0

http://i.imgur.com/NM2r5yi.png

Widziałeś to? :D

0

Ukraina ciśnie jak Niemcy wczoraj Polaków. Dobrze, że nie gramy z nimi w grupie bo walczyliby o pierwsze miejsce z Niemcami.

0

Krychowiak i Rybus rozegrali swój najlepszy mecz w kadrze.

1

Oglądam Chorwację i martwi mnie dyspozycja Rakiticia - bardzo statyczny, zero kreatywności czyli tak samo jak w meczu z Malagą.

0

Wtedy gdy w końcu stał się przydatny drużynie musiał dostać kontuzji - szkoda.

4

Mega będę te nadchodzące mecze eliminacyjne do EURO 2016. W czwartek Islandia - Holandia, Czechy - Kazachstan, Belgia - Bośnia, w piątek "polska" grupa + Dania - Albania, Wyspy Owcze - Irlandia Płn. Masa tych meczy, aż do wtorku no i trzeba powiedzieć, że to jedne z najciekawszych eliminacji ostatnich kilkunastu lat.

0

Bilbao jak zwykle silne tylko u siebie.

3

Fabiański broni kapitalnie, więc parę "setek" z Niemcami wybroni.

2

Takie małe typowanko...

Sevilla vs Atletico 3:1
#vamosKrychowiak

1

Ten Danilo to kawał chłopa.

0

CO SIĘ DZIEJE NA BERNABEU?! XDDDD

0

Komentarz usunięty

0

Widać, że podniecił się samurajem.

0

Real Betis wspaniałe krycie w polu karnym. :/

13

No to na tyle oglądania...

12

W pierwszej jedenastce Realu występuje aż 9 narodowości.
#multikulti

0

No to teraz trzymamy kciuki za Betis.

6

Drugi mecz w lidze, drugi raz męczarnie, ale drugi raz trzy punkty!

0

Nie popełnia błędów, ale bez szaleństw - gra na notę 6/10.

0

Obejrzałbym jeszcze jedną powtórkę, ale według mnie Suarez nie faulował w polu karnym.

2

Gol Suareza, 2 karne - złodziej.

2

Mascherano PIERWSZY GOL w barwach Barcelony!!!
A jednak nie. :(

3

Mnie najbardziej cieszy, że Suarez jest w formie i bierze na siebie grę i odciąża Messiego.

0

Najlepsza liga na świecie i najgorsi sędziowie na świecie.

0

Czy ktoś ma jakby dwa głosy w transmisji na eleven?

0

Guardiola może postawić na Dante i Alabę lub Javi Martinez czy Xabi Alonso na środku obrony. Jest w kim wybierać, ale jak zagra Dante to pewne, że Bawarczycy będą mieli problemy. Jednak Bayer grał w środę i będą przemęczeni, więc stawiałbym tutaj na remis.

1

Oby tak nie było. :D

3

18:00 - losowanie
19:00 - Lech
21:00 - Legia

1

Qarabach jak patrzyłem to mają nawet ciekawa ekipę. Ich stać na ściąganie piłkarzy nawet z Ligue 1.

0

Dzięki, bardzo fajne. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?