Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś link do studia na C+ Sport?
0
Barcelona
Porto/Man Utd.
O. Lyon
Wolfsburg
To byłaby ciekawa grupa.
0
Enrique uderzyła już woda sodowa do głowy.
7
ZAJEBISTY ten licznik!
0
Benitez odchodzi z Napoli. Kierunek?
1
Bacca bohaterem I połowy - gol i asysta.
0
Sevilla i Dnipro to coś pięknego.
1
Piech nie potrafi grać w ataku pozycyjnym; w kontrze natomiast jest świetny.
0
Ancelotti zwolniony, więc Real strzela sobie sam w piętę.
0
Niestety, jak stroje są beznadziejne to i wyniki w następnym sezonie będą mierne.
2
Ta 6 powinna być Thiago Alcantary, ale czasu cofnąć się nie da.
1
Z Belgiem wszystko OK.
11
Tapeta na komórkę jak znalazł.
https://pbs.twimg.com/media/CFtje7jWYAApT7B.png
0
Dziękuję Ci bardzo. ;)
7
Ma ktoś filmik jak Xavi podniósł puchar za zwycięstwo La Liga?
1
Podpinam się do prośby kolegi.
6
Dupa i przegapiłem jak odebrali puchar. :((((
0
Podobno Xavi odebrał już statuetkę, a fety jak nie było to nie ma.
0
Bardzo dziwny ten mecz, jak najszybciej trzeba o nim zapomnieć.
0
http://livesports24.pl/viewpage.php?page_id=1 FETAS
0
Ten mecz to jak Handicup z FIFY.
0
Xavi chyba zejdzie w 89 minucie.
4
Warto być piłkarzem...
0
Na środku obrony gra Verma.
6
Wyłączcie już ten golf!
6
Komentarz usunięty
0
Montoya i Douglas muszą być w tragicznej formie.
3
Nadal ma się sentyment do BVB. Powodzenia dalej.
3
Mam pomysł. Jak ktoś znajdzie stream z fety (opocz youtube) to niech wstawi link w komentarzu. Potem niech wszyscy lajkują ten komentarz, żeby wszyscy widzieli.
0
Na youtube nie da rady, więc trzeba szukać transmisji.