0

Thiago chciał kontynuować grę w Barcelonie, ale to "dzięki" zarządowi Hiszpan opuścił Blaugrane.

0

No i bardzo dobra decyzja, sezon jest bardzo długi, a nie ma co ryzykować dla jednego meczu. Real prezentuje słabiutki poziom, zwłaszcza Ramos i Marcelo w defensywie są do ogrania. Atak Realu nie istnieje jak trzeba grać z silnym rywalem, więc sądzę, że Roberto - Suarez - Neymar wystarczą nam do wygranej.

0

Sergi Roberto w stylu Zidane.

0

Lepiej nie dało się podsumować tej pierwszej połowy. :D

1

Villanovense to taki hiszpański Błękitni Stargard.

0

Villanovense osłabnie w drugiej połowie i Sandro czy Munir strzelą swojego gola.

2

Piszczek w dwie minuty gol i asysta, a to wszystko jak wszedł z ławki, brawo Piszczu!

0

Kaptoum powinien dostać czerwoną kartkę.

0

Okej, już zapamiętałem.

0

Wydaje mi się, że kamera jest po prostu nisko ustawiona choć mogę się mylić.

0

Ledwo co rozpoczął się mecz, a samuraj już poobijany.

1

Rudy zaraz walnie golaso.

18

Douglas poleciał rozdawać autografy już.

1

Wilfrid Kaptoum

1

Gospodarze kojarzą mi się z piłkarzami z Irlandii.

0

Lucho ma swojego sobowtóra. :P

0

Samper i Gumbau pierwszy raz zagrają razem w pierwszym zespole Barcelony; ciekawe który będzie lepszy.

0

Aitor Cantalapiedra, prawy skrzydłowy urodzony 10 lutego 1996r. Mierzy 177 cm i obecnie jest graczem FC Barcelony B. Taka krótka charakterystyka największej sensacji.

5

Po co w kadrze aż trzech bramkarzy. Kontuzja dwóch bramkarzy w tym samym czasie to ekstremalna sytuacja, ale nawet gdyby tak było to można dowołać golkipera z drużyny rezerw. Masip powinien znaleźć nowy klub.

1

Laboga nie ogląda Eleven.

1

Najlepsi zwodnicy po pierwszej połowie: Roberto i Neymar.

0

Neymar dzisiaj jak Cristiano Ronaldo.

1

Pique, nie grasz w rugby.

1

Kolejny komentator, który jest pewnie za Realem bo jak Neymar był bliski strzelenia gola to koleś mówi "uff, nie ma gola".

14

Samper w tamtym sezonie jak dostawał szansę to ją wykorzystywał. Mam nadzieję, że nikt go nie skreśli.

5

Po Copa America, na pewno nie.

0

Kto mówił, że jak wróci Bravo to Barcelona nie będzie tracić goli?

1

"A teraz czas na spanysz peszyn"

0

Mirosławski ma fajny głos i dobrze się go słucha, ale to jak komentuje przeciwko Barcelonie po prostu drażni.

1

Sergi niczym Puyol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?