0

Też chciałbym Isco, idealnie pasuje do Barcy.

0

Real wygrał cwaniactwem, piękny gol Ronaldo + asysta Bale ratują Benka.

0

Niby Benitez zwraca w pierwszej kolejności na defensywę, a jednak ustawienie na dzisiejszy mecz ultraofensywne + brak defensywnego pomocnika.

0

Barcelona musi wejść, Villareal gra z Valencią więc będzie ciężko, Bilbao gra słabo na wyjazdach, ale remis jest możliwy, Leicester i Stoke powinny wejść bez problemu, a te dwa ostatnie mecze to loteria. :D Powiem, Ci że jest szansa, ale będzie nerwowo. Ile postawiłeś?

6

W zasadzie to obaj zasłużyli.

4

Bardzo ciekawa opcja, cieszyłbym się gdyby rozważono taki ruch.

0

Uśmiałem się.

0

W jakim wieku według Was piłkarz osiąga szczyt formy?

0

Benfica i tak zyska na nim, więc mogą pozwolić sobie na taką "rozrzutność".

2

Grimaldo nie miał szans pokazać się w pierwszym zespole bo jest Alba, Mathieu, Adriano, a to dla mnie dziwna decyzja, ponieważ Adriano i Mathieu mają swoje lata, a Alba może jest stabilny, ale trzeba uważać na kontuzje i co wtedy? Po sezonie będzie trzeba się rozejrzeć za lewym obrońcą.

0

Ten mecz z River to dobre przetarcie przed Atletico.

1

Czy wy za każdy kontakt na piłkarzu Barcy chcielibyście kartkę dla rywala? Proszę was, zejdźmy na ziemię. A gola nie powinno być bo ręka była ewidentna.

0

0

Sędzia okradł River Plate.

0

"Suarez jest w sztosie" - Żewłakow

1

Trzy remisy z rzędu, pora na zwycięstwo!

0

Według mnie Suarez prezentuje taki sam poziom jak Lewandowski czy Muller. Napisz mi czym wyróżnia się Suarez.

0

Francja
Włochy
Polska
Turcja

0

Niestety, ale zaczyna się dziać to samo co z Realem rok temu.

0

Alba co za nie ogar.

2

Załapał się jeszcze na nominację dla pudła roku.

0

Nie chcę usprawiedliwiać Węgra, ale jak on ma strzelać gole jak pomocnicy nie kreują mu żadnych sytuacji?

4

Lech Poznań, Legia Warszawa

0

Czy tylko ja jestem nienormalny i tylko ja będę oglądać studio przed losowanie grup EURO?

1

Gratulacje dla Ronaldo i Benzemy.

0

Niby Juventus i PSG to najbardziej atrakcyjni rywale dla Barcelony, ale z nimi już graliśmy w poprzednim sezonie.

3

Manchester City ma dziś podwójne święto.

0

W końcu nie trafimy na Manchester City w 1/8. :D

0

Manchester wchodzi do 1/8.

0

News dla statystyk, a ode mnie komentarz dla statystyk. A już na poważnie to nie ma opcji, żeby Manchester był w stanie wykupić gwiazdorów Barcelony, bo nie pozwala im na to finansowe fair play.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?