Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepe jest kapitanem???
10
Każdy pisze, że przełącza na Real, a tak naprawdę ten mecz jest na tym samym kanale co Barcelona. :P
0
Real bez Varane, Carvajal i Marcelo.
0
Proszę
1
Do końca sezonu prawdopodobnie zostało jeszcze 5 meczy.
0
Ale ty narzekasz.
4
W tej akcji brakowało Boatenga.
0
Suarez smyrnął piłkę, więc jego asysta.
0
Enrique woli duet Masche - Pique.
0
BEKA stulecia xDDD
2
Bayern czwarta porażka z rzędu co się z nimi dzieje?
0
Czyżby debiut Ter Stegena w La Liga?
0
Neymar
0
Ten bramkarz wszystko broni. :/
0
Brakuje mi odbiorów w środku pola, gdy Sociedad przeprowadza swoje akcje, czyli brakuje po prostu Busquetsa.
3
Laboga jaka podnieta.
0
Paul Pogba gra od pierwszych minut dzisiaj.
0
O wynik spotkania będą spokojny, gdy będzie 2:0 dla gospodarzy.
0
Będzie ciężko, Sociedad ma silny skład, ale nie ma innego wariantu jak trzy punkty.
0
Szkoda, że Wolski nie komentuję no ale nic.
0
Super to zrobił Navas, bardzo przyjemnie się to oglądało - widać, że chłop ma nienaganną technikę.
1
Wiecie co podoba mi się w Sevilli? Mają korzystny wynik, a i tak dążą do strzelenia następnych goli.
0
Napoli gra bez przekonania jakoś.
0
Ciężko będzie z potrójną koroną.
0
Ostatnią drużyną, która obroniła Puchar UEFA/Ligę Europejską była Sevilla. Czyżby w tym sezonie czekała nas powtórka?
0
Nie może być innej opcji, zgadzam się w 100%. :D
0
Dnipro gool brawo Ukraina.
0
Vidal - 2 gole i asysta co za dzień dla niego.
19
Gameiro wchodzi czyli zaraz powinno być 3:0.
0
Krychowiak ma swoje zalety, ale niestety nie potrafi wyprowadzać piłki. :/