Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taka prawda, że Busquets najbardziej zasłużył.
1
Perez Liga #żenada
2
Griezmann to chyba nie pomocnik...
0
Pique albo Mascherano
2
Według mnie na ten moment: Lewandowski = Suarez = Muller
0
Jordi Alba to zawodnik, który praktycznie zawsze otrzymuje notę 6,5.
1
Jestem ciekaw czy Pique będzie pisać do Messiego, że mu nie podał.
0
Sędzia za Barceloną! "Hala dzieci"
1
http://i.imgur.com/6uIMzQ0.png Moja drużyna roku TOTY '15
http://en.toty.uefa.com/
0
Prijović > Ibrahimović :D
1
Jak jest w Kuusamo? Bez zmian. Smuda lubi to.
9
Ale ich jebneło turbo; jest Casillas i Navas, a nie ma Bravo i MAtS.
3
David Luiz ? To jest przecież niepoważne.
0
Sędzia czekał na tego gola.
0
Samper - 1,81 m
Gumbau - 1,88 m
1
Nota Neymara troszeczkę naruszona, ale według mnie najlepszy zawodnik dzisiejszego wieczoru.
0
Brawo Szczęsny, ale jednak jest nieszczęsny.
0
Co to za ziom wszedł teraz w Romie?
1
W tym meczu dzieją się cuda. :D Messi tak jest głodny gry, że przerwał kontrę.
0
Pierwszy minus Sampera, dał ograć się Iturbe.
0
Faulował od tyłu piłkarza Romy bo wychodził prawie na sam na sam.
0
Rzeczywiście to miarodajne porównanie.
6
Co to za śmieszki Szczęsnego z Neymarem? :O
5
Messi brutal.... xD
0
Jeszcze gol Neymara i można kończyć mecz.
10
M-A-N-I-T-A brawo Neymar dzisiaj 10/10
0
Luis Suarez strzelił gola.
2
Znowu przyszło nam oglądać trening Barcelony, tym razem na Camp Nou. :P
5
Plebiscyt ZP:
1. Messi
2. Neymar
3. Suarez
2
Bardzo szkoda mi tego co zrobił Isco; lubię gościa i gdy wszedł to wniósł dużo świeżości w szeregi Realu, ale to co zrobił... bardzo boli. :/