2

Ciekawy mecz, ale żaden zespół nie prezentuje obecnie poziomu 1/4 Ligi Mistrzów.

0

A może pora na jakąś herbatkę?

1

Ekstremalna wersja; Mascherano podchodzi do karnego, ale się przewraca i dostaje długiej kontuzji na kilka miesięcy. Takie chore pomysły mnie dopadły.

2

Suarez zachował się jak rasowy napadzior; nie wiedział o całej akcji a i tak natychmiastowo doskoczył do piłki.

0

Propsuję avatar, #LP. :P

0

To pod wpływem emocji, niesamowita końcówka spotkania.

1

Neymar - najlepsze przyjęcia piłki w XXI wieku.

0

FCBARCA OSZALAŁA, Oni zrobili Johana Cruyffa!

0

Nikolić 23
Suarez 22

Nikolić (?) Suarez

1

Claudio Bravo to najlepszy bramkarz pod względem łapania piłek i ich nie wypluwywania. Zresztą na ten moment Claudio to bramkarz kompletny.

0

Co chciał osiągnąć tą interwencją Jordi Alba?

1

Ostatnim zawodnikiem, który zdobył złotego buta z przelicznikiem x1,5 był Mário Jardel w sezonie 2001/2002, Brazylijczyk grający w Sportingu Lizbona.

5

Nemanja Nikolić 23!

1

Mam nadzieję, że i Robert i Luis wyprzedzą Higuaina.

2

Była to RCD Mallorca.

0

Moim zdaniem prezentują zbliżony poziom.

1

Robert Lewandowski - 21 goli w lidze
Luis Suarez - 20 goli w lidze

Mam nadzieję, że Urugwajczyk wyprzedzi dziś Roberta.

0

Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kwietniu/maju.
Edit
Nie doczytałem, że chodzi o marzec. :P

2

Robert Lewandowski nastawiony w tym sezonie wyłącznie na strzelanie goli: 21 goli i tylko 1 asysta (statystyki z Bundesligi).

4

Barcelona > Bayern > ... > leszcze z BBVA > leszcze z Bundesligi

Tak to widzę na obecną chwilę. Jeżeli ktoś pisze, że Lewandowski grając w Bayernie strzela ogórom i może wszystko w tej Bundeslidze to tak samo można się odnieść do napastników Barcelony czy Realu.

2

Zgadzam się w 100%, zresztą statystyki mówią same za siebie. Po reformie Platiniego, mistrz Polski gdy był rozstawiony to zawsze wygrywał dwumecze z drużyną nierozstawioną (wyjątek Wisła - Levadia).

0

Prijovic - asysta na miarę Ekstraklasy. :P

0

Na EURO zagra na pewno tylko obawiam się przeskoku z Ekstraklasy na Mistrzostwa Europy.

0

Linetty już 3 asysty, jest moc!

0

Jedno jest pewne, Eurosport nie zostanie dziś moją walentynką. :D

5

Najlepsze kwalifikacje w historii, tylko oczywiście nie mogłem ich oglądać dzięki "kochanemu" Eurosport.

0

To i ja wyrażę się na temat dwumeczu Bayern - Juventus. Jako jedna z nielicznych osób będę za ekipą z Monachium z jednego powodu - Lewandowski. Jeżeli nie uda się obronić LM przez Barce to fajnie byłoby gdyby trofeum wygrał Polak.

6

Czeryszew bardzo stara się o transfer do Barcelony. Koleś jest niesamowity.

0

Myślę, że w grę wchodzi tylko modernizacja stadionu.

0

Myślałem, że Neymar i David Luiz się lubią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?