Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawy mecz, ale żaden zespół nie prezentuje obecnie poziomu 1/4 Ligi Mistrzów.
0
A może pora na jakąś herbatkę?
1
Ekstremalna wersja; Mascherano podchodzi do karnego, ale się przewraca i dostaje długiej kontuzji na kilka miesięcy. Takie chore pomysły mnie dopadły.
2
Suarez zachował się jak rasowy napadzior; nie wiedział o całej akcji a i tak natychmiastowo doskoczył do piłki.
0
Propsuję avatar, #LP. :P
0
To pod wpływem emocji, niesamowita końcówka spotkania.
1
Neymar - najlepsze przyjęcia piłki w XXI wieku.
0
FCBARCA OSZALAŁA, Oni zrobili Johana Cruyffa!
0
Nikolić 23
Suarez 22
Nikolić (?) Suarez
1
Claudio Bravo to najlepszy bramkarz pod względem łapania piłek i ich nie wypluwywania. Zresztą na ten moment Claudio to bramkarz kompletny.
0
Co chciał osiągnąć tą interwencją Jordi Alba?
1
Ostatnim zawodnikiem, który zdobył złotego buta z przelicznikiem x1,5 był Mário Jardel w sezonie 2001/2002, Brazylijczyk grający w Sportingu Lizbona.
5
Nemanja Nikolić 23!
1
Mam nadzieję, że i Robert i Luis wyprzedzą Higuaina.
2
Była to RCD Mallorca.
0
Moim zdaniem prezentują zbliżony poziom.
1
Robert Lewandowski - 21 goli w lidze
Luis Suarez - 20 goli w lidze
Mam nadzieję, że Urugwajczyk wyprzedzi dziś Roberta.
0
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kwietniu/maju.
Edit
Nie doczytałem, że chodzi o marzec. :P
2
Robert Lewandowski nastawiony w tym sezonie wyłącznie na strzelanie goli: 21 goli i tylko 1 asysta (statystyki z Bundesligi).
4
Barcelona > Bayern > ... > leszcze z BBVA > leszcze z Bundesligi
Tak to widzę na obecną chwilę. Jeżeli ktoś pisze, że Lewandowski grając w Bayernie strzela ogórom i może wszystko w tej Bundeslidze to tak samo można się odnieść do napastników Barcelony czy Realu.
2
Zgadzam się w 100%, zresztą statystyki mówią same za siebie. Po reformie Platiniego, mistrz Polski gdy był rozstawiony to zawsze wygrywał dwumecze z drużyną nierozstawioną (wyjątek Wisła - Levadia).
0
Prijovic - asysta na miarę Ekstraklasy. :P
0
Na EURO zagra na pewno tylko obawiam się przeskoku z Ekstraklasy na Mistrzostwa Europy.
0
Linetty już 3 asysty, jest moc!
0
Jedno jest pewne, Eurosport nie zostanie dziś moją walentynką. :D
5
Najlepsze kwalifikacje w historii, tylko oczywiście nie mogłem ich oglądać dzięki "kochanemu" Eurosport.
0
To i ja wyrażę się na temat dwumeczu Bayern - Juventus. Jako jedna z nielicznych osób będę za ekipą z Monachium z jednego powodu - Lewandowski. Jeżeli nie uda się obronić LM przez Barce to fajnie byłoby gdyby trofeum wygrał Polak.
6
Czeryszew bardzo stara się o transfer do Barcelony. Koleś jest niesamowity.
0
Myślę, że w grę wchodzi tylko modernizacja stadionu.
0
Myślałem, że Neymar i David Luiz się lubią.