0

Dzięki wszystkim tutaj za mecz, mecze. Dobranoc

2

Powoli robi się jasno na dworze.

2

Zabrali gola gospodarzom, rzadka sytuacja.

2

Idealny jest ten mecz.

0

Vidal 3 gole już na Copa America

1

Znowu karny dla Chile phi

0

Ja tam jeszcze się trzymam. :D

0

Tyle wygrać, mecz jest kapitalny.

2

Meksyk gra rezerwowym skladem na Copa.

0

Vidal a teraz Jimenez, co za główki!

1

Brawo Meksyk będzie MEGA ciekawie.

0

Ten "rezerwowy" Meksyk może dużo namieszać.

0

Vidal Sanhcez Vargas Valdivia Bravo - są nazwiska.

0

Szkoda, że nie jest to faza pucharowa.

1

Gooolaso 2:3!!!

0

Chile męczy się z Ekwadorem, a Boliwia leje ich bez problemu. Czyżby czarny koń turnieju, czy mecz meczowi nierówny?

1

Ekwador rok temu 4 pkt na MŚ, a teraz...

2

Najlepszy mecz jak na razie na Copa America.

2

Oliwa zawsze sprawiedliwa. xD

2

Sędzia krzywdzi Boliwię.

0

Wczoraj oglądałem Brazylie na badziewnym tablecie Modecom i powiedzialem sobie ze nigdy juz wiecej tego nie zrobie, ale jak chce obejrzec Chile to nie mam wyjscia bo na TV nie dam rady bo mam pokoj wspolny. Czyli prawdopodobnie bede ogladac.

0

Trzeba mu życzyć wszystkiego najlepszego w Evertonie, oby chłopak pokazał klasę w Anglii.

2

Zwolnią Dunge, wróci Scolari i tak w koło.

2

Brakuje mi w meczu współpracy Neymar - Ronaldinho. Na lewą obronę powinien wejść Roberto Carlos, a środek pomocy powinien wzmocnić Kaka.

0

Skrzydła w Brazylii nie funkcjonują; Fred i Willian. kompletnie bez formy.

0

Jak PSG mogło dać 50 mln za Davida Luiza?

0

Kto ogląda mecz legend Real - Liverpool? Fantastyczni piłkarze, same legendy + polski akcent.

0

Czyżby Argentyna nie wytrzymała kondycyjnie czy może brak koncentracji? Na pewno brakowało determinacji Argentynie w dowiezieniu wyniku.

0

Musi wyciągnąć wnioski Tata.

1

Tata Martino spokojny jak zwykle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?