0

Bramkarz Szwecji co za kozak!

0

Jak ja uwielbiam twój avatar.

0

Ktoś ogląda finał U21 Szwecja - Portugalia? W porównaniu do 2013 poziom obniżył się i ciężko znaleźć wyróżniających się piłkarzy. Dwa lata temu brylowali Thiago Alcantara, Isco, Morata, a teraz?

0

Komentarz usunięty

0

Oby Peru wygrało bo Chile - Boliwia już było. A po za tym chyba nie obejrzę tego bo trzeba wstać o 6:00 :(

0

Dobra zapamiętam.

0

Wiadomo co z Songiem? Affelayowi kończy się umowa 30 czerwca i odejdzie za darmo gdzieś indziej prawda?

2

Rzeczywiście, nad Pique jest dylemat, ale ja mimo wszystko postawiłbym na sezon 14/15.

0

Ja wiem, że ceny za piłkarzy są co raz wyższe, ale 6 mln to całkiem rozsądna kwota, zwłaszcza, że Barcelona ma opcję pierwokupu.

0

Leo Messi choć wydawało mi się, że raczej Pirlo.

0

Isco to idealny następca Iniesty.

11

W nocy 1:30 Chile - Urugwaj dla osób, które nie wiedzą.

2

Miał gorsze chwile i to nawet często, ale gdyby nie on to o trofeach moglibyśmy tylko pomarzyć.

2

Messi zarabia 2,70 zł na sekundę.

0

Ta grupa C to jakaś porażka.

2

Paragwaj, Argentyna, Chile - niepokonane zespoły na Copa America

1

Fryzura na kapsel .

0

Kolumbia się cieszy.

1

Robinho wiecznie młody.

1

Przecież przy 0:0 Kolumbia też odpada.

0

Wystarczy obojętny remis.

0

Jak Brazylia wygra to Kolumbia gra dalej.

0

Tak, Kolumbia odpadłaby.

0

Zakładając, że w obu meczach padnie 0:0 to tabela będzie wyglądać tak:

1. Brazylia 4 pkt 2-2
2. Peru 4 pkt 2-2
3. Wenezuela 4 pkt 1-1
4. Kolumbia 4 pkt 1-1

Wenezuela wygrała z Kolumbią, więc Kolumbia zajęłaby ostatnie miejsce w grupie.

0

Remis 0:0 wyrzuca Kolumbie.

0

Zwycięstwo Brazylii albo zwycięstwo Wenezueli.

2

Robinho !!! Fajnie zobaczyć tego grajka. A dlaczego T.Silva nie jest kapitanem to nie ogarniam.

0

Cuadrado rozegrał swój najgorszy mecz w karierze.

0

Kto więcej straci goli to ten będzie wyżej w tabeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?