Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też chciałbym Isco, idealnie pasuje do Barcy.
0
Real wygrał cwaniactwem, piękny gol Ronaldo + asysta Bale ratują Benka.
0
Niby Benitez zwraca w pierwszej kolejności na defensywę, a jednak ustawienie na dzisiejszy mecz ultraofensywne + brak defensywnego pomocnika.
0
Barcelona musi wejść, Villareal gra z Valencią więc będzie ciężko, Bilbao gra słabo na wyjazdach, ale remis jest możliwy, Leicester i Stoke powinny wejść bez problemu, a te dwa ostatnie mecze to loteria. :D Powiem, Ci że jest szansa, ale będzie nerwowo. Ile postawiłeś?
6
W zasadzie to obaj zasłużyli.
4
Bardzo ciekawa opcja, cieszyłbym się gdyby rozważono taki ruch.
0
Uśmiałem się.
0
W jakim wieku według Was piłkarz osiąga szczyt formy?
0
Benfica i tak zyska na nim, więc mogą pozwolić sobie na taką "rozrzutność".
2
Grimaldo nie miał szans pokazać się w pierwszym zespole bo jest Alba, Mathieu, Adriano, a to dla mnie dziwna decyzja, ponieważ Adriano i Mathieu mają swoje lata, a Alba może jest stabilny, ale trzeba uważać na kontuzje i co wtedy? Po sezonie będzie trzeba się rozejrzeć za lewym obrońcą.
0
Ten mecz z River to dobre przetarcie przed Atletico.
1
Czy wy za każdy kontakt na piłkarzu Barcy chcielibyście kartkę dla rywala? Proszę was, zejdźmy na ziemię. A gola nie powinno być bo ręka była ewidentna.
0
0
Sędzia okradł River Plate.
0
"Suarez jest w sztosie" - Żewłakow
1
Trzy remisy z rzędu, pora na zwycięstwo!
0
Według mnie Suarez prezentuje taki sam poziom jak Lewandowski czy Muller. Napisz mi czym wyróżnia się Suarez.
0
Francja
Włochy
Polska
Turcja
0
Niestety, ale zaczyna się dziać to samo co z Realem rok temu.
0
Alba co za nie ogar.
2
0
Nie chcę usprawiedliwiać Węgra, ale jak on ma strzelać gole jak pomocnicy nie kreują mu żadnych sytuacji?
4
Lech Poznań, Legia Warszawa
0
Czy tylko ja jestem nienormalny i tylko ja będę oglądać studio przed losowanie grup EURO?
1
Gratulacje dla Ronaldo i Benzemy.
0
Niby Juventus i PSG to najbardziej atrakcyjni rywale dla Barcelony, ale z nimi już graliśmy w poprzednim sezonie.
3
Manchester City ma dziś podwójne święto.
0
W końcu nie trafimy na Manchester City w 1/8. :D
0
Manchester wchodzi do 1/8.
0
News dla statystyk, a ode mnie komentarz dla statystyk. A już na poważnie to nie ma opcji, żeby Manchester był w stanie wykupić gwiazdorów Barcelony, bo nie pozwala im na to finansowe fair play.