0

Będą jaja jak PSV np. trafi na Gent.

0

Już nie będzie żadnej grupy w której będą sami mistrzowie swoich krajów.

0

Ludzie to dopiero mają problemy...

0

Chyba jednak nie.

25

Reakcja van Gaal i Giggsa po zmarnowanym karnym Chicharito.
https://vine.co/v/ejjUAg2pzbV

0

2

Ale Polska pięknie przedziela zachodnią LM i wschodnią LM.

0

Najlepiej dla Barcelony:

FC Barcelona
Bayer Leverkusen
CSKA Moskwa
Dinamo Zagrzeb

0

Ja wolałbym uniknąć Malmoe. Niby dla Barcelony to leszcze, ale Szwedzi są waleczni i mogą sporo namieszać zwłaszcza u siebie.

1

Podział na koszyki w Lidze Mistrzów
https://pbs.twimg.com/media/CNXNCC3WEAECcwH.jpg

0

Ale sędziowie zawalili w Nikozji, ale w sumie będą jajca z tą Astaną w LM.

1

Schweinsteiger co za asysta, nie mam pytań.

0

Stilić to jednak ma tę lewą nogę.

0

Ciągle jest 1:0, a tych w Leverkusen za bardzo poniosło.

0

Neymar i Suarez będą gonić Messiego. ;)

0

Strzelił gola z akcji.

3

Czyli tak będzie to mniej więcej wyglądać:

Karol Linetty (Lech Poznań ---> Club Brugge)
Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok ---> Lech Poznań)

0

Oby nie było tak jak z Sobotą.

1

Przeczytałem wywiad z André ter Stegenem.

0

Depay w Manchesterze prezentuje się na razie wyśmienicie, a ta jego asysta dziś to majstersztyk.

1

Ja mimo wszystko jestem za Kazachami bo liczę na niespodziankę.

0

Niby Bate Borysów i Dinamo Zagrzeb nie grają nic specjalnego, a jednak grają w miarę regularnie w LM.

1

Myślę, że taka grupa byłaby ciekawa:

FC Barcelona
Manchester United FC
AS Roma
VfL Wolfsburg

1

Bielik nadal w U21, a Zawada został awansowany, ;)

0

Jeszcze można do tej listy dopisać Oskara Zawadę z VfL Wolfsburg (co prawda nie ma szans na grę, ale jest zawodnikiem pierwszego zespołu).

3

A jutro awansuje mistrz Kazachstanu.

2

AS Roma przeskoczyła już do 3 koszyka.

1

Malmoe bez niespodzianki czyli pewny awans do LM, Dinamo Zagrzeb zabawiło się z Albańczykami, Valencia z problemami ale awansowała, Szachtar miał dużo szczęścia, że Rapid nie strzelił im gola na 2:3 no i największa sensacja - Maccabi w LM!!! Basel za burtą i to mnie zaskoczyło.

0

Według mnie Busquets.

0

Teraz się modlić, żeby dowieść ten wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?