Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będą jaja jak PSV np. trafi na Gent.
0
Już nie będzie żadnej grupy w której będą sami mistrzowie swoich krajów.
0
Ludzie to dopiero mają problemy...
0
Chyba jednak nie.
25
Reakcja van Gaal i Giggsa po zmarnowanym karnym Chicharito.
https://vine.co/v/ejjUAg2pzbV
0
Z Lizbony do Astany...
https://pbs.twimg.com/media/CNXN_WMWEAAd3tY.png:large
2
Ale Polska pięknie przedziela zachodnią LM i wschodnią LM.
0
Najlepiej dla Barcelony:
FC Barcelona
Bayer Leverkusen
CSKA Moskwa
Dinamo Zagrzeb
0
Ja wolałbym uniknąć Malmoe. Niby dla Barcelony to leszcze, ale Szwedzi są waleczni i mogą sporo namieszać zwłaszcza u siebie.
1
Podział na koszyki w Lidze Mistrzów
https://pbs.twimg.com/media/CNXNCC3WEAECcwH.jpg
0
Ale sędziowie zawalili w Nikozji, ale w sumie będą jajca z tą Astaną w LM.
1
Schweinsteiger co za asysta, nie mam pytań.
0
Stilić to jednak ma tę lewą nogę.
0
Ciągle jest 1:0, a tych w Leverkusen za bardzo poniosło.
0
Neymar i Suarez będą gonić Messiego. ;)
0
Strzelił gola z akcji.
3
Czyli tak będzie to mniej więcej wyglądać:
Karol Linetty (Lech Poznań ---> Club Brugge)
Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok ---> Lech Poznań)
0
Oby nie było tak jak z Sobotą.
1
Przeczytałem wywiad z André ter Stegenem.
0
Depay w Manchesterze prezentuje się na razie wyśmienicie, a ta jego asysta dziś to majstersztyk.
1
Ja mimo wszystko jestem za Kazachami bo liczę na niespodziankę.
0
Niby Bate Borysów i Dinamo Zagrzeb nie grają nic specjalnego, a jednak grają w miarę regularnie w LM.
1
Myślę, że taka grupa byłaby ciekawa:
FC Barcelona
Manchester United FC
AS Roma
VfL Wolfsburg
1
Bielik nadal w U21, a Zawada został awansowany, ;)
0
Jeszcze można do tej listy dopisać Oskara Zawadę z VfL Wolfsburg (co prawda nie ma szans na grę, ale jest zawodnikiem pierwszego zespołu).
3
A jutro awansuje mistrz Kazachstanu.
2
AS Roma przeskoczyła już do 3 koszyka.
1
Malmoe bez niespodzianki czyli pewny awans do LM, Dinamo Zagrzeb zabawiło się z Albańczykami, Valencia z problemami ale awansowała, Szachtar miał dużo szczęścia, że Rapid nie strzelił im gola na 2:3 no i największa sensacja - Maccabi w LM!!! Basel za burtą i to mnie zaskoczyło.
0
Według mnie Busquets.
0
Teraz się modlić, żeby dowieść ten wynik.