0

Vitolo klasa sama w sobie.

12

Kupiłem PS na pamiątkę i będę wracał do tego przez wiele wiele lat.
http://oi59.tinypic.com/2uhmjxj.jpg

0

Z tym posiadaniem piłki to grubo przesadzili.

0

Douglas najlepszy jest.

2


Szpakowski ewidentnie zaszalał z tym a a a.

1

Chelsea jako jedyna nie przegrała.

0

Jeśli chodzi o ligę to nie wiem, ale na pewno nie odbyłby się finał Pucharu Króla z Bilbao.

1

Potrójną koronę może odebrać tylko Hiszpańska Federacja Piłkarska.

0

Już nie cytujcie ziomków z rm.pl bo to mija się tylko z celem. Nie psujmy sobie humorów.

1

Sandro i Munir są potrzebni Barcelonie B, natomiast jeśli chodzi o Pedro to czuję, że może dostać szansę w następnym meczu.

3

Ile Messi ma goli w tej edycji LM?

0

W tym roku jest jeszcze Copa America, więc szanse Leo wzrastają.

0

Z Sociedad trzeba powalczyć o 3 pkt.

0

Spoko spoko szampan poczeka.

0

Rewanż będzie bardzo ciężki, ale zdecydowanie mnie dziś ponisi po tym co zaserwowali w końcówce.

1

Lepiej tego nie można było ująć. :)

17

1/8 - wyeliminowany mistrz Anglii
1/4 - wyeliminowany mistrz Francji
1/2 - wyeliminowany mistrz Niemiec (chyba można to już powiedzieć)
Finał - ??? (w te miejsce idealnie pasuje mistrz Włoch)

1

Rakitic w Lidze Mistrzów ma dodatkową motywacje i dlatego tak ciśnie. :P

0

Komentarz usunięty

0

Klapeczki i marynarka. :P

0

Powiem Ci tak, lubię Ter Stegena i życzę mu wszystkiego najlepszego bo to przyszłość Barcelony.

0

Z takim silnym rywalem to dobry wynik.

0

Niech strzeli, kolejna bramka Lewego w 1/2 LM to byłoby coś.

0

Trzeba liczyć w takim razie na Benatie.

0

Kucie, mecz, kucie. :D

0

Ja trzymam kciuki też za Lewego, więc niech coś strzeli, pod warunkiem, że nie zabierze zwycięstwa Barcelonie. Każdy ma swoje zdanie.

0

Plan na dziś:
- zwycięstwo Barcelony
- gol Lewandowskiego

0

Pojedynki rodaków.

Ter Stegen vs. Neuer
Alves vs. Rafinha
Alba vs. Bernat
Busquets. vs. Alonso
Thiago vs. Iniesta

0

Llorente pokazał klasę nie ma co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?