0

Ma ktoś link do studia na C+ Sport?

0

Barcelona
Porto/Man Utd.
O. Lyon
Wolfsburg

To byłaby ciekawa grupa.

0

Enrique uderzyła już woda sodowa do głowy.

7

ZAJEBISTY ten licznik!

0

Benitez odchodzi z Napoli. Kierunek?

1

Bacca bohaterem I połowy - gol i asysta.

0

Sevilla i Dnipro to coś pięknego.

1

Piech nie potrafi grać w ataku pozycyjnym; w kontrze natomiast jest świetny.

0

Ancelotti zwolniony, więc Real strzela sobie sam w piętę.

0

Niestety, jak stroje są beznadziejne to i wyniki w następnym sezonie będą mierne.

2

Ta 6 powinna być Thiago Alcantary, ale czasu cofnąć się nie da.

1

Z Belgiem wszystko OK.

11

Tapeta na komórkę jak znalazł.
https://pbs.twimg.com/media/CFtje7jWYAApT7B.png

0

Dziękuję Ci bardzo. ;)

7

Ma ktoś filmik jak Xavi podniósł puchar za zwycięstwo La Liga?

1

Podpinam się do prośby kolegi.

6

Dupa i przegapiłem jak odebrali puchar. :((((

0

Podobno Xavi odebrał już statuetkę, a fety jak nie było to nie ma.

0

Bardzo dziwny ten mecz, jak najszybciej trzeba o nim zapomnieć.

0

Ten mecz to jak Handicup z FIFY.

0

Xavi chyba zejdzie w 89 minucie.

4

Warto być piłkarzem...

0

Na środku obrony gra Verma.

6

Wyłączcie już ten golf!

6

Komentarz usunięty

0

Montoya i Douglas muszą być w tragicznej formie.

3

Nadal ma się sentyment do BVB. Powodzenia dalej.

3

Mam pomysł. Jak ktoś znajdzie stream z fety (opocz youtube) to niech wstawi link w komentarzu. Potem niech wszyscy lajkują ten komentarz, żeby wszyscy widzieli.

0

Na youtube nie da rady, więc trzeba szukać transmisji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?