Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Według mnie news o Pedro powinien być głównym, a nie ten wybryk Pique.
0
Kovacić wybrał jednak Real, szkoda.
0
Przegrał pojedynek główkowy?
0
Andres Iniesta najlepszy po pierwszej połowie, oby w drugiej też dawał rady.
3
Barcelona też nie powinna się pruć za wszelką cenę w rewanżu, bo sezon jest długi i nie tylko Superpuchar Hiszpanii jest istotny, a trzeba powiedzieć sobie szczerze, że Barcelona nie ma szerokiego składu; Sergi Roberto, Bartra czy Rafinha nie są obecnie wstanie zastąpić piłkarzy z pierwszego składu.
0
Beznadziejny ten terminarz, że trzy mecze z rzędu gramy z tą samą drużyną. Jeśli chodzi o Superpuchar to sprawa jest otwarta bo Athletic będzie zaprogramowane na pełną defensywą i według mnie będzie to dla nich zgubne. Ciężko też będzie w 1. kolejce La Liga, ale tutaj Barcelona nie będzie musiała gonić 4-bramowej straty, więc teoretycznie powinno być łatwiej niż na Camp Nou.
0
Kibic piłki nożnej i tyle.
1
Claudio Bravo znowu będzie musiał oddać medal?
1
Trudny będzie ten sezon, TRUUDNY.
2
To jest kryminał co wyprawia obrona!
0
Messi chciał zrobić Ibrahimovicia.
0
Nie pamiętam, żeby Barcelona grała karne w meczu o stawkę.
1
Szczęsny ukradł paczuszkę, więc Jeremy nie ma energii.
0
Ale ten Mariano jest groźny.
0
Prawdopodobnie zmęczenie, to jest chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie.
0
Bilbao to chyba najbardziej się cieszy z tej dogrywki....
0
Ter Stegen może nam wygrać puchar już niedługo.
0
Messi i jego wolne, Banega i jego wolny, masakracja po 52 minutach i żenada na koniec regulaminowego czasu gry.
5
Bez komentarza ten sędzia....
0
Jak nie idzie to nic nie jest nagle ważne.
1
Pedro - ostania nadzieja?
0
Dogrywka to chyba każdy wie jak się skończy; oba zespoły będą wyczekiwać karnych bo już sił nie mają na bieganie.
0
Niestety, ale Bartra i Sergi Roberto (nasze perły z La Masii) grają słabiutko, nic nie wnieśli, ale porodawali prezenty rywalom. Dani Alves super w ofensywie, też dobrze asekurował stoperów, ale do czasu niestety. Rakitić osłab z sił i nie ma kto łączyć obrony z atakiem (brakuje równowagi).
0
Szacunek, kapitalne uderzenie ale dlaczego tak nie strzelał na COPA AMERICA!!!
4
Powinni tego zabronić, co to jest festiwal piosenki czy mecz o Superpuchar Europy?
1
Dlaczego Ci wszyscy Gruzini mają podkrążone oczy jakby w ogóle nie spali? Tak samo jest u Dzalamidze i u tego dziecka co śpiewa.
1
Hahha wtf gruzińskiego dziecko xD.
0
Na sportslive ja oglądam i też ma te głosy.
4
Mam pytanie, czy wy macie jakieś odgłosy w transmisji jakby jacyś ludzie gadali.
1
Jak na EURO 2012 i na finale LE 2015 na Narodowym.