Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta - jak zwykle najlepszy zawodnik w klasowych spotkaniach
2
Chyba jestem jedyny kibicem Barcelony, który bardziej przejmuje się beznadziejnością Munira niż pogromem Realu.
1
Munir co ty wyprawiasz chłopie.
0
Munir co za kaleka.
0
Klasa światowa Claudio.
1
Iniesta najlepsza pierwsza połowa w tym sezonie.
2
Oglądam na futbolhd.
3
https://pbs.twimg.com/media/CUWUxQoUwAEFerU.jpg Sebastian Mila w formie.
3
Manchester City 0:3 Liverpool HAHA, brawo The Reds!
0
Dawno nie widziałem tak dużej dysproporcji pomiędzy oba zespołami. Barcelona bawi się w tym meczu, a Real nie istnieje.
0
Obawiam się, że Real będzie wrzucać na Mascherano.
0
Trzeba umieć się zachować w takich sytuacjach.
1
Munir - żałosne zachowanie...
4
O 16:00 skoki, a o 18:00 meczyk. :P
0
Ja kupię sobie premium na futbolhd SMS.
1
Największe obawy są w stosunku do formacji defensywnej, ale Pique i Alves zawsze byli zmotywowani na prestiżowe mecze, więc jeżeli Neymar i Suarez będą skuteczni, a Busquets będzie robił swoje to jestem spokojny o wynik spotkania.
1
Wszystkie są cudowne, trudno wybrać jakąkolwiek choć po cichu liczę, że ten najpiękniejszy gol padnie w tę sobotę.
2
Myślę, że taka grupa byłaby ciekawa:
Francja
Włochy
Polska
Turcja
1
Wydaje mi się, że to wszyscy i nawet wygląda to całkiem nieźle jak na tak przeciętną ligę jaką jest Ekstraklasa.
3
Węgry naprawdę blisko awansu, a Ekstraklasa stanie się bogatsza o kilku nowych uczestników ME 2016.
1
Nic nie pokazał, ale według mnie mimo, że to to talent to został wrzucony na zbyt głęboką wodę.
0
No to teraz Real jest pod presją.
0
Za dużo dyskusji z arbitrem.
0
Ktoś chętny na tryb współpracy w fifa 16 na PC? Nick na originie: Katalonbar
1
Dobry występ Roberto, nota 7.0 lub 7.5.
0
+ Sergi Roberto podtrzymuje swoją dobrą dyspozycję
0
Przed transferem Neymara do Barcelony zastanawiałem się, czy Brazylijczyk jest przereklamowany czy naprawdę jest dobry i na szczęście obowiązuje ta druga opcja.
0
Cristian Tello z golem, cieszy wiadomość.
1
Ter Stegen stresuje mnie bardziej niż Valdes kiedyś.
0
Obstawiam, że będzie to ustawienie 4-1-3-2.