowy ma Nawałka, jeśli chodzi o środek obrony. Jedynym pewniakiem jest Glik, ale w kadrze potrzebnych jest 3-4 stoperów, którzy będą prezentowali wysoki i zbliżony poziom. Szukała i Cionek grzeją ławy, a Pazdan jest nierówny. Jeżeli sztab kadry na czele z trenerem nic nie wymyślą, będziemy mogli liczyć wyłącznie na atak.
3
Każdy naoglądał się Topowych Teorii Spiskowych i dla tego taki szum.
2
Liga BBVA to absolutny top; z Polaków gra tylko Krychowiak, a pozostali? - Myślę, że w Hiszpanii poradziliby sobie Glik i Lewandowski, a dla reszty to już za wysokie progi.
3
Cieszy mnie, że Polacy grają regularnie w tak silnej lidze jak Serie A: Szczęsny, Skorupski, Zieliński, Wszołek, Glik, Błaszczykowski. Szkoda, że szans nie dostają Furman i Cionek, ale liczę, że dostaną niedługo jakieś minuty.
0
Mam nadzieję, że dzisiaj Mascherano strzeli swojego pierwszego gola w barwach Barcelony.
6
Wchodzi Mascherano teraz.
0
Turan niestety nie ogarnia.
1
Danilo pierwszy dotknął piłkę, więc karny powinien być dla Realu.
1
Tomek to się emocjonuje, a nie śpi.
0
Łysy, kto będzie losować teraz kulki?
0
Tak, jeszcze 13,5 h do meczu.
0
Patrzę na skróty Jagiellonia - Śląsk i w zasadzie szkoda mi tego Pawełka, ale tak naprawdę on przegrał mecz Wrocławianom.
0
Piast Gliwice znowu na zero z tyłu, ale również na zero z przodu.
1
W pierwszej jedenastce Szachtara tylko 3 Brazylijczyków.
0
To współczuję, mega niefart.
1
Federico Bernardeschi też strzelił pięknego gola. ;)
0
Miło usłyszeć głos Rafała Wolskiego.
1
Taktyka na Barcelonę - jak piłkarz Blaugrany wbiegnie z piłką w pole karne to trzeba go faulować, nawet kosztem czerwonej kartki.
1
Może ludzie zaczną cenić Ronaldo i jego karne.
2
Ja nie chcę rzutów karnych w LM.
1
Dowieść te 1:2 i każdy będzie szczęśliwy.
2
Mam dreszcze gdy widzę jak Suarez coś gryzie.
5
Patrzę na ten terminarz 1/8 LM i idzie się po prostu załamać. Arsenal - FCB i Juventus - Bayern tego samego dnia i tak samo jest z rewanżem, a dzień później Dynamo - Manchester i PSV - Atletico...
0
Ale wy macie kompleksy na punkcie Ronaldo.
1
Szczęsny lubi mecze na szczycie, więc liczę na jego dobry występ.
1
Ciekawe jak będzie wyglądać następny karny; Mascherano czy Bravo będzie strzelać?
3
Smokowski jak na luzie podchodzi do Blaise Matuidi.
0
Angel Di Maria - rewelacyjna asysta.
1
Ach ten uśmieszek Pedro. :D
0
Oglądał ktoś I połowę Benfica - Zenit? Jak tam radzą sobie fenomenalni w fazie grupowej Rosjanie?