5

Według mnie news o Pedro powinien być głównym, a nie ten wybryk Pique.

0

Kovacić wybrał jednak Real, szkoda.

0

Przegrał pojedynek główkowy?

0

Andres Iniesta najlepszy po pierwszej połowie, oby w drugiej też dawał rady.

3

Barcelona też nie powinna się pruć za wszelką cenę w rewanżu, bo sezon jest długi i nie tylko Superpuchar Hiszpanii jest istotny, a trzeba powiedzieć sobie szczerze, że Barcelona nie ma szerokiego składu; Sergi Roberto, Bartra czy Rafinha nie są obecnie wstanie zastąpić piłkarzy z pierwszego składu.

0

Beznadziejny ten terminarz, że trzy mecze z rzędu gramy z tą samą drużyną. Jeśli chodzi o Superpuchar to sprawa jest otwarta bo Athletic będzie zaprogramowane na pełną defensywą i według mnie będzie to dla nich zgubne. Ciężko też będzie w 1. kolejce La Liga, ale tutaj Barcelona nie będzie musiała gonić 4-bramowej straty, więc teoretycznie powinno być łatwiej niż na Camp Nou.

0

Kibic piłki nożnej i tyle.

1

Claudio Bravo znowu będzie musiał oddać medal?

1

Trudny będzie ten sezon, TRUUDNY.

2

To jest kryminał co wyprawia obrona!

0

Messi chciał zrobić Ibrahimovicia.

0

Nie pamiętam, żeby Barcelona grała karne w meczu o stawkę.

1

Szczęsny ukradł paczuszkę, więc Jeremy nie ma energii.

0

Ale ten Mariano jest groźny.

0

Prawdopodobnie zmęczenie, to jest chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie.

0

Bilbao to chyba najbardziej się cieszy z tej dogrywki....

0

Ter Stegen może nam wygrać puchar już niedługo.

0

Messi i jego wolne, Banega i jego wolny, masakracja po 52 minutach i żenada na koniec regulaminowego czasu gry.

5

Bez komentarza ten sędzia....

0

Jak nie idzie to nic nie jest nagle ważne.

1

Pedro - ostania nadzieja?

0

Dogrywka to chyba każdy wie jak się skończy; oba zespoły będą wyczekiwać karnych bo już sił nie mają na bieganie.

0

Niestety, ale Bartra i Sergi Roberto (nasze perły z La Masii) grają słabiutko, nic nie wnieśli, ale porodawali prezenty rywalom. Dani Alves super w ofensywie, też dobrze asekurował stoperów, ale do czasu niestety. Rakitić osłab z sił i nie ma kto łączyć obrony z atakiem (brakuje równowagi).

0

Szacunek, kapitalne uderzenie ale dlaczego tak nie strzelał na COPA AMERICA!!!

4

Powinni tego zabronić, co to jest festiwal piosenki czy mecz o Superpuchar Europy?

1

Dlaczego Ci wszyscy Gruzini mają podkrążone oczy jakby w ogóle nie spali? Tak samo jest u Dzalamidze i u tego dziecka co śpiewa.

1

Hahha wtf gruzińskiego dziecko xD.

0

Na sportslive ja oglądam i też ma te głosy.

4

Mam pytanie, czy wy macie jakieś odgłosy w transmisji jakby jacyś ludzie gadali.

1

Jak na EURO 2012 i na finale LE 2015 na Narodowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?