Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://i.imgur.com/NM2r5yi.png
Widziałeś to? :D
0
Ukraina ciśnie jak Niemcy wczoraj Polaków. Dobrze, że nie gramy z nimi w grupie bo walczyliby o pierwsze miejsce z Niemcami.
0
Krychowiak i Rybus rozegrali swój najlepszy mecz w kadrze.
1
Oglądam Chorwację i martwi mnie dyspozycja Rakiticia - bardzo statyczny, zero kreatywności czyli tak samo jak w meczu z Malagą.
0
Wtedy gdy w końcu stał się przydatny drużynie musiał dostać kontuzji - szkoda.
4
Mega będę te nadchodzące mecze eliminacyjne do EURO 2016. W czwartek Islandia - Holandia, Czechy - Kazachstan, Belgia - Bośnia, w piątek "polska" grupa + Dania - Albania, Wyspy Owcze - Irlandia Płn. Masa tych meczy, aż do wtorku no i trzeba powiedzieć, że to jedne z najciekawszych eliminacji ostatnich kilkunastu lat.
0
Bilbao jak zwykle silne tylko u siebie.
3
Fabiański broni kapitalnie, więc parę "setek" z Niemcami wybroni.
2
Takie małe typowanko...
Sevilla vs Atletico 3:1
#vamosKrychowiak
1
Ten Danilo to kawał chłopa.
0
CO SIĘ DZIEJE NA BERNABEU?! XDDDD
0
Komentarz usunięty
0
Widać, że podniecił się samurajem.
0
Real Betis wspaniałe krycie w polu karnym. :/
13
No to na tyle oglądania...
12
W pierwszej jedenastce Realu występuje aż 9 narodowości.
#multikulti
0
No to teraz trzymamy kciuki za Betis.
6
Drugi mecz w lidze, drugi raz męczarnie, ale drugi raz trzy punkty!
0
Nie popełnia błędów, ale bez szaleństw - gra na notę 6/10.
0
Obejrzałbym jeszcze jedną powtórkę, ale według mnie Suarez nie faulował w polu karnym.
2
Gol Suareza, 2 karne - złodziej.
2
Mascherano PIERWSZY GOL w barwach Barcelony!!!
A jednak nie. :(
3
Mnie najbardziej cieszy, że Suarez jest w formie i bierze na siebie grę i odciąża Messiego.
0
Najlepsza liga na świecie i najgorsi sędziowie na świecie.
0
Czy ktoś ma jakby dwa głosy w transmisji na eleven?
0
Guardiola może postawić na Dante i Alabę lub Javi Martinez czy Xabi Alonso na środku obrony. Jest w kim wybierać, ale jak zagra Dante to pewne, że Bawarczycy będą mieli problemy. Jednak Bayer grał w środę i będą przemęczeni, więc stawiałbym tutaj na remis.
1
Oby tak nie było. :D
3
18:00 - losowanie
19:00 - Lech
21:00 - Legia
1
Qarabach jak patrzyłem to mają nawet ciekawa ekipę. Ich stać na ściąganie piłkarzy nawet z Ligue 1.
0
Dzięki, bardzo fajne. :D