Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago chciał kontynuować grę w Barcelonie, ale to "dzięki" zarządowi Hiszpan opuścił Blaugrane.
0
No i bardzo dobra decyzja, sezon jest bardzo długi, a nie ma co ryzykować dla jednego meczu. Real prezentuje słabiutki poziom, zwłaszcza Ramos i Marcelo w defensywie są do ogrania. Atak Realu nie istnieje jak trzeba grać z silnym rywalem, więc sądzę, że Roberto - Suarez - Neymar wystarczą nam do wygranej.
0
Sergi Roberto w stylu Zidane.
0
Lepiej nie dało się podsumować tej pierwszej połowy. :D
1
Villanovense to taki hiszpański Błękitni Stargard.
0
Villanovense osłabnie w drugiej połowie i Sandro czy Munir strzelą swojego gola.
2
Piszczek w dwie minuty gol i asysta, a to wszystko jak wszedł z ławki, brawo Piszczu!
0
Kaptoum powinien dostać czerwoną kartkę.
0
Okej, już zapamiętałem.
0
Wydaje mi się, że kamera jest po prostu nisko ustawiona choć mogę się mylić.
0
Ledwo co rozpoczął się mecz, a samuraj już poobijany.
1
Rudy zaraz walnie golaso.
18
Douglas poleciał rozdawać autografy już.
1
Wilfrid Kaptoum
1
Gospodarze kojarzą mi się z piłkarzami z Irlandii.
0
Lucho ma swojego sobowtóra. :P
0
Samper i Gumbau pierwszy raz zagrają razem w pierwszym zespole Barcelony; ciekawe który będzie lepszy.
0
Aitor Cantalapiedra, prawy skrzydłowy urodzony 10 lutego 1996r. Mierzy 177 cm i obecnie jest graczem FC Barcelony B. Taka krótka charakterystyka największej sensacji.
5
Po co w kadrze aż trzech bramkarzy. Kontuzja dwóch bramkarzy w tym samym czasie to ekstremalna sytuacja, ale nawet gdyby tak było to można dowołać golkipera z drużyny rezerw. Masip powinien znaleźć nowy klub.
1
Laboga nie ogląda Eleven.
1
Najlepsi zwodnicy po pierwszej połowie: Roberto i Neymar.
0
Neymar dzisiaj jak Cristiano Ronaldo.
1
Pique, nie grasz w rugby.
1
Kolejny komentator, który jest pewnie za Realem bo jak Neymar był bliski strzelenia gola to koleś mówi "uff, nie ma gola".
14
Samper w tamtym sezonie jak dostawał szansę to ją wykorzystywał. Mam nadzieję, że nikt go nie skreśli.
5
Po Copa America, na pewno nie.
0
Kto mówił, że jak wróci Bravo to Barcelona nie będzie tracić goli?
1
"A teraz czas na spanysz peszyn"
0
Mirosławski ma fajny głos i dobrze się go słucha, ale to jak komentuje przeciwko Barcelonie po prostu drażni.
1
Sergi niczym Puyol.