Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chile, Argentyna - to jedyni faworyci do wygrania CA.
0
Jak jutro Peru wygra z Wenezuelą to wszystkie zespoły z grupy C będą miały po 3 punkty.
0
Czemu nie ma Rahinhii?
0
Neymar nie zagra z Wenezuelą za dwie żółre kartki (1 z Peru + 1 z Kolumbią).
0
Co Ci Kolumbijczycy uwzieli się na piłkarzy Barcelony! Rok temu Neymar, a teraz Dani
0
Sędzia trzyma poziom.
0
Hames co za podanie¡
2
Falkon prawie jak balkon. xD
1
Fred i Willian = Peszko i Grosicki = zero myślenia
5
Miszcz asyst Guardado xDDD
0
U mnie też szybciej zleciało.
0
Nie ma to jak hymn Brazylii.
0
Dwa lata temu Brazylia grała bardzo dobrze, pamiętam jak wygrali w Pucharze Konfederacji i ten finał z Hiszpanami.
0
Fajne te intro ma Copa America.
0
Liczę, że zagra dziś bo troche kiepsko wygląda ta kadra.
0
Coutinho jest powołany na Copa?
0
Vidal zamiast walczyć o triumf w Copa, będzie oglądać CA z celi więziennej.
2
Nie zdziwię się gdy Messi będzie MVP w każdym meczu na Copa America.
1
tabela live gr.b
ARG 4 3-2
PAR 4 3-2
URU 3 1-1
JAM 0 0-2
0
Aguero to prędzej dojdzie do Barcy niż do Pereza.
0
Będzie remis jak nic.
0
Jamajka ma malutkie szanse na awans zwłaszcza, że ostatni mecz grają z Argentyną.
0
Nie kojarzę tego komentatora, ale próbuje zainteresować widzów.
1
Trzeba wytrzymać, nie ma innej opcji.
1
Moje typy:
Paragwaj 3:1 Jamajka
Argentyna 1:1 Urugwaj
0
Haha Wyspy Owcze i ich czwarty koszyk.
6
Argentyna Urugwaj
1
Ktoś ogląda przystawkę Jamajka - Paragwaj? Bo o danie główne to już nie muszę pytać.
1
Marzy mi się Gündoğan.
0
To już wiem co przyśni mi się w nocy.