Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkarz Szwecji co za kozak!
0
Jak ja uwielbiam twój avatar.
0
Ktoś ogląda finał U21 Szwecja - Portugalia? W porównaniu do 2013 poziom obniżył się i ciężko znaleźć wyróżniających się piłkarzy. Dwa lata temu brylowali Thiago Alcantara, Isco, Morata, a teraz?
0
Komentarz usunięty
0
Oby Peru wygrało bo Chile - Boliwia już było. A po za tym chyba nie obejrzę tego bo trzeba wstać o 6:00 :(
0
Dobra zapamiętam.
0
Wiadomo co z Songiem? Affelayowi kończy się umowa 30 czerwca i odejdzie za darmo gdzieś indziej prawda?
2
Rzeczywiście, nad Pique jest dylemat, ale ja mimo wszystko postawiłbym na sezon 14/15.
0
Ja wiem, że ceny za piłkarzy są co raz wyższe, ale 6 mln to całkiem rozsądna kwota, zwłaszcza, że Barcelona ma opcję pierwokupu.
0
Leo Messi choć wydawało mi się, że raczej Pirlo.
0
Isco to idealny następca Iniesty.
11
W nocy 1:30 Chile - Urugwaj dla osób, które nie wiedzą.
2
http://weszlo.com/2015/06/24/28-urodziny-messiego-zlecialo-prawda/
Polecam!
2
Miał gorsze chwile i to nawet często, ale gdyby nie on to o trofeach moglibyśmy tylko pomarzyć.
2
Messi zarabia 2,70 zł na sekundę.
0
Ta grupa C to jakaś porażka.
2
Paragwaj, Argentyna, Chile - niepokonane zespoły na Copa America
1
Fryzura na kapsel .
0
Kolumbia się cieszy.
1
Robinho wiecznie młody.
1
Przecież przy 0:0 Kolumbia też odpada.
0
Wystarczy obojętny remis.
0
Jak Brazylia wygra to Kolumbia gra dalej.
0
Tak, Kolumbia odpadłaby.
0
Zakładając, że w obu meczach padnie 0:0 to tabela będzie wyglądać tak:
1. Brazylia 4 pkt 2-2
2. Peru 4 pkt 2-2
3. Wenezuela 4 pkt 1-1
4. Kolumbia 4 pkt 1-1
Wenezuela wygrała z Kolumbią, więc Kolumbia zajęłaby ostatnie miejsce w grupie.
0
Remis 0:0 wyrzuca Kolumbie.
0
Zwycięstwo Brazylii albo zwycięstwo Wenezueli.
2
Robinho !!! Fajnie zobaczyć tego grajka. A dlaczego T.Silva nie jest kapitanem to nie ogarniam.
0
Cuadrado rozegrał swój najgorszy mecz w karierze.
0
Kto więcej straci goli to ten będzie wyżej w tabeli.